Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 27 maja 2016, 07:03
Dopiero jak napisałam tego posta to zauważyłam jaki ze mnie strach... tak zapominam o wszystkim i myślę tylko o tym ze teraz robi mi się coś z głową a tak z boku patrząc tak teraz z głową wtedy a to z tym a to z tamtym... i już nic nie wiem ... teraz chyba adrenalina się skończyła, lęki się zmniejszyły dopóki nie myślę nad głową jest ok dopiero jak zacznę się na tym skupiać to gorzej mi się pisze i ucisk większy i kask na głowie. .. musze odpocząć i przede wszystkim się czymś zająć a jak człowiek z nerwica siedzi całe dnie w domu i zajmuje się tylko dziećmi to cały czas myśli a dla nerwicy to pozywka...

Spamowa wyspa

przez atic 27 maja 2016, 07:16
zaczarowanaaa, czyli sama dochodzisz do tego, że sobie wkręcasz.
odnośnie rm, to sie mówi np. że się dostało w łeb albo sie przewróciło i teraz ma się zawroty głowy. wtedy powinni zrobic za free na nfz :)
atic

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 27 maja 2016, 07:22
atic, myślę że pewnie tak jest ze sobie wkrecam.. ogólnie miałam bardzo ciężki rok jeśli chodzi o nerwy... sporo się w życiu wydarzylo, dużo zmian itd... teraz nastał spokój. .. z mężem jest ok a ja zaczęłam źle się czuć. .. martwię się o wszystko... jak nie odbiera tel to od razu płacz bo coś się stało, byle odgłos mnie przeraża ze albo tylko ja go słyszę albo że coś się dzieje... to jest straszne... musze znać źródło każdego dźwięku czy aby nie uroilo mi się. .. do tego z ta głową... pewnie gdybym nie miała nerwicy kiedyś pobieglabym do lekarza ale teraz nie wiem... a może w pewien sposób chce też siebie uspokoić?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 maja 2016, 07:24
zaczarowanaaa, zawroty , uciski w glowie sa jak najbardziej przy nerwicy , sama je mam ciagle . Zreszta chyba wiesz bo bywalas dawniej tutaj i wiekszosc z tego watku ludzikow o tym pisze i pisalo.

A ja juz jade do pracy .

Wszystkim milego dnia !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 27 maja 2016, 07:27
atic, drugą opcją tego ucisku mogą być zatoki... zawsze miałam z tym problemy... ostatnio zrobiło się cieplej... w samochodzie ciągle otwarte szyby i mi wiało po głowie do tego klimatyzacja... czytałam ze zawroty głowy i ten ucisk może być od zatok... tym bardziej ze tez gardło i uszy pobolewaja i tak już biorąc wszystko pod uwagę nie wiem co robić. .. niby wiem jakie schizy są przy nerwicy a ciągle daje się nabrać. .. z drugiej myśl a może tym razem faktycznie coś jest na rzeczy...
Może ciągły stres powoduje te zawroty? Jestem tak spieta ze szok...

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 27 maja 2016, 07:30
Wszyscy w koło mówią Ci wtajemniczeni ze to nerwica... Inni patrząc na moje zachowanie bo widać ze panikuje mówią ze jesteś zmęczona, miałaś ciężki rok, powinnaś odpocząć porządnie. .. może to wszystko się skumulowalo i jest teraz kiepsko do tego ta pogoda... nie wiem już co myśleć. .. panika jestem :/

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 maja 2016, 07:33
zaczarowanaaa, bo nerwica i depresja wracaja wlasnie po duzych stresach , po zmeczeniu organizmu , ja tak mam zawsze i juz mnie to przestalo dziwic , tak bedzie do konca zycia i musze sie z tym pogodzic.

Upal zas sie zapowada a teraz chlodno , na szczescie tramwaj w miare pusty.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 27 maja 2016, 10:01
platek rozy, no u mnie i zmęczenie i mnustwo stresów ehhh :/
Miłego dnia w pracy :) my na działkę ale po nieprzespanej nocy czuję się strasznie :/

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 maja 2016, 10:10
Dzień dobry! :papa:

Po wczorajszych zlewnych deszczach dzisiaj pogoda piękna jak na razie.
Nastawiłam pralkę, może uda mi się wywiesić pranie na balkon, mam nadzieję, że nie będzie lać. Zaraz chcę wyskoczyć na rynek po szpinak, o ile będzie.
Mam jeszcze w planie wyjazd na cmentarz zapalić znicz - wczoraj był Dzień Matki.
Tak, że piąteczek zaplanowany jako tako.
Wstałam dosyć wcześnie, bo o 6.30 - nie wiem po co. :bezradny:

Miłego dnia!

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 27 maja 2016, 10:26
mirunia, no to faktycznie piąteczek poplanowany :) ja niewyspana ale mam zamiar posiac rzodkiewke przy dzieciach tez dużo czasu zleci i tak o... w zasadzie nic konkretnego a szkoda bo by się człowiek czymś zajął chociaż z drugiej strony ledwo żyje po takiej nocy :/

Spamowa wyspa

przez JERZY62 27 maja 2016, 11:21
Witam :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 maja 2016, 12:13
Dzień dobry!

A u mnie pogoda z leksza oszalała. Pada, słońce, zimno, ciepło. Z bólem głowy wstałam i tak mnie ćmi.
Uradowana wróciłam z ryneczku z pięknymi zakupami. Wydałam więcej kasy niż zakładałam, ale cuda przyniosłam. Dawno nie byłam, jest nowe stoisko z wspaniałymi wędlinami, kupiłam ser wczoraj zrobiony przepyszny i wielki słój śmietany, pani nam powiedziała jak zrobić w domu z niej masło. :105: Warzywa, jajeczka, truskawy, chleb, no po prostu uwielbiam.
No i nie powstrzymałam się, kupiłam kilka nowych sadzonek pomidorów. :hide: Muszę dokupić donic i ziemi.
Teraz zabieram się za sprzątnięcie lodówy, co by moje skarby pięknie pochować, ale na razie oczywiście dobra kawka. ;)

mirunia, Piąteczek zacnie zaplanowany, przypominam o sprawieniu sobie jakiejś przyjemności. ;) Szkoda, że nie pospałaś, jak Cię zmorze śpik to najwyżej drzemkę strzelisz. :bezradny: Może jutro się uda trochę pospać.
Ja już mam piękny szpinak! :D
Buziaki, niech ten dzionek Ci miło minie!

zaczarowanaaa, Miłego działkowania!

JERZY62, heloł!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 27 maja 2016, 12:36
o jakiej zmorze mowisz kosmo?
outsider

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 maja 2016, 13:45
A ja sie luzuje w pracy i slucham muzyczki oraz przegladam gazete ktora znalazlam w szafce ----"Urode zycia"
Nie ma zajec , cisza spokoj a ja juz dawno odrobiona z kilkoma rzeczami ktore sobie wynalazlam na dzis.

kosmostrada, megasne zakupy , uwielbiam jako z e uwielbiam pichcic :yeah: :yeah:

mirunia, bedziesz robila nalesniki????
Ja mam resztke spaghetti w domu a tu zaraz zjem zupe krem i kanapke. Jeszcze 2 i pol godziny i do domu.

tosia_j, JERZY62, :papa: :papa: :papa: :papa:

Sortuj wg