Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 cze 2016, 16:24
Polazłam do rosska, żeby nie zasnąć na stojąco, i tak musiałabym jutro iść, bo kapsułki do prania mi się skończyły. Coś tam psiknęłam, ale tak na odczepnego, bo już wywąchałam wszystkie porządniejsze testery w moim rossku. :roll:
Spotkałam spacerującą moją przyjaciółkę z narzeczonym, odprowadzili mnie, to chwilę pogadałyśmy.
Potem poszłam z psem.
Słaniam się.... :zzz: :zzz: :zzz:

rolosz, Ładny masz widok z balkonu?

cyklopka, fajna atrakcja pracowa!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 cze 2016, 16:40
kosmostrada, ach, jak zazdraszczam Ci tego morza i tego wiatru od morza... :yeah: i piaseczku :D

Kosmuniu, byłam przed południem na spacerku, a teraz po obiedzie siedzę w Wordzie i dłubię oprawę graficzną na okładkę pewnej lokalnej gazety. :mhm:
W międzyczasie rzucam okiem na forum, popijam arbatkę z cytrynką i jest fajnie. Nie kce mi się nigdzie już ruszać... stopy wygojone... :mrgreen:

rolosz, już zapomniałam o tym porannym "cierpieniu" ;) a piękność i świeżość pozostały. :lol:
Też chwilami wystawiam nogę na balkon, ale teraz jest całe w słońcu... i mnie razi. :hide:

cyklopka, ee to fajny jutro dzionek z dzieciaczkami... oj, widzę, że będzie nostalgicznie :mhm:

kosmostrada, Ty łaziku, niuchaczu, szwendaczek Ci się włączył? :D

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 cze 2016, 18:28
Serce mi wali, niedobrze mi, ratunku :why:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 05 cze 2016, 19:22
A ja łyknąłem 0,5 mg klona i zrobiło mi się lepiej nie myślę tak.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 05 cze 2016, 20:02
Dobry wieczór...

Spotkanie rodzinne udane. Wszyscy zadowoleni /na pierwszy rzut oka :D /.
Ale samopoczucie...koszmar!!! Wszystko boli, w głowie mętlik.
Chyba przejdzie niebawem? Nadzieja jest, a to dużo.
Nie wierzę, że to pogoda, raczej słaba ogólna kondycja.

Miłego wieczoru życzę... :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 cze 2016, 20:23
cyklopka, Co się stało Kochana? Jakieś somatyki Cię złapały? :( Jak się teraz czujesz?

misty-eyed, Myślę, że lepiej się poczujesz pod koniec czerwca, jak już będziesz miała "urlop". Wypoczniesz, pożyjesz swoim rytmem. To już niedługo! Gratuluję udanej imprezy i bycia świetną gospodynią!

mirunia, A Ty w niedzielę sobie dłubiesz pracowicie w kompie? Ale chyba masz z tego frajdę. :smile:
No włączył mi się szwendacz, taki mam dzisiaj dzień, że nie służy mi siedzenie w chałupie. Wyciągnęłam jeszcze zapracowanego mensza pod las. ( po małej drzemce, bo nie udało się utrzymać otwartych oczu :hide: ) Nie mogę malować, czy dłubać, muszę obrazki w głowie zmieniać. :bezradny:

Zjadłam skrzydełka z grilla. Nadal mnie nosi. Takie rozpraszanie się. No żesz...

Wiecie, że już na grzyby można iść? Dziś widziałam pieczarki pod lasem.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 05 cze 2016, 20:27
kosmostrada, dziękuję Kochana :D Ty potrafisz podbudować człowieka!!!
A tak zmieniając temat :roll: , czy nasza droga kosmostrada, załatwiła już cokolwiek w kwestii wiadomej? Jakiś doktor, wizyta, itd?

Ja od kilku dni muszę łykać spore dawki ziołówek, bo mam turbo przyspieszenie w głowie...a moje stałe dolegliwości nie odpuszczają w ogóle.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 cze 2016, 20:54
kosmostrada, skończyłam swoje dłubanie, nawet fajnie mi wyszło - jestem zadowolona. Wysłałam już mailem do zainteresowanych i mam wolne.
Tak Kosmuniu, sprawia mi to wielką frajdę - a jak fajnie wychodzi, to jestem dumna jaki to ze mnie zdolny "grafik komputerowy". :D :yeah:

Twoja aktywność dzisiejsza przekroczyła normę dzienną - 300% normy! :D Może już spoczniesz? Co, grzybki już są?

misty-eyed, myślałam o Tobie, jak sobie radzisz dzisiaj z gośćmi... ale już po i możesz odpocząć. Brawo za mobilizację. :D
Tak, już niedługo będziesz miała wakacje i czas dla siebie.

cyklopka, czyżby ta kawka miki skumulowała się? Wypłucz ją wodą mineralną.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 cze 2016, 20:54
misty-eyed, Kochana dziękuję za troskę. :uklon: Postanowiłam załatwić wszystkich lekarzy podczas urlopu ( już w lipcu). Teraz ciągle mam coś i sryliard pretekstów, żeby nie iść. Oprócz listy ciekawych wyzwań na urlop, mam również i mniej miłe zadania właśnie.
Nie służy Ci też ta pogoda, co? Nie było w sumie przyjemnej wiosny, od razu bach w lato. A wiem, jak w Warszawie potrafi być strasznie, jak jest ciepło, rok mieszkałam. Młoda, zdrowa, a myślałam, że zejdę latem, nie miałam czym oddychać.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 05 cze 2016, 20:56
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 cze 2016, 20:58
mirunia, Gratuluję Pani Grafik i ciesżę się z Pani zadowolenia!!! :D Że spytam niedyskretnie - sama sympatyczna satysfakcja, czy również jakiś piniondz na rozpieszczanie z tego będzie? ;)
Poszłabym gdzieś, ale już nie mam gdzie, wszystkie miejscówki dziś zaliczyłam... ;) Nastawiłam pralkę i leżę i grzebię w necie. Ale mam zamiar porobić przed snem ćwiczenia na kręgosłup. :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 05 cze 2016, 21:16
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 05 cze 2016, 21:32
mirunia, kosmostrada, Wasze pozytywne, serdecznie myśli i prądy na pewno dodają mi energii, dziękuję :uklon:

kosmostrada, to niedobrze :nono: , to takie ważne, bo męczy Cię okrutnie...
Ja na szczęście już nie mieszkam w centrum, przeprowadziliśmy się 5 lat do spokojnej z dala od śródmieścia, ale blokowisko to blokowisko. Gorąco bardziej niż gdziekolwiek. Chociaż jest tu naprawdę dużo zieleni, to trochę ratuje i oczyszcza powietrze...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 cze 2016, 21:33
Dobry wieczór.
Strasznie zmęczony jestem.
Ciężko jest być psychofanem i jeździć za zespołem po wszystkich wsiach. :mrgreen:

Sortuj wg