Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 maja 2016, 09:34
jaktobylo, niejednokrotnie wchodziles tutaj i bez powodu nas wyzywales , na innych watkach zapewne jest podobnie.Niestety nawet na forum dla "swirusow" obowiazuja jakies zasady ktore trzeba przestrzegac. Poza tym tu kazdy chory , nie tylko TY.
Ja juz dawno temu bym Cie szornela z tego forum a nie zawracala sobie glowe ostami. Taka moja opinia , nie potrafisz sie zachowac to pisz sobie w notatniku na kompie sam do siebie a nie do innych ludzi.

Kochani :*********
Ja zas z bolem glowy , mniejszym jednak niz wczoraj , zobaczymy jak on sie rozwinie .Pogoda pochmurna , a ja nie mam zadnych ciekawych planow poza odpoczynkiem.

Co bedziecie dzis porabiac?

rolosz mnie wlasnie droga do pracy komunikacja miejska tez stresuje i czasami jade normalnie jak zdrowy czlowiek a czasami mam jazdy w glowie ze zemdleje w tramwaju.... No coz , glowa niestety moja madra nie jest :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 26 maja 2016, 09:47
ledwo wstałem z łóżka i już czuję lęk i depresję. kiedyś było tak, że czułem napięcie i to było znacznie lepsze.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 26 maja 2016, 11:18
mysle ze to zalezy od lekow
moj syn ma dodany czwarty lek ...oby pomoglo :(
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez tosia_j 26 maja 2016, 11:21
jaktobylo, nie mozesz z Lordem K. pisac na pw? jakies elaboraty wsciekłe tu tworzysz :time:
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 maja 2016, 11:49
Dzień dobry Wszystkim!

Rekord długości posta na Spamowej chyba został pobity... ;)
U mnie zimno. Różnica kolosalna w temperaturze, jedynie pies zadowolony.
Luzujecie się? :smile:
Ja troszeczkę, ale tak bez spiny ogarniam, jak skończę łazienkę, to siadam klecić bransolkę. Wstałam zalękniona, ale już się rozkręciłam.
Idę sobie ugotować jajka, jakiegoś smaka nabrałam.

tosia_j, :papa: Życzę, żeby nowy lek pomógł.

platek rozy, Miłego leniuchowania!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 26 maja 2016, 12:04
kosmostrada, na razie sie wscieka i wyzarł cebule z patelni, polowa na podlodze
dobrze ze wystygnieta :hide:
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 maja 2016, 12:33
tosia_j,No masz dodatkowe sprzątanie... :bezradny: Co pichcisz z cebulką?

Uwielbiam jajka, w każdej postaci. Zrobiłam takie ugotowane perfekt z lekko miękkim środkiem, na to sól, majonez, szczypiorek... :105: Gdyby jaja były droższe, byłby to jeden z największych przysmaków świata. ;)
Kolejna kawka...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Monster6 26 maja 2016, 12:36
jaktobyloDoskonale cię rozumiem ,jeśli to nie jest prowo.

Sam muszę na trochę odpocząć od forum,ponieważ odbieram rzeczywistośc bardzo inaczej niż normalnie.Wiem że jak zaczne pisać to co myślę i co wydaję mi się za normalne to zostanę ''wypierdolony''.A dopiero po jakimś czasie zrozumiem dlaczego.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 26 maja 2016, 12:39
a wiesz jakas kosmo czy ktos podobny natchnela mnie do mlodej kapustu :great:
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 maja 2016, 12:53
tosia_j, :D Oj pychota, pychota... Jutro na ryneczku nabędę kolejną główkę, tym razem na surówkę.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Monster6 26 maja 2016, 12:54
platek rozy napisał(a):jaktobylo, niejednokrotnie wchodziles tutaj i bez powodu nas wyzywales , na innych watkach zapewne jest podobnie.Niestety nawet na forum dla "swirusow" obowiazuja jakies zasady ktore trzeba przestrzegac. Poza tym tu kazdy chory , nie tylko TY.
Ja juz dawno temu bym Cie szornela z tego forum a nie zawracala sobie glowe ostami. Taka moja opinia , nie potrafisz sie zachowac to pisz sobie w notatniku na kompie sam do siebie a nie do innych ludzi.

W takim razie skoro tak odbierasz kolegę jaktobyło,ja życzę ci nie kontrolowania tego co robisz piszesz i zachowywania się nienormalnie kiedy ty będziesz uważać że to jest normalne.Życzę ci zupełnie innego odbioru rzeczywistości w którym nie będziesz wiedziała co jest normalne a co nie.Bo wszystko się będzie takie wydawać.Życzę ci żebyś obrażała wszystkich dookoła i nie widziała w tym nic złego,dopiero po czasie żeby to dochodziło do ciebie.Zepsucia wszystkich relacji przez to.A na końcu osoby która to tak podsumuję jak ty użytkownika jaktobylo
Nie musisz dziękować.
Ostatnio edytowano 26 maja 2016, 12:59 przez Monster6, łącznie edytowano 5 razy

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 26 maja 2016, 12:54
Dzień dobry... :D

Wczoraj byłam zajęta cały dzień, a nie czułam się najlepiej. Jakoś minęło. Po dyżurze, wpadli znajomi, niespodziewanie, bo byli w okolicy.
Nie przepadam za tym, ale bardzo ich lubimy, więc wybaczyła im :roll:
Dzisiaj rano wyruszyłam z Synami na cmentarze - odwiedziliśmy groby Dziadków, a ja głównie przystroiłam świeżymi kwiatami grób Mamy /Rodziców/....
Dzisiaj nie robię nic. Piątek mam wolny, czyli do poniedziałku znajdę czas na porządki :D

Miłego dnia życzę :D

Oj, pędzę po kawkę...

Jajka uwielbiam ... !!!

Ostatnio mam ogromne zapotrzebowanie na szczypiorek W Biedronce jest jeden gatunek, chyba najlepszy-w zamkniętym foliowym opakowaniu. Cały do zjedzenia, z pomidorem, z jajkiem, pod wędlinę-pycha po prostu!!! Chyba nie ma za dużo sztuczności w nim, bo nie mam po nim żadnych dolegliwości...polecam!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 maja 2016, 13:09
Monster6, i nie zamierzam , tez zdrowa nie jestem i mam rozne dolegliwosci i jakos musze sobie z tym radzic , zyc i pracowac. Moze kolega jaktobylo leczyl by sie zgodnie z z aleceniam lekarza jak robi to mnostwo innych osob ze schizofrenia a nie testowal na sobie milion roznych substancji od codeiny po benzo i cholera wie co jeszcze i moze wtedy nie pieprzyl by takich glupot i nie obrazal ludzi. Tym samym dyskusje zamykam bo nie mam zamiaru denerowawac sie kolejna osoba jego pokroju. Bye! Ignas wedruje .Zyczyc to sobie mozesz ;)

kosmostrada, dziekuje , wlasnie pichce obiadosa , niestety juz mysle o jutrzejszym dniu w pracy.Nie chce mi sie isc. Jaka bransolke sobie klecisz?

misty-eyed, Czyli zapowiada Ci sie kilka dni wolnego :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 26 maja 2016, 13:19
platek rozy, tak Kamilko :D
Naprawdę dobrze byłoby skonsultować te twoje bóle głowy, bo to utrudnia Ci życie. Robiłaś rezonans głowy kiedykolwiek? Pytam i Ciebie i Mirunię, bo jednak to jest chyba najdokładniejsze badanie w aktualnej diagnostyce...?
Ja ostatnio, częściej niż kiedykolwiek, odczuwam także nieprzyjemne dolegliwości głowowe, ale nie o takim nasileniu, jak w Waszych przypadkach...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Sortuj wg