Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 24 maja 2016, 08:10
tosia_j napisał(a):jerzy to wcale nie fajnie ze słonce prazy....

Tosiu to dopiero początki prażenia słońca... w lecie dopiero będzie prażenie... tak jak będzie dzisiaj to jest znośnie.

wieslawpas, ja też jestem często rozdrażniony. Dlaczego tak się dzieje? Zadaj to pytanie terapełcie na terapii.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 24 maja 2016, 08:15
Witam wszystkich z pracy - u mnie też gorąco.
Tosia_J - znalazłem dla Ciebie info dlaczego nie należy pić mleka!
http://www.jestpozytywnie.pl/nie-pij-mleka/
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 maja 2016, 08:50
Witajcie :*********
U mnie upal od samego rana a ja zaraz pedze na rozmowe o prace a pozniej do mojej pracy.
Bede sie smazyla bo ide w bluzce koszulowej , rajstopach i kiecce olowkowej :roll: no ale na rozmowie jakos wygladac trzeba.

kosmostrada cena perfum mnie nie zaskoczyla bo to nisza :bezradny: szkoda tylko ze teraz nawet na odlewki pozwolic sobie nie moge :why:
Jak ja bym chciala zamienic moj Krakow na letnie miesiace na Twoje miasto . Chyba jednak upal tam tez inaczej sie odczuwa , blisko morza....

Milego dnia Kochani! Trzymajcie kciuki :uklon:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez takie tam 24 maja 2016, 10:23
Witajcie, o paskudy miłe :D Cudowny dzień dzisiaj, czyż nie? Pozdrawiam znad ziemi :P
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 maja 2016, 11:44
Dzień dobry!

Północna Polska również melduje upał.
Jakaś taka bezenergetyczna jestem, chyba od tego gorąca, już zaczyna być duszno w chałupie.
Nie mam dziś plana, chyba po pracy zrobię zakupy, pokawkuję na ogródku i ogarnę temat prania. I tyle.

platek rozy, Na pewno jest lepiej z odczuwalnością u nas, czasami przynajmniej coś zawieje. Ale dziś to już lekka przesada z temperaturą...
Kciuki trzymałam. :smile:

Miłego dnia wam życzę i chłodnego powiewu! :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 24 maja 2016, 14:28
Cześć Wam!

Wróciłem od lekarza, dostałem leki na dwa miesiące. Jak cudownie jest mieć refundację i płacić 20 zł zamiast 200 zł <3 Mam hipomanię, mam na siebie uważać, a jeśli na kwecie przytyję jeszcze z 5 kilo, to będziemy zmieniać, bo boi się o moje serce.
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 maja 2016, 16:42
Dzień dobry Kochani! :papa:

Uf, jak gorąco, puf.... :pirate:
Poszłam po pracy do mojej przychodni odebrać receptę na leki od ciśnienia... była, czekała na mnie. Od razu zarejestrowałam się na poniedziałek do mojej rodzinnej i ledwo zdążyłam, bo były jeszcze dwa miejsca. A chciałam jutro tam zadzwonić... to byłabym znowu w d...! Dobrze, że pomyślałam i zapytałam.
Spory kawałek mam do tej przychodni i w ten upał ledwo mnie nogi niosły. Niby wiaterek dmucha i chłodzi, ale nogi jakieś ciężkie. Nic dziwnego, jak się w pracy siedzi, to odwykły od chodzenia. :lol:
Wstąpiłam po drodze do marketu, zrobiłam zakupy herbaciano-kawowe i makaronowe, później do apteki zalazłam z tą receptą... i mam już dość spacerów na dzisiaj. :hide:
Dzisiaj głowa jakby lepsza, nie brałam żadnego procha, tylko jeszcze te zawroty dokuczają.

kosmostrada, to miej na uwadze, że też się do Twego ogródka na kawkę wproszę, a co! Pranie też pomogę rozwiesić. :D

platek rozy , jak tam rozmowa i samopoczucie?

Dobrego popołudnia i wieczoru!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 maja 2016, 17:44
mirunia, :papa: Dobrze, Cię słyszeć w lepszej formie! Ale się udało z tym lekarzem...
Wczoraj ja letni spacerek usluteczniłam , dzisiaj Ty. :D Dziś już ze mnie gorące powietrze energię wyssało.
No ba, pokawkowałybyśmy. :D
Rozwieszanie prania to jeszcze, ale nie lubię składać. Nie wiem o co chodzi, że nie mogę do takich czynności mieć stosunku obojętnego, muszę się ustosunkowywać emocjonalnie... :?

Cóż też mogłam zrobić po przyjściu z zakupów i spaceru z psem? No oczywiście - drzemka... :roll: Ale co tam, nic mnie dziś nie goni, więc why not? Trzeba się łapać na takim poczuciu winy. :time:
Teraz kawka na otrzeźwienie i zobaczymy co dalej.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 maja 2016, 17:57
Tylko ja, jako jaszczurka, byłabym chętna się wywalić na kamieniu w pełnym słońcu :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 24 maja 2016, 18:21
Witam witam i o zdrowie pytam ;)

A jak już w temacie zdrowia jesteśmy to dzisiaj się okazało, że z drugi tydzień sobie chodzę z nieleczonym zapaleniem oskrzeli :lol:
można? moszna :lol: co prawda to zapalenie już się prawie samo wyleczyło bez leków :lol: ale jak dzisiaj w pracy usłyszeli mój kaszel jak gruźlik-weteran to sanitariuszka poszła gdzieś,po chwili mnie woła. Paczę, ta stoi przy pokoju lekarzy, wchodzę, a tam dr Z. na mnie ze stetoskopem "rozbieraj się" - takie niemoralne propozycje w moim zakładzie pracy :lol: na szczęście obejdzie się bez antybiotyku :D pani dr zleciła mi nawet badanie krwi na CRP co by się upewnić że na pewno antybiotyk nie potrzebny, zaproponowała nawet RTG płuc, ale stwierdziłam, że takie "wypasione" badanie mi niepotrzebne - jeszcze nie umieram :lol: skończyło się tylko na wziewnym sterydzie, żeby okiełznać tą moją dudniącą studnię w oskrzelach ;)

Tak w ogóle od jutra zaczynam maraton w pracy :why: i tak do końca miesiąca, a tak mnie się nie chce :bezradny:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 maja 2016, 18:24
cyklopka, kiedyś też byłam taką jaszczurką, uwielbiałam leżakowanie na plażach - tylko schładzałam się w morzu, pływanie, podskoki w falach i znowu na leżaczek :D A teraz z wiekiem unikam ostrego słońca i szukam cienia, dróg wśród drzew.

kosmostrada, a ja lubię ściągać pranie z suszarki i je składać, segregować... a z balkonu uwielbiam takie pachnące słońcem i powietrzem. :yeah:
Natomiast nie znoszę prasowania, to zło konieczne dla mnie. Lubię jedynie prasować małe serwetki wykrochmalone i ułożyć je na półce. :D Takie jakieś moje skrzywienie. :roll: :zonk:

acherontia-styx, całe szczęście, że nie wyhodowałaś zapalenia płuc i tylko na sterydzie się skończyło. Wylecz tę kaszlącą studnię. :D

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 maja 2016, 18:38
mirunia, ale ja bynajmniej nie chcę się opalać, mogę się wygrzewać w ubraniu. Nie lubię plażowania/basenowania :nono:
Chodzi mi o to, że mi przez większą część roku było chłodno, w pomieszczeniach mi chłodno, więc jak w końcu wychodzę na słońce, to jest radość z paczenia w oblicze Ra.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 24 maja 2016, 18:46
Witajcie
ale dziś gorąco, nie lubie tak
byłam dziś u rodzinnej po eutyrox, później pojechałam do mopsu, później do ŚDSu a na koniec pojechałam do chłopaka ,
poszliśmy na działke robić grilla:D
także sezon grillowy rozpoczęty...
Płatek napisz jak po rozmowie, trzymałam kciuki
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 maja 2016, 18:55
acherontia-styx, ty to zawsze wywiniesz jakąś historię zdrowotną z rozmachem :mrgreen:
I Miss Forum

Sortuj wg