Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez rolosz 31 maja 2016, 22:51
Carica Milica, Opada we mnie optymizm. Nie mam wpływu na swoje życie. Nieważne ile wysiłku bym włożył w jego uzdrowienie. I tak wszystko piorun trzaśnie!!
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 31 maja 2016, 23:57
cyklopka, dziękuję... :D Czyli plany masz. Korepetycje dają na pewno więcej przyjemności i dowolności.
Z pewnością praca z większą grupą łatwa nie jest, szczególnie z taką grupą wiekową z jaką masz aktualnie do czynienia :D To naprawdę trudne zadanie...

acherontia-styx, właśnie o to mi chodziło, ale wykazujesz możliwości ponad przeciętne, nie da się ukryć :lol: Czekamy na wynik spotkania z neurologiem :!:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 01 cze 2016, 01:24
dzisiejszy dzień był nawet całkiem niezły. Rano obudziłem się z dużym napięciem, w sumie nie wiem dlaczego ponieważ sen miałem rewelacyjnie dobry. Pojechałem na oddział dzienny. Dzisiaj mieliśmy lżejszy dzień bez zajęć, tylko gimnastyka i gotowanie. Czytałem też fragmenty swoich książek. Poźniej pojechałem do kawiarni, bo nie chciałem wracać do ponurego mieszkania. Ale w tej kawiarni dostałem mocnego napięcia. Wystraszyłem się, że będzie mnie tak trzymało przez cały dzień. Ale później spotkałem się z Karolem i mi przeszło. Poszliśmy na długi spacer na Stare Miasto i spowrotem. Niestety mam lekkie odrealnienie w czasie mocnego napięcia, albo słabego lęku. Ale teraz już zasypiam na siedząco. Idę spać. Dobranoc.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez takie tam 01 cze 2016, 09:59
kosmostrada napisał(a): takie tam, Będziesz klecił pralinki, czy na oglądaniu foremek się skończy? ;)

Na razie tylko oglądam, ponieważ jeszzcze dobrą czekoladę znaleźć muszę. Niemniej, zamierzam robić praliny (skoro chwilowo mi nie wolno jeść takich rzeczy).

panowie w mundurach zawsze budzą złe emocje

Ja bym dobre budził - rozdawał cukierki i w ogóle :P Jak widać, własnoręcznie nawet robione :smile:

Co do pogody - upałów jeszcze nie ma, tylko ta duchota męczy...
takie tam

Spamowa wyspa

przez JERZY62 01 cze 2016, 10:50
Dzieńdoberek ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 cze 2016, 11:22
Dzień dobry! :papa:

Źle się dzisiaj czuję, duchota... jest mi słabo, lęki, wysokie ciśnienie 165/90. Wzięłam captopril pod język i czekam.
Długo nie mogłam usnąć wczoraj, a w nocy budziłam się kilka razy i rano pobudka o 5.45, ale poleżałam jeszcze do 7. :shock:
Ledwo doczłapałam się do pracy i nie wiem jak tu dosiedzę do 15. :bezradny: Jak mi nie minie ta słabość, to zwolnię się wcześniej.
Ciężko mi wychodzi to odstawianie esci - te nieracjonalne lęki i zawroty głowy są bardzo męczące. Może jednak uda mi się to przetrwać. :roll:

Dobrego dnia!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 cze 2016, 13:13
Dzień dobry!

Siedzę w robocie, w papierzyskach grzebię, kawę popijam ( kupiłam sobie mleko, bo bez nie da się tego paskudztwa przełknąć).
Psychicznie jestem w miarę stabilna, tzn. nie siedzę w otchłaniach, tylko w takim średniej wielkości dołku.
Miałam iść na pocztę z awizo po pracy, ale kochany nasz pan listonosz przyniósł mi do pracy moją paczuszkę. Bardzo pachnącą, bo z lekka się wychlupczył zamówiony arabski olejek. Siła rażenia niezła... ;)
Było pięknie , ale jakieś chmurki przylazły, więc pewnie stąd ćmi mnie głowa.
Przypominam Kochani, że dziś Dzień Dziecka, czy rozpieściliście już Wasze wewnętrzne dziecko? :mrgreen:

mirunia, Jak u Ciebie Kochana, dajesz radę, czy poszłaś do domku?

takie tam, Jak zrobisz te praliny, to proszę o fotę na Spamową! :smile:

JERZY62, Hej Jerzyku! Co u Ciebie?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 cze 2016, 14:11
kosmostrada, właśnie przyszłam przed chwilą do domu, nie było już sensu siedzieć w robocie.
Troszkę te lęki odpuściły i otworzyły mi się oczy. Rozebrałam się jak do rosołu i odpoczywam. W domu chłodno i miło, a w pracy miałam duchotę.
Nie ma upału, ale jest parno i duszno.
Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej... oj, dolo moja. :hide:

Cieszę się, że dołek masz mniejszy i dajesz póki co radę. Fajnie, akurat na Dzień Dziecka dostałaś pachnidło od pana listonosza... pewnie orientalny, mocny zapach?

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 01 cze 2016, 14:28
mirunia, kosmostrada, JERZY62, takie tam, hey wam
Byłam dziś na terapii...
wydzwaniaja do mnie z ŚDSu bo chodze tylko raz w tygodniu a oni by chcieli zebym ja chodziła codziennie , ale nie ma takiej możliwości
Kupiłam książke "Kat miłości" o terapii.. polecam
reszte dnia spedze w łóżku i jutro też...
Dostałam od ojca 3 bilety na koncert dnia Hutnika.. na jeden bilet przysługuja 2 piwa i 2 kiełbaski z grilla
upał straszny, musze nogi ogolić bo w rajtkach sie chodzic nie da
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 cze 2016, 14:56
mirunia, No to ja z domu uciekam do pracy, bo w robocie chłodniej... :smile:
Tak, zamówiłam arabskie olejki, zapachy mocne, ale takich jestem wielbicielką, nie dla mnie lekkie świeżaki i rozwodnione kompociki... ;) Jeden dla mojej mamy na zamówienie z okazji Dnia Matki, ten bardziej "europejski".
Kochana to życzę, żebyś jutro lepiej się czuła. Nawet nie wiem, jaka jest prognoza, czy powietrze będziesz miała lepsze. Na kiedy zaplanowałaś urlop, znów w lipcu?

Lusesita Dolores, :papa: Czemu nie możesz chodzić codziennie?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 01 cze 2016, 14:56
Kupiłam właśnie na allegro książke "MAMA I SENS ZYCIA" Yaloma
opowieści psychoterapeutyczne :))
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 01 cze 2016, 14:59
kosmostrada, Nie dam rady codziennie, raz że nie chce mi sie codziennie myć, ubierać, malować a dwa że tam nie ma co robić
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Arfour 01 cze 2016, 15:11
Dzień dobry.
Arfour

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 01 cze 2016, 15:52
Arfour, Cześć Marcin, fajny awatar :)