Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez rolosz 25 maja 2016, 20:53
platek rozy, inspiracja Orientem?
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 maja 2016, 20:55
platek rozy, rolosz, :papa: witajcie :papa:

platek rozy, współczuję migreny i tulam Płatuś. Jutro powinnaś już lepiej się poczuć. Nie masz czegoś od tych mdłości i wymiotów? Może herbata imbirowa lub żucie imbiru - pomaga przy mdłościach.
Kolczyki bardzo wdzięczne i dekoracyjne.
A jutro w żabkach mogą pracować jedynie ajenci, tak, że coś kupisz.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 maja 2016, 20:58
rolosz, troche tak :) w roznym stylu kolczyki robie a wiesz ze odkrylam w sobie ten talent -- bedac w depresji.

mirunia, Wlasnie mam tylko sproszkowany imbir bo korzen wrzucilam do tego curry z ciecierzycy.
No masakra co to sie podzialo dzis.
Pije wode mineralna bo nawet herbata mi "wejsc" nie chce.
A TY Kochana jak sie czujesz? Te bole glowy minely ???
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 maja 2016, 21:05
platek rozy, jak na razie odpukać minęły, czasami mnie coś na chwilę zaboli i odpuszcza. Ale zawroty są, raz mniejsze, raz większe. W poniedziałek mam wizytę u rodzinnej, poproszę o zabiegi fizykoterapii.
Możesz łyknąć sproszkowany imbir płaską łyżeczkę i popić ciepłą herbatą.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 maja 2016, 21:07
platek rozy, spanie po południu to straszne gunwo :( Co mogę dla ciebie zrobić?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 25 maja 2016, 21:09
mirunia, witaj :papa: Fajnie, że masz długi weekend. Ja się dałem wmanewrować i idę w piątek do pracy :mrgreen:
platek rozy, hm.. czyli ta zołza depresja potrafi wyzwolić pewne pokłady kreatywności. Dobrze, że chociaż coś daje w zamian tych wszystkich krzywd, które nam wyrządza :D

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 maja 2016, 21:17
rolosz, no fajnie, wzięłam urlop i se poweekenduje :mrgreen: ale będziemy Ci kibicować w piątek pracowy. :great:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 maja 2016, 21:20
mirunia, lyknelam ten imbir:)
Zabiegi koniecznie ! Ja w lipcu zaczynam swoje a tez mam tak ze czasami mnie rabie tyl glowy tak wlasnie od kregoslupa.

cyklopka, no tez nie lubie spac takw ciagu dnia bo wstaje nie do :bezradny: zycia . Mam nadzieje ze jutro mi przejdzie. Dziekuje :***********

rolosz, ano , dostalam umiejetnosc robienia bizuterii i przemyslalam swoje zycie bo przez trzy lata poprzedzajce dperesje zylam jak chinczyk , praca , uczelnia i dom . Mialam az 2 dni w miesiacu wolne :roll:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez rolosz 25 maja 2016, 21:22
mirunia, dzięki! z tą świadomością, że jesteście ze mną, będzie mi się pracowało dużo lepiej :great:

platek rozy więc czas pomyśleć o sobie i o swoim zdrowiu i dać sobie trochę więcej niż te 2 dni wolnego ;) Kiedyś miałem podobnie - uczyłem się nawet jedząc obiad :time:
Ostatnio edytowano 25 maja 2016, 21:29 przez rolosz, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 maja 2016, 21:25
rolosz, czasami jedyna droga w depresji, musimy się czymś zająć, a wrażliwość sprawia, że tworzymy rzeczy piękne.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 maja 2016, 21:31
rolosz, dlatego teraz staram sie pilnowac zeby odpoczywac chociaz widze ze tez wracam pozno i malo czasu mam dla siebie . U mnie to tez czas tracony na dojazdy wchodzi w to ze jestem w domu pozno :bezradny:

Spamowa wyspa

przez rolosz 25 maja 2016, 21:35
cyklopka napisał(a):rolosz, czasami jedyna droga w depresji, musimy się czymś zająć, a wrażliwość sprawia, że tworzymy rzeczy piękne.

To prawda. Może ja akurat nic pięknego nie stworzyłem, ale bardziej emocjonalnie zacząłem podchodzić do muzyki, filmu, sztuki w ogóle. Zacząłem inaczej ją odbierać, nagle się okazało, że słyszę w piosence każdy instrument z osobna. Każdy pojedynczy dźwięk wydawał unikatowy.

rolosz, dlatego teraz staram sie pilnowac zeby odpoczywac chociaz widze ze tez wracam pozno i malo czasu mam dla siebie . U mnie to tez czas tracony na dojazdy wchodzi w to ze jestem w domu pozno :bezradny:

oj znam to. Kiedyś kawałek drogi dojeżdżałem na uczelnie, przemęczenie było straszne. Bardziej byłem zmęczony i zestresowany samym dojazdem niż zajęciami :zonk: A wieczorem to ledwo dychałem.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 maja 2016, 21:52
Mam niedobór czekolady w człowieku :(
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 maja 2016, 21:57
rolosz, platek rozy, Będę z wami u boku Miruni w piątek chociaż myślami. Ale taki jeden dzień szybko minie, zobaczycie. Póki co cieszmy się tym czwartkiem! :yeah:

platek rozy, Kochana kolczykasy jak zwykle urocze.

rolosz, To o czym piszesz jeśli chodzi o sztukę wydaje mi się takim naturalnym reperowaniem się organizmu w postaci uważności. Jak zaczynam dostrzegać, czuć, słyszeć i smakować świat, wiem że mój organizm sam się naprawia. Potem przychodzi czerpanie z tego radości. To wielki dar Roloszku, nie każdy go ma... Więc gratuluję. :smile:

cyklopka, Proponuję uzupełnić... ;)

A ja dziabnę herbatkę z miętą. Zimno się u mnie zrobiło, ukręciliśmy szybkiego grilla, bo nie wiadomo, co to będzie jutro. Idzie niż, oj idzie. Bez względu na pogodę jutro mam zamiar się luzować na maksa! :great:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg