Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 02 cze 2016, 02:32
zaczarowanaaa, dobranoc.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 cze 2016, 07:57
Witam :papa:

Purpurowy napisał(a):Myślałem że znowu coś z forum nie tak, ale to po prostu u mnie internet szwankuje.

Przez jakiś czas forum szwankowało, u mnie był błąd 503 service unavailable.
Ciesze się że odzyskałeś swój stary nick :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 cze 2016, 11:57
Dzień dobry!

Wróciłam wczoraj późno i czułam się zdecydowanie zawiedziona, że nie mogę poczytać wieści od Was przez zepsute forum.

Dzień wczorajszy spędziłam aktywnie, towarzysko i rodzinnie. Nie mogłam się powstrzymać, żeby się nie rozpieścić ( w końcu był Dzień Dziecka) i kupiłam sobie ostatnią książkę Pratchetta z serii Świata Dysku. Nie spodziewam się zbyt wiele, trudno napisać świetną tryskającą humorem książkę jak się jest umierającym z Altzheimerem, no ale to taki hołd.

Teraz popijam kawkę z kubasa termosowego, zrobiłam sobie pyszną w domu tak ku milszemu dzionkowi. I staram się trzymać pion. Wczoraj w pracy wpadłam w czarną dziurę. Pamiętałam, że podniosłam słuchawkę telefonu, a dalej pustka. Nie wiedziałam z kim, nie wiedziałam o czym i czy w ogóle skończyłam rozmowę. Po czasie odzyskałam pamięć, ale jakoś mnie to zasmuciło.
U mnie ciąg dalszy lata, ale wieczorami i nocami popaduje, można wywietrzyć i oziębić chałupę, roślinki nie cierpią, no byle tak dalej.

Miłego czwartku!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 02 cze 2016, 13:05
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 cze 2016, 14:15
Dzień dobry! :papa:

kosmostrada, oj, też mnie zasmuciłaś tą czarną dziurą, co to mogło być? Może chwilowe niedotlenienie lub derealizacja?
Ale dobrze, że wróciło wszystko na miejsce... jednak niepokój w Tobie wywołało. Za to nadrobiłaś lepszą formą po południu, w gronie rodzinno- towarzyskim i to się liczy!

U mnie dzisiaj pogoda raczej bezsłoneczna, chwilami tylko błyśnie słońce, a tak jest fajnie, wiaterek, świeże powietrze i jest czym oddychać. Komfort pogodowy.
Jeszcze tylko godzinka i do domu. Dzisiaj w pracy dzień był lepszy ciśnieniowo i mogłam spokojnie popracować... nowy miesiąc, więc nowe zadania.
Mieliśmy pana z samochodem dostawczym pełnym młodej kapuchy - więc babki wyległy, zaopatrzyłyśmy się w świeżutkie główki... będzie znowu bigosik. :D Po pracy wstąpię do mięsnego po kawałek łopatki i uduszę do kapustki. :yeah:

Miłego popołudnia!

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 02 cze 2016, 14:27
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 02 cze 2016, 14:30
już niedługo czeka mnie pierwszy lot na paralotni
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 cze 2016, 16:45
Długich lotów ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 02 cze 2016, 16:48
może jak szczęście sie uśmiechnie do mojego biednego tyłka uda się polecieć nad rybnickim szpitalem psychiatrycznym

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 cze 2016, 18:03
mirunia, Nie wiem Kochana co mnie tak zamroczyło, mam nadzieję, że to jakaś forma derealizacji... :bezradny:
Dobrze, że dziś w dobrej formie jesteś! Może jakiś front ciśnieniowy przechodził i Cię powalił.
Zazdraszczam takiej kapuchy prosto z pola!

nieboszczyk, pomyślnych wiatrów!

Purpurowy, JERZY62, Hej Chłopaki!

Jakaś mnie słabowitość złapała na wieczór, trochę poleżałam, ale to nic nie daje... Miałam w domu ogarniać, żeby mieć mniej na jutro i na weekend roboty, a jestem obrana z sił... I taka smutna...

A co słychać u Was?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 02 cze 2016, 18:26
Witam wszystkich serdecznie :D

kosmostrada, wyobrażam sobie, że było to dziwne uczucie, ale dobrze byłoby wiedzieć co to takiego... ;)

mirunia, kosmostrada, ja również od kilku dni mam silniejsze zawroty głowy, ciśnienie wyższe, a właściwie tętno, ponad 100 odczuwam jako nieprzyjemne, reaguję lękliwie.
Jestem słaba, wystraszona, zmęczona.
Nawet nie wiem, jak udało mi się wczoraj po "dyżurze" odwiedzić drugiego Wnuczka. Byłam szczęśliwa, bo było dużo radości...
W niedzielę córka Męża z rodziną będzie u nas na obiedzie. Dobrze, że chociaż sobotę poświęcę na wypoczynek...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 02 cze 2016, 18:35
Dół totalny. Przez moją głowę przelatują obrazy mnie całej we krwi z podciętymi żyłami, kołyszącej się na sznurze lub leżącej na łóżku w objęciach wiecznego snu potabletkowego. Nie potrafię zapanować nad tymi myślami, a już próbowałam walenia głową o ścianę, aby je zniwelować. Ryczałam pół dnia nad własną beznadziejnością i niemocą, nad tym, ze nic się nie ułoży i już zawsze będzie źle.
Czuję się taka samotna. Wszyscy ludzie, którzy mnie rozumieją są daleko.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 cze 2016, 18:44
misty-eyed, Wy Dziewczynki macie upały, to macie prawo być słabowite i z różnymi sensacjami. No ale ja mam po prostu ciepło... Jestem taka zmęczona tym zmuszaniem się do wszystkiego. Oczywiście bywało gorzej, więc pewnie należałoby się cieszyć, ale jakoś dziś nie potrafię.

Od jakiegoś czasu obserwuję jednego z moich szefów. Znamy się kupę lat jeszcze poza zawodowo i widzę, jak zaczyna się z nim źle dziać. Jest przygnębiony i bez sił. Ma takie somatyki, że dziś musiał pójść wcześniej do domu, bo tak go telepało, mdliło, itp. no całe dobrze nam znane spektrum objawów. On nie wie, co się z nim dzieje... Nie wiem, jak mu to powiedzieć, że ma typowe objawy zaburzeń lękowo-depresyjnych. Z kobietą byłoby mi łatwiej. Mam nadzieję, że po urlopie ( a ma fajne plany) mu przejdzie...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 cze 2016, 18:46
Carica Milica, Kochana tulam mocno. Pamiętaj , że to taka faza. Wiem, że trudno tak myśleć w takiej chwili, gdy samo istnienie boli, ale przyjdzie lepszy moment. Przypomnij sobie jaka byłaś pełna energii i nadziei ostatnio. To wróci.
S. Beckett

Sortuj wg