Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 cze 2016, 14:43
Dzień dobry Kochani!

Ja dopiero wróciłam do domku. Byłam popracować charytatywnie na festynie w szkole młodego, jak co roku byłam panią od sprzedawania ciast. Od rana na stojąco, nogi mi w dupsko wchodzą.
Rano wstałam zmaltretowana, z bolącym kręgosłupem, brzuchem, ale się zmobilizowałam. Teraz jestem tak wypompowana, że padłam, dużo mnie to też kosztuje psychicznie bycie aktywnym członkiem społeczeństwa. :bezradny:

Dziewczynki, zainaugurowałam dziś występy w tej niebieskiej sukience, którą Wam pokazywałam, jednak len jest rewelacyjnym materiałem na lato. Jak zachodziło słoneczko nie było zimno, a jak ukrop to nie było gorąco. A że się gniecie, taki urok.

Ściskam Wszystkich , trzymajcie się, pewnie popiszę później bo teraz ledwo na oczy widzę.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 cze 2016, 15:22
rolosz, O jak ja dobrze rozumiem jak sie czujesz bo mam identico . Smutne to ogromnie . W dodatku depresja tak mnie gniecie jakbym ze 100 kilo dzwigala na barkach.

Zmobilizowalam sie jednak i wyszlam po truskawki bo nie moge jesc . Pomyslalam ze one moze truskawy z jogurtem naturalnym beda dobre bo to takie lekkie.
I wstapilam do ciuszkolandu bo byla mega wyprzedaz . Na trzesacych nogach z lzami u nosa pogrzebalam i kupilam kiece i dwie chusty. Jedna z czachami - na moj stan aktualny jak znalazl. Za calosc zakupow wyszlo mnie 8 zl bo dzis po 12 zl kilo a chusty po 2,50 kazda.

Obrazek

Jest mi tak zle ze normalnie najchetniej bym ten leb durny w pisdoooo wywalila.

misty-eyed, Aniu dziekuje za tulasy i mile slowo . Mam naddzieje ze moj stan sie poprawi. musze jednak odpoczac i wezme sobie dzien urlopu w tym tygodniu.

kosmostradaKochana odpocznij , ja tez juz nie mam sil.
W dodatku moje lozko teraz tez nie jest dla mnie bezpieczne bo lap[ie w nim napiecie ogromne i lęki :(
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 cze 2016, 15:24
Dzień dobry.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 cze 2016, 15:48
To bardzo ważne. Żadne "będzie dobrze", "myśl pozytywnie" czy "weź się w garść" nie ma szans w starciu ze zwykłym przyzwoleniem na przezywanie trudnych emocji. Tylko tyle i aż tyle .

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 04 cze 2016, 16:20
Witam sobotnio ;)

Weekend niestety w tym tygodniu dla mnie tylko jednodniowy, bo jutro do pracy :roll: ale już sobie postanowiłam, że przez najbliższe 2 tygodnie nie biore żadnych dyżurów w weekend. Muszę trochę odpocząć, bo 3 miesiąc ciągnę nadgodziny i odczuwam już zmęczenie :roll:
Poza tym aureola mnie dziś uwiera :evil:

Widzę, że na spamowej samopoczucia różne. Jedni gorzej, inni lepiej....
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 cze 2016, 17:24
Miałam dzisiaj odpoczywać i mało co robić... ale wzięłam się za lodówkę i ją odmroziłam. Trochę mi z tym zeszło, bałaganu też narobiłam, ale już jest cacy w kuchni. Trzeba było to zrobić, bo lato idzie, upały.... a już dawno miała taką kosmetykę.
Ciasto już pachnie w chałupie, zaraz wyłączę - zrobiłam jogurtowe z truskawkami.

Teraz odpoczywam przy mojej dawnej muzyce. :105:

no nie piękne???

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 cze 2016, 17:57
rolosz, dzięki, było mi to do czegoś potrzebne.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 cze 2016, 18:00
kosmostrada, podrzemałaś troszkę po tej pracy charytatywnej? Brawo, dzielna z Ciebie kobitka - mimo słabości pełna mobilizacja, zakasałaś rękawy i do roboty! :brawo:
Fajnie, że jesteś zadowolona z tej lnianej kiecki. Tak, len jest super na lato, mam dwie pary spodni... ale zrobiły się za małe. :hide: A szkoda...

platek rozy, jak się czujesz Płatuś, dalej męczy Cię ten dół? <głask> Wypoczywaj Kochana, może uda Ci się złapać trochę energii.
Zakupy masz udane, chusty fajne, przydadzą się do otulania szyjki. A sukienki fason słabo widać. Kolor fajny.

acherontia-styx, koniecznie musisz odpocząć, zregenerować siły, bo tak długo nie pociągniesz - nabieraj sił.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 04 cze 2016, 20:09
platek rozy, płatku jak masz blisko do Auchana to tam są książki po 10zł.. przecena butów, spodni (kupiłam za 35zł) i bluzek:))
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 cze 2016, 20:44
mirunia, tak, podrzemałam, ale nie był to dobry pomysł ( jak zwykle ostatnio), bo wstałam z takimi somatykami, że nie wiedziałam co z sobą zrobić. Biorąc pod uwagę opcję zarzygania samochodu, jednak pojechałam z menszem do klubu młodego pogadać z trenerem, a potem na drobne zakupki. W domu bym się nakręciła i zdołowała już w ogóle.
A Ty Kochana widzę dziś pracowita okrutnie, ale czasami trzeba rękawy zakasać, a potem jaka przyjemność z porządku. I ciasto pyszne upiekłaś! :105:
Nie wiesz nawet jak mnie raduje, że się trzymasz i masz energię. :great:

acherontia-styx, Nie ma co się zupełnie złachać Kochana, cieszę się, że zaświtała Ci myśl o odpoczynku. ;)

Lusesita Dolores, Wybrałaś się na szopping, brawo!

rolosz, Jak nastrój na wieczór? Udało się zmobilizować do działania?

Teraz pozalegam, może jakiś odmóżdżacz włączę w telewizji i trochę się nad sobą polituję, bo taka jestem zmęczona tymi gorszymi fazami. Czasami już nie wiem skąd brać siły.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 cze 2016, 21:09
Dobry wieczór.
Zagadka dla Wyspowiczów:
Kto dzisiaj pojechał na festyn na którym grał jego Pan i złapał pierwszą płytę która poleciała w stronę widowni? :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 cze 2016, 21:25
Purpurowy, Czyżby nasz Purpurowy? :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 cze 2016, 21:27
kosmostrada, Kochana, mimo zmęczenia i mdłości byłaś bardzo aktywna dzisiaj :great: regeneruj teraz siły, wypoczywaj dużo, relaksuj się. Jeszcze jutro wolny dzień.

Wzięło i mnie zmęczenie na wieczór i pobolewa mnie głowa od tej gimnastyki przy lodówie. Wzięłam kąpiel, żeby się rozluźnić i rozmasować.
Ostatnie trzy dni czuję się w miarę dobrze, miałam chęci do zrobienia czegokolwiek... i co ważne, wraca mi uczucie zadowolenia, satysfakcji z tego co robię. To już dobrze, że cieszą mnie takie prozaiczne rzeczy - wraca "człowieczeństwo" w moją duszę ciało. :D

To był chyba Purpurowy, :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 cze 2016, 21:27
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Czyżby nasz Purpurowy? :D

A któż by inny jak nie Purpurowy? :mrgreen:
Teraz sobie słucham płyty. :D

Sortuj wg