Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 31 maja 2016, 19:25
acherontia-styx, przestraszyłam się, brzmi to słabo ;) Chociaż czytając o Twoich wyczynach pracowo-naukowych, nie może to być nić złego :D

kosmostrada, Kochana, wiesz, że nie zależy mi by być piękną, bo taką nie byłam i już nigdy nie będę, ale lepiej człowiek się czuje, gdy ma sobie coś, co mu pasuje...wiem, że rozumiesz mnie.

cyklopka, czy masz już plan, co będziesz dalej robić?

Przeżyliśmy dzisiaj dość zabawną historię - Mąż pomylił pastę do zębów Himalaya z peelingiem Himalaya, które dla osoby słabiej widzącej niewiele się różnią. Było niesmacznie, ale obyło się bez sensacji...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 maja 2016, 19:32
misty-eyed napisał(a):cyklopka, czy masz już plan, co będziesz dalej robić?

Kiedy i w jakiej kwestii?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 31 maja 2016, 19:34
cyklopka, miałam na myśli czas po wakacjach, czy nadal będziesz pracowała w szkole, w innym miejscu? Czy odchodzisz z oświaty? Jeśli jestem wścibska, to przepraszam...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 maja 2016, 19:35
Arfour, No co Ty, używkę kupiliśmy. On jest w jakiejś grupie na fejsie ( nie pytaj , nie znam się) i tam kupił, sprzedał też jakiś efekt, żeby dołożyć. Nie nadążam z jego interesami, umie znaleźć okazje i zna się na rzeczy... W każdym razie mieści się w budżecie. :P

cyklopka, Myślisz, że w ogóle przeczyta?
No widzisz, jaka przyjemność i dowartościowanie. wcale mnie to nie dziwi.

misty-eyed, Wiem o co chodzi, po prostu będziesz miała komfort.
Mieliście śmieszkowanie... :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Arfour 31 maja 2016, 19:46
kosmostrada napisał(a):Arfour, No co Ty, używkę kupiliśmy. On jest w jakiejś grupie na fejsie ( nie pytaj , nie znam się) i tam kupił, sprzedał też jakiś efekt, żeby dołożyć. Nie nadążam z jego interesami, umie znaleźć okazje i zna się na rzeczy... W każdym razie mieści się w budżecie. :P

Noo, w każdym razie używka też swoje kosztuje. :smile:
Arfour

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 maja 2016, 20:02
kosmostrada napisał(a):cyklopka, Myślisz, że w ogóle przeczyta?

Niestety ma takie niedzisiejsze obyczaje :lol:

misty-eyed napisał(a):cyklopka, miałam na myśli czas po wakacjach, czy nadal będziesz pracowała w szkole, w innym miejscu? Czy odchodzisz z oświaty? Jeśli jestem wścibska, to przepraszam...

Nie gniewam się, tylko zwyczajnie nie wiedziałam czy pytasz o wakacje, czy po wakacjach, czy o pracę, czy o inne życiowe decyzje.

Teraz kończę rok szkolny tym samym nabywając awans.
Chodzę sobie kiedy mogę pomagać jednej pani w aptece, żeby dostać pieczątkę i przystąpić do egzaminu. Jeśli będzie potrzebowała pomocy w wakacje, to mogę się nająć jako pomoc apteczna, a po odebraniu dyplomu jako technik. Prosiłam też panią mamę dziewczynki, która ma znajomego właściciela aptek, żeby zapytała, czy nie potrzebuje technika od przyszłego roku.
Dyrektor mi w miarę jasno dał do zrozumienia, że mnie nie chce, a do innej szkoły się pchać nie będę, bo w INNEJ szkole nie będzie TYCH dzieci, to nie ma dla kogo się starać :cry:
Natomiast prywatne lekcje, korepetycje biorę pod uwagę, bo to jednak inne wykorzystanie czasu i uwagi niż w pracy z dużą grupą. Z dużą grupą to ciężko w ogóle to pracą nazwać, za dużo się spisuje na straty.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 maja 2016, 20:10
Ja tu z Wami moi mili gadu gadu, bo czarno i jako że grzmiało, pies odmówił wyjścia z domu, a tu nic , nie rozpadało się. Pogodynka to ten pies nie jest... :bezradny:
Myślę, poczekam na Plateczkową i też nic.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 31 maja 2016, 20:21
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 31 maja 2016, 20:57
kosmostrada napisał(a):acherontia-styx, No to Kochana jestem z Tobą myślami jutro, napisz koniecznie, co powiedział. Nie martwimy się jeszcze, dobrze?
Z taką atrakcją w głowie jesteś taką petardą, co by było gdybyś miała cały, nie wiem, czy świat byłby na to gotowy...

Ale ja o tych zanikach wiem od co najmniej roku :D bo one wyszły już w tomografii, tylko doktorek chciał zrobić rezonans dla potwierdzenia :smile:
ale że ja się martwię? Nope :D

Masz racje, ludzkość jest nieprzygotowana na mój potencjalny geniusz, którego uniknęłam dzięki zanikom :105: :great: :lol:

misty-eyed napisał(a):acherontia-styx, przestraszyłam się, brzmi to słabo Chociaż czytając o Twoich wyczynach pracowo-naukowych, nie może to być nić złego

Ale że jakie wyczyny? :P przepraszam bardzo, ja jestem bardzo porządną i wzorową osobą dopóki mnie ktoś nie wku*wi :mrgreen: :angel:

A tak w ogóle moja szefowa wymiata :mrgreen: za miesiąc kończy mi się umowa. Ostatnio rzekła mi, że ona się już wystarczająco o mnie martwiła, bo pół roku, to teraz ja mam się martwić co zrobić, żeby mi przedłużyli umowę. Po czym dzisiaj mnie informuje, że w przyszłym tygodniu mamy zebranie, które będzie dotyczyło powakacyjnego funkcjonowania oddziału i że mam być bo po wakacjach wrócę już na stałe na swój stary oddział :lol: i mniej więcej tak się te nasze rozmowy o mojej potencjalnej dalszej karierze tam przeplatają :lol:

cyklopka, przypomniałaś mi, że też by wypadało odwiedzić fryzologa, bo moje włosy już też wołają 'pofarbuj mnie' :roll:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Stracona100 31 maja 2016, 21:46
:papa:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Spamowa wyspa

przez Arfour 31 maja 2016, 21:52
Stracona100 napisał(a)::papa:

Dobry wieczór.
Arfour

Spamowa wyspa

przez Stracona100 31 maja 2016, 22:01
Ano taki sobie, Arfour :)

Spamowa wyspa

przez rolosz 31 maja 2016, 22:35
kosmostrada napisał(a):rolosz, Roloszku dzisiaj nie ubiłam i nie ubije i nie wiem, kiedy znów to nastąpi, może szybko, a może trochę dłużej poczekam, aż wróci sens. Terapia dała mi więcej siły do przeczekiwania.
Ściskam Cię mocno!

Ja też Cię ściskam! Mam nadzieję, że szybko uporamy się z tą zołzą.

Mam ochotę dziś zrobić to:
Obrazek
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 31 maja 2016, 22:50
rolosz, dzisiaj razem walimy głową w ścianę. :(
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Sortuj wg