Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 maja 2016, 20:15
Witajcie Wszyscy :*********
Boshe jaki ciezki dzien mialam w pracy . Przez ludzi , nie moja ekipe tylko kursantow. Nie chce sie rozpisywac szczegolowo ale chyba przestane byc mila pania z sekretariatu a bede wredna zolza.
Do tego po pracy musialam do ogolnej podjechac po recepte i wrocilam dopiero przed 19 :bezradny: Padam na pysk.

mirunia, chyba tez mi cisnienie skacze bo u lekarzy czuje sie fatalnie i mam telapawe :?

kosmostrada, do okulisty ! Koniecznie zeby znow sie cieszyc magia ksiazek :105:

JERZY62, cyklopka, dla mnie juz za goraco , bardzo to odczuwam w nagrzanym miescie , mam wrazenie ze wtapiam sie w chodnik . Teraz slonce nie grzeje a pali.
Wczoraj bylo gorecej ale dzis slonko sie chowalo i moze dlatego bylo jeszcze znosnie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 maja 2016, 20:54
mirunia, No staram się zmobilizować, żeby korzystać z pogody, zaleganie zostawić na zimę, upały i ulewy.
Cieszę się, że pobrałaś skierowanie na zabiegi, teraz tylko się zapisać. Ciekawe jaki termin będziesz miała.
Mam nadzieję, że jutro słabowitość ciśnieniowa Ci minie!

Arfour, :papa:

platek rozy, Nie dziwota, że jesteś zmęczona...
Co do okulisty już się dowiadywałam, zlikwidowali mi w okolicy na NFZ, muszę zapisać się prywatnie. :( No trudno. Jutro postaram się dodzwonić, jak nie, to polezę. Już muszę, bo pracować nie będę mogła, jak od wgapiania się w kompa nawet mnie będą boleć. Tak właśnie chodzę do lekarzy, jak już nie ma innej opcji. :roll:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 30 maja 2016, 21:01
Witam ;)
zakończyłam maraton pracowy, nawet źle nie było :D ale to już u mnie ten etap zmęczenia, że wisi mi czy jam w pracy czy w domu :lol:
no ale efekt terapeutyczny antybiotyku, który brałam powalający :lol: dzisiaj mnie pani doktor osłuchała i zapalenia oskrzeli hula sobie w najlepsze bez zmian - 3 tydzień 8)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 maja 2016, 21:17
kosmostrada napisał(a):cyklopka, Ostatnio przerabialiśmy tu temat Sahary, chyba Ciebie tam spokojnie możemy wydelegować... ;) Jak minął dzień w pracy, przetrwałaś bez testów?

Kto był na rozmowie o pracę do Arabii Saudyjskiej? :mrgreen:

Chyba dzieciom ulżyło, że zdążą jeszcze coś powtórzyć. Znalazłam testy klasy 3 na jutro, dla 2 muszę sama ułożyć na piątek.
Jutro składam sprawozdanie ze stażu, muszę uzupełnić tytuły szkoleń i przejechać cały tekst pod kątem redakcyjnym.
Jakieś 1,5 h roboty, jeśli się jest skupionym, a przy moim dzisiejszym rozczepaniu pewnie cała noc mi zejdzie, bo bardzo niespokojna jestem.

mirunia, to ja może inkę (anatola?) z proszkiem sojowym zrobię, niegłupio.

acherontia-styx, trzeba zrobić posiew :pirate:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 30 maja 2016, 21:23
cyklopka, na razie mi dołożyła leki i zwiększyła dawkę sterydu wziewnego :pirate: ja jeszcze na tym chodzeniu do pracy z zap. oskrzeli wyjdę jak Zabłocki na mydle :pirate:

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 maja 2016, 22:00
acherontia-styx, :papa: Nie może być u Ciebie tak zwyczajnie, normalnie... ;) No ale zapalenie oskrzeli to nie żarty... Ale nie masz żadnych objawów, że tak do pracy łaziłaś?

cyklopka, Zrobiłam sobie Anatola, bo Inka wykończona i jest gorszy... :?
Może jakieś ziółko na wyciszenie?

Jak ja lubię bitą śmietaną, taką prawdziwą, lekko słodką... I do tego te truskawy ech... Tylko teraz mnie z lekka mdli... :hide:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 30 maja 2016, 22:22
kosmostrada, miałam. Katar, kaszel i pierwszy tydzień stany podgorączkowe. No ale braki personelu nie do końca pozwalają na zwolnienia. Szewc bez butów chodził ;) tak to jest jak się paczy najpierw na dobro pacjenta, a później dopiero na swoje ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 30 maja 2016, 22:26
Dobry wieczór :D

Oj ciężki to był dzień, ale jakoś minął...
Teraz jest bardzo przyjemnie, byłam na ponad półgodzinnym spacerze, dobrze mi to zrobiło.

kosmostrada, ja uwielbiam truskawki z bitą śmietaną - to jest pyszne!!! Tylko te mdłości później :D
Też uważam, że Inka jest najlepsza,ale znam i zwolenników Anatola...
Polecam dla odmiany kiedyś:
http://www.britishshop.pl/pl/c/Kawa-zbozowa/123 ... niezłe :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 maja 2016, 22:36
acherontia-styx, Nie wiem, czy Cię utulić, czy okrzyczeć... ;)

misty-eyed, Hej Kochana! Czemu ciężki dzień, upał Cię wymęczył?
Ubiłam cały kartonik tej śmietany, jeszcze mam w lodówce, ale kusi... :D
Dzięki za linka! No nie podchodzi mi ten anatol niestety...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 maja 2016, 22:38
misty-eyed, O żesz, ale po drogości te zbożówki w porównaniu z naszymi. Która najlepsza?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 maja 2016, 22:39
kosmostrada, wzięłam nervo-coś, ale tak na prawdę chcę zostać sama :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Arfour 30 maja 2016, 22:44
Odwiedziła mnie dzisiaj władza. Co prawda tego typu wizyty przestały mnie stresować dawno temu, bo za każdym razem po prostu przyjeżdża dzielnicowy, pyta o brata i odjeżdża. Ale dzisiaj przyjechał jakiś inny policjant, co bardzo mnie zaskoczyło. Pierwsza moja myśl, to taka że może poszli krok dalej i przyjechali z jakimś nakazem, czy coś.
Ale okazało się że po prostu nowi sąsiedzi którzy wprowadzili się kilka dni temu, przeszli chrzest bojowy mieszkańca tych okolic i policjant przyjechał się zapytać tylko czy nie ma u nas monitoringu. :roll:
Arfour

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 30 maja 2016, 22:58
Dzisiaj było bardzo nieprzyjemnie, gorąco...uważam, że i tak lepiej trochę znoszę wysokie temperaturyniż kiedyś - aż się dziwię. kosmostrada, pierwszy słoiczek dostałam w prezencie -Ovaltine Chocolate Add Milk 300g, bardzo mi smakowało to coś/napój...dlatego szukałam, znalazłam sklep stacjonarny w Śródmieściu i kiedyś przy okazji dokupiłam jeden. Pozostałe kuszą, ale są drogie...

https://uk4you.pl/pl/p/Ovaltine-Chocola ... k-300g/474 - tu jest trochę taniej :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 30 maja 2016, 23:06
Arfour, panowie w mundurach zawsze budzą złe emocje :roll:

acherontia-styx, nie brzmi to dobrze... ;)

cyklopka, już niewiele dni Ci zostało w tym gnieździe szerszeni - wytrzymasz jakoś?
Dalajama XIV

Sortuj wg