Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 03 cze 2016, 21:16
Chory zdrowego nie zrozumie podobnie jak facet kobiety przy porodzie rzecz normalna... jak osoba zdrowa może zrozumieć ze zamiast żyć i cieszyć się to ty martwisz się o to ze możesz być chory... gdy my się lepiej czujemy tez przestajemy o wiele rzeczy się zamartwiac... dlatego jest to forum... ja nie czuje się nienormalna na przykład. Jestem wrażliwa, jestem inna. A czy jest na świecie definicja normalnego człowieka?
To że Ci normalni nie pomogli nie od razu musi świadczyć ze boją się ze się zaraża tylko po prostu nie mają nic do powiedzenia w temacie. Czy jak bym na tym forum pytała np od kiedy mogę rozszezac dietę dziecka i od czego zacząć to ile osób by odpisalo? Przypuszczam że też nie byłoby odzewu...
Liczyłas może na ich pomoc ale z doświadczenia wiem ze tacy ludzie mogą pogorszyć nasz stan...

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 03 cze 2016, 21:25
zaczarowanaaa, ale ja nie prosiłam ich o wsparcie pocieszanie mnie i doradzanie mi, tylko o coś związanego ze studiami -------i to nie wymaga nie wiadomo jakiej empatii, wczuwania się i nie wiadomo czego.
Po prostu jest mi coś potrzebnego na studia, poprosiłam o to normalsów z którymi się trzymałam w latach studenckich i którym zawsze pomagałam jak coś ode mnie chcieli....No alecóż.....wygląda na to, że już jestem dla nich "uuuu nie wyświetlę nawet wiadomości". "udam że mnie tu nie ma".

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 cze 2016, 21:42
zaczarowanaaa, ja pracuje z samymi normalsami(tyle ze sa fajne kobietki i je lubie) ale jakos moj stan sie nie pogarsza przez to , po prostu nie mam czasu myslec ze znow padne , zejde , ze Bog wie co , skupiam sie tylko na pracy bo mam jej tak duzo. Oczywiscie ze mam gorsze dni i momenty ale generalnie jak juz ogarne dzien w pracy to wydaje mi sie ze moge wszystko.;)
Ostatnio edytowano 03 cze 2016, 21:43 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 cze 2016, 21:42
A Polonista już tutaj nie wchodzi?

Spamowa wyspa

przez JERZY62 03 cze 2016, 21:49
Ja też dawno nie widziałem Marcina
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 cze 2016, 22:16
Chcę tą Panią za żonę. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Lord Kapucyn 03 cze 2016, 22:18
Purpurowy, no i mam nauczkę, żeby nie odpalać teledysków na yt zanim uprzednio nie sprawdzę %vol. na głośnikach...
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 cze 2016, 22:34
Lord Kapucyn napisał(a):Purpurowy, no i mam nauczkę, żeby nie odpalać teledysków na yt zanim uprzednio nie sprawdzę %vol. na głośnikach...

Trzeba wykształcić nawyk, że zanim coś puścisz, to vol. na zero trzeba przedtem ustawić. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 cze 2016, 23:16
Purpurowy, Jaki uroczy głosik ma Twoja wybranka, niczem ten słowiczek... :D

zaczarowanaaa, Mi również służy bycie wśród zwykłych ludzi. Zwłaszcza, że okazuje się, że każdy ma coś i nie jesteśmy tacy specjalnie wyjątkowi.

HoyaBella, Normals, czy nie, wszędzie zdarzą się skunksy.
Nie przejmuj się, to nawet pewnie nie o Ciebie chodzi, tylko tak trafiłaś. A może są zajęci. A może są "w problemie". A może generalnie wszystkich mają w doopie. A może nie mogą Ci pomóc. Wytłumaczeń może być sryliard.

Siedzę i nie mogie się ruszyć, bo suszę pazurki u stóp.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 cze 2016, 23:17
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Jaki uroczy głosik ma Twoja wybranka, niczem ten słowiczek... :D

Ktoś w tym związku musi mieć męski głos. :shock: :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 cze 2016, 23:24
Purpurowy, Np. "chodź do łóżka" w jej wykonaniu może się śnić po nocach... :zonk: :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 cze 2016, 23:31
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Np. "chodź do łóżka" w jej wykonaniu może się śnić po nocach... :zonk: :D

Jestem zdania że ważniejsza jest treść niż forma przekazu. :lol:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 cze 2016, 23:37
Purpurowy, :mrgreen:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 04 cze 2016, 02:29
Nie mogę spać już trzecią noc z rzędu z powodu lęku. Lęk nie pozwala zasnąć. Na tym cholernym odziale dziennym na ul. Jagielońskiej 34 straciłem zdrowie. Mówiłem im tyle razy, że terapiagrupowa na mnie źle wpływa, że jestem roztrzesiąny napięty. To wysłuchiwanie się w traumatyczne przejśca innych ludzi na mnie źle działa. Mówiłem, że stan się pogarsza. Bez żadnego echa. Dalej kazali mi chodzić na grupową. Na dodatek terapii nie można opóścić bo jest się wyrzuconym. Efekt jest taki, że po dwóch miesiącach mam stany lękowe, czego nie miałem już ze cztery lata. I co ja mam teraz robić? Leżeć, nie spać, męczyć się przez tych przemądrzałych bałwanów, którzy nie mają ani odrobiny odpowiedzialności za zdrowie pacjentów. /cenzura/ mać! Chyba podam ich do sądu. Jagielońska 34 w Warszawie - omijajcie z daleka!

Sortuj wg