Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Arfour 24 maja 2016, 19:10
Jutrzejsze zajęcia zostały odwołane. Straciłem sens życia. :why: Najpierw skończył się "Tabaluga", a teraz to. :(
Arfour

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 maja 2016, 19:14
Arfour, /cenzura/, "Tabaluga"?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Arfour 24 maja 2016, 19:17
cyklopka napisał(a):Arfour, /cenzura/, "Tabaluga"?

No tak. Epicka historia.
Arfour

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 maja 2016, 19:31
Piosenka z czołówki tego serialu potrafiła wywołać u mnie atak agresji.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Arfour 24 maja 2016, 19:32
cyklopka napisał(a):Piosenka z czołówki tego serialu potrafiła wywołać u mnie atak agresji.

Hmm... aż tak? :shock:
Arfour

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 maja 2016, 19:32
Piękny spacer, bardzo fajna temperatura na wieczór. Futrzakowi i tak za gorąco, musiałam go tachać z parku, nie na mój kręgosłup 10 kg psa. :pirate: Ewentualnie mogłam zalec na trawie obok niego do nocy, no ale nie miałam kocyka. ;)

mirunia, Zazdraszczam przyjemności segregacyjnej. :D Ja to lubię porządkować tylko moje pudełka skarbów... :105:

acherontia-styx, Zdrówka, jak Cyklopka mówi zawsze coś wywiniesz... :D Trzymaj się w tym ciężkim tygodniu!

Lusesita Dolores, Widzę dziś aktywny dzionek!

Arfour, Zostaje zrobić sobie samemu lekcje - YT , tutorial i jedziesz... :great:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 maja 2016, 19:33
Kochani wrocilam niedawno. Ledwo dojechalamw tym upale. Teraz mi niedobrze i glowa mnie boli .
Praca nijaka . Pisalo do sekretariatu a face t chcial na recepcje i to do siłowni calodobowej :? na umowe zlecenie za pare groszy .
Za to w pracy mam coraz wieksze jazdy bo pani prezes wymyslila z e mamy na karteluszkach wpisywac kazde nasze wyjscie nawet jesli ide na 10 minut do sklepu z artykułami biurowymi ktory jest w kamienicy naprzeciw :? mam nadzieje ze ne wysle tej listy do UP bo mam od nich nna liste i inna legende jesli idzie o jej wypelnianie.
Powinna sie cieszyc ze ma darmowego pracownika a szuka kwadratowych jaj.
Zaznaczam ze to nie kierowniczka ktora bardzo lube tylko "sila wyzsza" ktora wpada znienacka i robi szum.

Dziekuje za kciukasy :*********
Przydadza sie nastepnym razem tez:) Wyslalam dzis 3 cv.
I szukam nadal.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Arfour 24 maja 2016, 19:37
kosmostrada napisał(a):Arfour, Zostaje zrobić sobie samemu lekcje - YT , tutorial i jedziesz... :great:

He he, dostanę dzisiaj na e-maila jutrzejszą lekcję. :D Ale to nie to samo, bo tak to trzeba wyjść z domu, zobaczyć ludzi itp.
Arfour

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 maja 2016, 19:39
Arfour napisał(a):
cyklopka napisał(a):Piosenka z czołówki tego serialu potrafiła wywołać u mnie atak agresji.

Hmm... aż tak? :shock:

Tak. Po pierwsze jest obiektywnie koszmarna, a poza tym wiesz jak to jest z wariatami, różnie reagują na bodźce :pirate:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Arfour 24 maja 2016, 19:39
I jeszcze zawiozłem dzisiaj piecyk do elektronika, bo mam 3 miesięczną gwarancję na naprawę którą niedawno przeprowadził i powiedział że to "pie***lone gó**o".
Arfour

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 24 maja 2016, 20:17
cyklopka, kosmostrada, no cóż, szewc bez butów chodził :mrgreen:

W ogóle moja psychiatra zabija... byłam dzisiaj u niej i z racji tego że prolaktyna mi skoczyła w górę musimy odstawić jeden lek, którego i tak już brałam mikro dawkę i lekarka do mnie "ja wiem, że tego się już nie da bardziej podzielić, ale może jednak dasz rade to pół podzielić jeszcze na pół?" - jak tak dalej pójdzie to będę lupę potrzebowała, żeby znaleźć te ćwiartki jak już tą tabletkę podzielę na miliard części :pirate:
druga sprawa, mówię jej, że na durnym Kwetaplexie przytyłam od stycznia 7kg , że foch i że ma coś z tym zrobić bo ja tu zgłaszam veto :mrgreen: w odpowiedzi usłyszałam "Ty przytyłaś? chyba w uszach, bo jakoś tego po Tobie nie widać" :roll: no to se pogadałyśmy :roll:
a jak już o moją wagę idzie.... schodzę dzisiaj do pracowni odebrać pacjentkę po zabiegu, wychodzi dr B. z tej ich kanciapy i do mnie "o cześć, co tam? przytyłaś troche?" :shock:

a ogólny wniosek z mojego miejsca pracy po dzisiejszym dniu: uważajcie na łodzie podwodne na przejściach dla pieszych :pirate: [tak, pracuje z normalnymi ludźmi, albo tylko udają normalnych] :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez JERZY62 24 maja 2016, 20:33
Arfour, chodzi o tego tabaluge?

♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Arfour 24 maja 2016, 20:33
JERZY62 napisał(a):Arfour, chodzi o tego tabaluge?

O tego samego. :D
Arfour

Spamowa wyspa

przez JERZY62 24 maja 2016, 20:37
Arfour, o jezu, też czsami oglądałem, ale żeby teraz za nim przepadać to nie, kiedyś.
♪♪♪

Sortuj wg