Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 maja 2016, 23:33
Arfour, Dobrze, że tak to się skończyło.

misty-eyed, To jest dobry pomysł na prezent, co by tu za okazję wymyślić... ;)

cyklopka, Kochana, już naprawdę niedługo skończy Ci się szkoła, praca i odetchniesz, zamkniesz ten etap życia. Inaczej też pewnie bez tego obciążenia będziesz odbierać rzeczywistość. Znajdziesz jakąś spokojną pracę, może się przeprowadzisz, who knows jak może być pięknie. Masz prawo być rozbita i zmęczona, i tak jesteś niezwykle dzielna.

Dobranoc, kolorowych snów i niech nam wtorek miło się ułoży!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 maja 2016, 23:40
Jestem zdenerwowana tymi papierami, a ciągle ktoś ode mnie coś chce, albo szczela telewizorem.
Nie ruszę tego, póki nie będę sama i nie będzie cicho. :silence:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 31 maja 2016, 01:10
Dzisiejszy dzień był dużo lżejszy od wczorajszego. Mniejsze napięcie i lęk. Teraz jestem całkiem uspokojony. Zadzwonił do mnie terapeuta i będę kontynuował terapie. Jutro będę czytał na oddziale fragmenty swoich książek. Wybrałem takie śmieszne. Idę spać. Może uda się zasnąć bez olanzapiny.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez the_new_hope_not 31 maja 2016, 07:06
Dzień jak co dzień. Zawsze będę taki sam. Na zawsze. Na wieki wieków :(
the_new_hope_not

Spamowa wyspa

przez JERZY62 31 maja 2016, 11:32
Dzieńdoberek ;)

Dzień jak co dzień ale o dzień starszy :smile:

Wypociny domorosłego filozofa :mrgreen:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 maja 2016, 13:41
Dzień dobry!

Właśnie podjadam pracową owsiankę.
Nic nie mam ciekawego do napisania, bo jestem dziś w dołku. Nic się nie stało, ot tak endogennie. Po prostu muszę przeczekać i tłuc po łbie tą postać we mnie, która mi powtarza jaka jestem beznadziejna.
Chciałam wziąć na dziś wolne, ale nie miało to sensu w tym stanie. W pracy przynajmniej staram się trzymać w pionie.

A u Was jak dzionek mija, jak się czujecie?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 maja 2016, 14:15
Dzień dobry! :papa:

kosmostrada, tulam Cię Kosmuniu w tym absurdalnym dołku - przyjdzie takie coś do człowieka i go gnębi nie wiem po co!
Główka do góry Kochana, może później nastrój wróci - tak to już z nami bywa. :bezradny: Ale beznadziejna nie jesteś!!! - lej po łbie to "coś", co Ci tak mówi. Ja Ci mówię: Jesteś Super Kobitka - i tak trzymaj!

Dzisiaj już nie ma takiego upału, jest fajnie, wiaterek, słoneczko, ptaszki śpiewają - mnie tylko męczą zawroty, ale podejrzewam o to schodzenie z esci i kręgosłup też. Ciśnienie w normie dzisiaj mam, więc jest ok pod tym względem.
Niedługo do domu... połaziłam dzisiaj trochę w pracy, dwa razy chodziłam do głównego biura. Byłam też zapisać się na zabiegi, ale na ten rok brak już miejsc na hydromasaż i masaż suchy. :bezradny: Mam się dowiadywać, pytać, może ktoś, coś..... No beznadziejne są te NFZ-ty!!!
A mówi się, że kolejek brak, wszystko idzie na bieżąco. :roll:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 maja 2016, 16:15
mirunia, Dziękuję za tulasy Kochana. Czekam, że minie, bo to faktycznie bez sensu, no ale styki zepsute... :bezradny:
Tego się obawiałam, że okaże się, że czekać musisz 100 lat na te zabiegi. U mnie też terminy są absurdalne. Ostatnio za badania młodego w przychodni sportowej płaciliśmy, trzeba było podpisać dokument, że tego chcemy i nie będziemy rościć pretensji, bo przecież można za darmo... No, tylko że za kilka miesięcy termin, a badania musi robić raz na pól roku... :evil:
Fajnie, że tuptający dzień miałaś, a najważniejsze, że lepiej się czujesz!

U mnie chyba chluśnie... Duszno było rano, teraz czarno i nagły spadek temperatury. Wypiłam z tej okazji dobrą kawę, zaraz zabieram się za naleśniory.
Odebrałam pachnącą paczuszkę, ale dziś mnie to nie cieszy. Może jutro się będę ekscytować nowymi wrażeniami zapachowymi.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Arfour 31 maja 2016, 16:15
Dzień dobry.
Arfour

Spamowa wyspa

przez rolosz 31 maja 2016, 16:50
Dzień dobry wszystkim.

kosmostrada napisał(a):Nic nie mam ciekawego do napisania, bo jestem dziś w dołku. Nic się nie stało, ot tak endogennie. Po prostu muszę przeczekać i tłuc po łbie tą postać we mnie, która mi powtarza jaka jestem beznadziejna.

kosmostrada, czuję się identycznie jak Ty. Nic dodać, nic ująć. Mi się nie udało dziś ubić tej postaci we mnie. Zdominowała mnie na dobre. A Ciebie?
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 31 maja 2016, 17:17
Dzień dobry... :D

U mnie też od rana było przyjemnie, chłodno, tak akurat, ale ok. 14 stało się coś, że aż źle się poczułam. Nagle duszno, słońce ostre, opadłam z sił zupełnie. Wnuczek lubi wierszyki i opowiadania, więc mogłam spokojnie dotrwać do przyjścia Synowej. Chyba nie wspominałam, że drugie dziecko mojego młodszego Syna to DZIEWCZYNKA!!!! W rodzinie prawie sami chłopcy, dlatego radość jest wielka :yeah:
To ostatni miesiąc naszego dyżurowania...nie wiadomo kiedy to przeleciało, ale więcej było przyjemności, niż trudności :D Będzie nam smutno i wiem na pewno...

kosmostrada, minie to złe, dasz radę, to nie pierwszy raz, a jesteś SUPER, więc poradzisz sobie szybciutko z tym paskudztwem!!!

mirunia, a szukałaś w prywatnych ośrodkach, które mają kontrakty z NFZ? Warto poszukać w internecie...

Arfour, rolosz, witam Was :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 maja 2016, 17:31
kosmostrada, rolosz, no przykre, że się tak dzisiaj dobraliście z tym dołem... :(
Myślę, że to przejściowy stan i jutro już będzie lepszy nastrój. Oby!

Mnie też się zdarzają takie dni, bądź tylko godziny w ciągu dnia. A nastrój mi spada też w zależności od samopoczucia fizycznego.

rolosz, w trakcie kuracji esci miałam różne nastroje, tak, że nie martw się dzisiejszym dołkiem... to minie. Gorsze są lęki.
Teraz przy schodzeniu z Elicei powracają falami lęki, na zmianę z dołkami. Popołudnia bywają lepsze.

misty-eyed, witaj! Pytałam dzisiaj o duży ośrodek rehab. - też ta sama historia, odległe terminy. Poza tym dość daleko od domu, a pracując nie bardzo wiem kiedy bym tam docierała - bo jeżeli wypadnie jesienią, to ciemnica, a ja nie lubię...
Będę próbowała jeszcze w szpitalu pytać aż do znudzenia. :bezradny:

Gratuluję przyszłej Wnusi!!! :angel: :angel: :angel:
Ostatnio edytowano 31 maja 2016, 17:41 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez rolosz 31 maja 2016, 17:35
misty-eyed, witaj :D Fantastycznie, że tak Ci się powiększa rodzinka! Dziadkowie mogą być dumni, bo będzie i wnuk i wnuczka :mrgreen:

mirunia witaj :D lęki są u mnie baaaardzo wyciszone. Gorzej z dołami. Ale trzeba zacisnąć zęby i przeczekać.

Edit - o tak, lęki są gorsze. Stokroć wolę doła od napadów lęku. Dlatego też się cieszę, że esci jest skuteczny antylękowo. Bo dołek przechodzi, a będąc na esci nie czuję się nawet nim zmęczony. Po atakach lęku byłem nie do życia.

No dobra. Koniec użalania. Młoda godzina. Coś da się jeszcze zrobić. Do dzieła!!! :mrgreen:
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Arfour 31 maja 2016, 17:51
Jutro zajęcia a pan elektronik jeszcze nie oddał mojego piecyka... może czeka na zgodę od konserwatora zabytków na przeprowadzenie naprawy? :mrgreen:
Arfour

Sortuj wg