Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 cze 2016, 02:32
wieslawpas napisał(a):Nie mogę spać już trzecią noc z rzędu z powodu lęku. Lęk nie pozwala zasnąć. Na tym cholernym odziale dziennym na ul. Jagielońskiej 34 straciłem zdrowie. Mówiłem im tyle razy, że terapiagrupowa na mnie źle wpływa, że jestem roztrzesiąny napięty. To wysłuchiwanie się w traumatyczne przejśca innych ludzi na mnie źle działa. Mówiłem, że stan się pogarsza. Bez żadnego echa. Dalej kazali mi chodzić na grupową. Na dodatek terapii nie można opóścić bo jest się wyrzuconym. Efekt jest taki, że po dwóch miesiącach mam stany lękowe, czego nie miałem już ze cztery lata. I co ja mam teraz robić? Leżeć, nie spać, męczyć się przez tych przemądrzałych bałwanów, którzy nie mają ani odrobiny odpowiedzialności za zdrowie pacjentów. /cenzura/ mać! Chyba podam ich do sądu. Jagielońska 34 w Warszawie - omijajcie z daleka!

Niby to Ty jesteś pacjentem, a kto inny lekarzem, ale jak lekarz próbuje leczyć nie słuchając pacjenta, to się robi problem.

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 04 cze 2016, 02:47
Oni kompletnie nie słuchają co mówią pacjenci. Robią wszystko zgodnie z planem bez względu na wszystko. Koszmar. Jedna dziewczyna się wycofała bo już nie dawała rady. Miała tak jak ja. Tylko ja głupi zostałem.

Nie wiem, naprawdę nie wiem co mam robić. Przez ostatnie trzy noce spałem łącznie 3 godziny. Jestem już wymęczony, ale lęk nie daje mi zasnąć.

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 04 cze 2016, 03:57
Źle przekazałam co chciałam. ...
HoyaBella, nie wiedziałam o co chodzi... w tej sytuacji to faktycznie słabo się zachowali ale ode mnie dużo znajomych tez się odsunelo...

Jeśli chodzi o przebywanie z normalnymi jest ok mi bardziej chodziło o problemy typu np podczas ataku paniki...
Mam złe wspomnienia z tych okresów. .. ludzie którzy tego nie doświadczyli nie umieli mi pomóc. .. matka nade mną plakala podczas gdy ja panikować am ze umieram... nie potrafiła mnie uspokoić a swoim zachowaniem pogarszala sprawę. .. lekarze na IP odsyłali bez pomocy, jak rodzinie mówiłam o czymkolwiek to było od razu idź do lekarza a ja sobie myślałam wtedy to już ze mną aż tak bardzo źle?
Z czasem przestałam ludzi wtajemniczac... swoje leki przechodzę sama bo wiem ze mówiąc nawet mężowi jego słowa nawet wypowiedziane dla mnie w dobrej wierze mogą pogorszyć.
Co oczywiście nie znaczy ze nie przebywam w towarzystwie zdrowych :) przebywam na codzień i jest ok ale wtedy moje problemy idą na bok.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 04 cze 2016, 04:00
wieslawpas, ja ostatnio też mam lęki i bez terapii... przemysł jeszcze ale może faktycznie lepiej zrezygnować. .. chociaż słyszałam że na terapia na początku jest pogorszenie..

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 cze 2016, 09:12
Kochani dzien dobry:*********
Ja takze nie spalam , juz druga noc mnie leki wybudzaja . Z powodu kreogoslupa bo ostatnio mi szwankuje i niestety znow miewam zawroty.
Ot za duzo pracy.
Mam mega depreche , az mi slabo z lękow .
Planow zadnych bo co robic w tym stanie????
Plakac mi sie chce.

Spokojnej soboty dla Was!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez tosia_j 04 cze 2016, 09:13
spokojnej soboty dla wszystkich ludzi dobrej woli
outsider

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 cze 2016, 09:31
Dzień dobry! :papa:

platek rozy, zmęczenie Ci doskwiera i stąd te dolegliwości psychiczne i fizyczne. Odpoczywaj dzisiaj, może jak lęki odpuszczą to uda Ci się zdrzemnąć na trochę w ciągu dnia. Porób sobie coś pomalutku w domu,tylko to co konieczne. Spacer dzisiaj też tylko albo rano, albo pod wieczór, bo chyba będzie gorąco.

Ja też nie zabieram się za nic wielkiego, jedynie upiekę ciasto z truskawkami, bo dostałam od Brata i szkoda, żeby się zepsuły.
Zdjęłam już pościel i wrzuciłam do pralki, później tylko wywieszę... i tyle roboty na dziś. Spałam dzisiaj do 7, bez wybudzeń, trele ptaszków mnie nie obudziły o 4, więc jest dobrze.
A kręgosłup i zawroty dokuczają mi codziennie - odpoczywam wtedy częściej.

tosia_j, i nawzajem, spokojnej soboty!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 cze 2016, 09:38
tosia_j, mirunia, Czesc Dziewczynki :********

mirunia, ano ja od sleczenia przy kompie podczas rozliczen wstretnych za maj.Juz sie jnakrecvilam ze mi worci to co trzy lata temu .Nie nadaje sie jednak do zycia "normalnego" bo jestem za licha, za krucha , za nienormalna :? :? :? :?

tosia_j, Spokojnego Tobie rowniez. Oby taki byl bo wiem ze z tym ciezko u Ciebie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez rolosz 04 cze 2016, 11:38
Cześć

Po jedenastej godzinie, a ja w łóżku. Okna poodsłaniałem, pootwierałem. Jest słonecznie i ciepło. Za oknem toczy się życie. Słyszę jak ludzie ze sobą rozmawiają o bzdetach, odpalają auta, puszczają muzykę, jadą na działki, wyprowadzają swoje psy, dzieciaki się śmieją beztrosko na placu zabaw, ptaki ćwierkają, gdzieniegdzie rozlega się głośny śmiech.
A ja zdycham. Cały czas mam nadzieję, że to przejściowe.

platek rozy, ja też nie mam żadnych planów na dziś, na jutro, na resztę miesiąca... Nawet boję się myśleć o jakichkolwiek planach, bo zaraz mnie bierze załamka, że są one totalnie dla mnie nieosiągalne.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 04 cze 2016, 11:43
mnie rozsadza wściekłość i próbuję się opanować, ale serio ech.
25 mg Hydro. :105: A ta otoczka taka malinowo-sztuczno-chemiczna w smaku :105:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 cze 2016, 12:04
Witam :papa:

rolosz, opisz jak się czujesz fizycznie? Co w ogóle czujesz? Możesz to dla mnie zrobić ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 cze 2016, 12:10
rolosz, :papa: bywaj roloszku!
Też to samo obserwuję i przez okno i jak wychodziłam do sklepu. Życie toczy się normalnym torem, a my na zwolnionych obrotach, ale pamiętaj... zawsze do przodu!
Nie załamuj się, to przejściowe... jeszcze będzie dobrze, zobaczysz! Dasz radę, lada dzień, może już jutro będzie inaczej, lepiej...

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 04 cze 2016, 12:24
Dzień dobry :D

Dzisiaj spałam dłużej niż zwykle. Co mnie cieszy. Czuję się trochę lepiej, ale czeka na mnie sporo pracy, bo jutro mam gości. Szczerze mówiąc nie mam ochoty na jakiekolwiek zajęcia, nie mam jednak wyjścia. Córka Męża rzadko do nas wpada, częściej On ją odwiedza, więc chciałbym ich fajnie ugościć.

mirunia, uwielbiam Josh'a :D

tosia_j, platek rozy, HoyaBella, JERZY62, rolosz, życzę Wam miłego, spokojnego wypoczynku sobotniego i, w związku z tym, lepszego samopoczucia!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez rolosz 04 cze 2016, 12:52
JERZY62, masz na myśli objawy somatyczne? Czuję straszne zmęczenie fizyczne, jak już wstanę to wlokę nogę za nogą jak sędziwy Senior. Zmęczenie i jadłowstręt. Mięśnie są naprężone do granic możliwości chyba. Ale przedwczoraj i wczoraj było gorzej - bo bolało mnie wszystko - głowa, oczodoły, brzuch, kręgosłup.

misty-eyed, dzień dobry :smile: Również miłej soboty Ci życzę. Choć zapowiada się pracowicie, ale to też dobrze.

mirunia, Dzięki. Mamy wobec tego takie same odczucia, że żyjemy na zwolnionych obrotach, dziś wręcz na hamulcu awaryjnym. Ja zapodam taki kawałek, po polsku:

Wiecie, męczy mnie ta myśl, że nie chcę martwić bliskich. Oni też mają teraz swoje problemy. I dziś popołudniu i jutro będę musiał jakoś się zebrać w sobie, udawać, że jest ok, że jest dobrze... Z jednej strony może mi to wyjść na dobre, bo będzie trzeba funkcjonować poza łóżkiem. Z drugiej strony to kosztuje tyle sił!
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Sortuj wg