Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 cze 2016, 21:40
Purpurowy, ja jednak wolę Twój stary, przyzwyczaiłem się już do niego.

Idę spać.

Dobranoc ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 cze 2016, 21:49
mirunia, dlatego tak mnie to nie cieszy ... Esh.
Cos mnie zaczelo odmozdzac , nie moge sie skupic.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 02 cze 2016, 21:51
JERZY62, dobranoc.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez rolosz 02 cze 2016, 22:03
mirunia, no jeśli tak się sprawy mają, to nie ma rady. Nadstawiam drugi policzek ;)

platek rozy, to może innym razem :smile:

JERZY62, Dobranoc
Ostatnio edytowano 02 cze 2016, 22:03 przez rolosz, łącznie edytowano 1 raz
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 cze 2016, 22:03
Oj Kochani, jakaś dziś faktycznie epidemia zmęczenia na zmianę z dołem... Ale w kupie raźniej...

platek rozy, Po takim tygodniu to każdego by odmóżdżyło. :bezradny: Już Ci się należy trochę odsapki...

rolosz, Tak, kiedyś minie. Ja w ramach odkładania łopaty ( znasz to nasze wyspowe powiedzenie - jak jesteś w dole przede wszystkim odłóż łopatę ;) ) jakoś się zebrałam w sobie i poszłam na ogródek... Co prawda mam teraz bąbla na palcu od sekatora, ale przynajmniej skupiam się na tym jak mnie napie....paluch , a nie dusza. :pirate:

mirunia, Wszystkich masz nas dzisiaj na głowie. :D
Z szefem dziś gadałam, czy jest chory, bo tak słabo wygląda, późno przyszedł do pracy. Odpowiedział - czuję się taki zmęczony, nie mogłem wstać z łóżka. Jakiegoś gula mam w gardle, cały się trzęsę... Pomyślałam - skąd ja to znam. :roll: Wysłaliśmy go z drugim szefem do domu, no bo co zrobić...

JERZY62, Dobranoc!

cyklopka, Fajnie że miałaś dobry dzionek! :great: Kolorowych snów!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez rolosz 02 cze 2016, 22:13
kosmostrada napisał(a):Ja w ramach odkładania łopaty ( znasz to nasze wyspowe powiedzenie - jak jesteś w dole przede wszystkim odłóż łopatę ;) )

Do mnie dziś bardziej pasuje koparka, a nie łopata. W takim tempie to się posunęło. Fakt, że na wieczór poczułem się trochę lepiej. Coś zjadłem (dużo za mało, ale nic więcej nie przełknę) i wziąłem prysznic.

Mi trudno dziś palcem kiwnąć. Twarda z Ciebie zawodniczka, skoro mimo smutku porwałaś się z sekatorem na zielsko. Tak trzymaj :great:

Spamowa wyspa

przez rolosz 02 cze 2016, 22:26
Carica Milica napisał(a):Dół totalny. Przez moją głowę przelatują obrazy mnie całej we krwi z podciętymi żyłami, kołyszącej się na sznurze lub leżącej na łóżku w objęciach wiecznego snu potabletkowego. Nie potrafię zapanować nad tymi myślami, a już próbowałam walenia głową o ścianę, aby je zniwelować. Ryczałam pół dnia nad własną beznadziejnością i niemocą, nad tym, ze nic się nie ułoży i już zawsze będzie źle.
Czuję się taka samotna. Wszyscy ludzie, którzy mnie rozumieją są daleko.

Myślę, że ludzie na forum Cię rozumieją. Wiem, że to nie to samo, co żywy kontakt z człowiekiem, ale zawsze...
Łzy też są potrzebne, żeby wyrzucić z siebie to cholerne napięcie. A w życiu coś na pewno się ułoży. Pomyśl tylko, dobrze sobie radzisz mimo chadu, jesteś samodzielna, podróżujesz. Nie mówię, że wszystko się ułoży, ale coś na pewno. Pisałaś niedawno, że od lipca zaczynasz terapię? To bardzo dobrze. Wytrwaj do tego czasu. Potem już będzie łatwiej.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 cze 2016, 22:32
rolosz, Koparka... :mrgreen: Dobre... Też jesteś twardy, jeśli w takiej chwili masz poczucie humoru. :smile:
Jeszcze nigdy u mnie nie nastąpiło cudowne uzdrowienie, jeśli sama sobie nie pomogłam, to nic nie było w stanie mnie "uruchomić". Mam za sobą etap spania po 48 godzin i podtrzymywania tylko funkcji życiowych w minimalnym stopniu...Nie chcę do tego wrócić. :hide:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 02 cze 2016, 22:39
fruwanie jest zajebiste jedna z moich kochanych pasji 10000razy wiecej razy przyjemniejsze niż seks w każdej postaci.w porównaniu z tym sportem seks jest żałosny niczym skazaniec jedzący ostatni posiłek i robiący sto kilkanaście kroków z klatki na szafot.na szmacie jeszcze nigdy nie fruwałem.dotąd była to cessna 150 albo airbus A319 podobno niespadający i boeing 730.jako że szmata niema żadnej kabiny,ścian,szyb i będzie czuć i słychać wiatr to znacząco spotęguje u mnie akrofobię i może mi serce stanąć.wystarczy że nieświadomie popatrzę na swoje buty i kątem oka na to co jest pod nimi.od jakiegoś czasu mam z nim problemy.wystarczy że mnie ktoś porządnie wkurwi i odetnie drogę do jednej z pasji.
Ostatnio edytowano 02 cze 2016, 22:44 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez rolosz 02 cze 2016, 22:43
kosmostrada napisał(a):rolosz, KMam za sobą etap (...) podtrzymywania tylko funkcji życiowych w minimalnym stopniu...Nie chcę do tego wrócić. :hide:

Znam to... Szczoteczkę do zębów trudno było mi utrzymać w dłoni. A jak musiałem już wyjść do sklepu to się z kilka godzin zbierałem. A poza domem się czułem jak dziki zwierz z lasu, który nagle się znalazł w centrum dużego miasta... Jak wróciłem do mieszkania to pot ze mnie ściekał, nogi się pode mną uginały, ledwo mogłem oddychać. Ja też nie chcę do tego wracać.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 cze 2016, 23:12
rolosz, No i tego się trzymajmy. Dopóki mamy sprawne kończyny, działające zmysły i choć troszku mózg, to trzeba to wszystko wykorzystywać, żeby o siebie zadbać. Ja dziś przeprowadziłam monolog wewnętrzny - Nóżki w porządku, oczka też? No to teraz wstaniesz z wyra i zejdziesz sprawdzić , czy przyjęły Ci się wszystkie pomidorki. ;)

A propos zmysłów - zerwał się cudowny zimny wiatr, otworzyłam na oścież okno w sypialni, żeby schłodzić i co by mi nawiało nocnego powietrza przed snem.
Zastanawiam się, czy przerazić otoczenie i zrobić sobie maseczkę z świeżo nabytej glinki... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 02 cze 2016, 23:20
ta więc akrofobia i retrospekcja z okresu dzieciństwa kiedy to mnie babcia sadzała w oknie na parapecie na 3 piętrze z dużym przwdopodobienstwem robiła to w nadziei że zjade z parapetu i sie zabije może mi koncertowo spierdolić przyjemność w kulminacyjnym momencie

Spamowa wyspa

przez rolosz 02 cze 2016, 23:28
kosmostrada, i przyjęły się?

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 02 cze 2016, 23:31
nieboszczyk napisał(a): i robiący sto kilkanaście kroków z klatki na szafot

107.

Sortuj wg