Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 23 maja 2016, 16:10
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 23 maja 2016, 17:00
Arfour napisał(a):
JERZY62 napisał(a):
Arfour napisał(a):Ja się staram w ogóle nie tykać alkoholu, ale nie zawsze wychodzi. :-|

Lepiej dla Ciebie tego syfu w ogóle nie tykać.

No wiem, ale mimo wszystko lepiej że jest tego mniej niż kiedyś.

za duzo, za duzo
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 maja 2016, 17:09
Bardzo przyjemnie było iść z gołymi nogami...
Okazało się, że chłopaki obydwa będą późno, więc pichcenie odłożyłam na później, sama coś przekąsiłam ( no dobra, nie coś tylko ptysia z bitą śmietaną :mrgreen: coś cukru mi się zachciało) i ... padłam. Jednak dla wymęczonego organizmu to jest chyba szok nagle taka temperatura i myślę, że trochę czasu wymaga przestawienie. Nie mogłam się dobudzić z drzemki. :?

Teraz piję kawkę i zastanawiam się, czy podjąć wyzwanie i telepać się po tą przesyłkę, czy jutro podjechać samochodem... :bezradny: Cuś mnie mdli, ptyś, czy ta moja faza na "niedobrze mi"... :bezradny:

mirunia, O to fajnie że masz już obiadek, ja wczoraj grillowałam, więc trza stać dziś przy garach... Kapustkę zrób, bo niedługo już nie będzie taka wyjątkowa. :smile:

JERZY62, Ja czekam z niecierpliwością na polskie młode ziemniaczki. :105:

Arfour, Z moich obserwacji wynika, że teoretycznie kontrolowane picie ma tendencję do wymykania się spod tej kontroli...

tosia_j, :papa:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 23 maja 2016, 17:10
Hej, ja też się przywitam ze wszystkimi :papa:
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 maja 2016, 18:02
Dzień dobry,

Nie wiem, co czynić z niespodziewanie wolnym popołudniem :o
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 maja 2016, 19:03
cyklopka, luzować się? ;)

Ḍryāgan, Heloł! :papa: Jak się trzymasz?

Jednak się wybrałam, co by ptysia spalić. :D Z przystankami, bo pies nie lubi ciepła, a żal go było w chałupie zostawić. Musieliśmy odsapywać w parku, potem poleźć do fontanny, żeby się wykąpał i ochłodził, zajść nad morze w tym samym celu ( ja z oczami wokół głowy spodziewając się w każdej chwili strażnika miejskiego wyskakującego z piasku z karteczką pińscet zeta mandatu za psa na plaży :roll: ). Trasa malownicza, nie po głównej i nie po prostej wyszła.
Jestem zadowolona, choć stopy mnie bolą, bo musiałam sandałki na obcasie włożyć - nie mogie znaleźć klapek... :why: Część trasy udało mi się przejść na boso... :P
Biorę się za kapuchę.
Miłego wieczoru!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Arfour 23 maja 2016, 19:16
tosia_j napisał(a):za duzo, za duzo

kosmostrada napisał(a): Arfour, Z moich obserwacji wynika, że teoretycznie kontrolowane picie ma tendencję do wymykania się spod tej kontroli...

Ja wiem, ja to rozumiem, ale mimo wszystko cieszę się że udaje mi się ograniczać picie (z tendencją malejącą) niż dzień w dzień pić.
Arfour

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 maja 2016, 19:45
misty-eyed, mirunia dzieki Dziewczynki za slowa pocieszenia :*******
Ja dzis ledwo zipie z goraca a w tramwaju juz calkiem nie do wytrzymania bylo. Wlaczyl mi sie tez lęk rakowy , musze kremy z filtrami kupic.

Jutro mam rozmowe o prace i dzis troszke staralam sie przygotowac na nia z naszymi doradcami. Nie wiem czy prace dostane , nie wiem nawet jakie warunki ale na rozmowe pojade.

Zmeczona jestem ogromnie. Wrocilam przed 18 , zjadlam a teraz pichce curry z ciecierzycy . Bede miala na jutro i pojutrze.

kosmostrada Kochana :******* to spacerek mialas udany :brawo: ja sie nie nadaje na taki upal. W pracy nadal mialam zimno , siedzialam w grubym swetrze za to na dworze patrzylam tylko gdzie cien. W sloncu bylo 37 stopni .

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 maja 2016, 20:06
platek rozy, ***** Kochana powodzenia na rozmowie, dasz radę!
Najbardziej podoba mi się pytanie - Co mogłoby wyprowadzić Pana (ią) z równowagi? Moja odpowiedź -wszystko... :mrgreen:
Trzymaj się w tym upale, wg prognozy ma zelżeć. Krem z filtrem kup, co się da zasłaniaj i będzie dobrze.
Jeszcze tylko dwa dni i znów odsapniesz. Ściskam!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 maja 2016, 20:09
kosmostrada, oj mnie tez wszystko :D i to tak ze zaraz lęku zlapie bo wystarczy chwilka , male wydarzenie a tu panika sie objawia w pelnej krasie :roll: Poki co staram sie podchodzic "co bedzie to bedzie" . Jutro pewnie bedzie bardzo nerwowo.
Dziekuje za kciukasy :********

http://www.1001pasji.com/2016/05/naomi- ... l-edp.html znalazlam ciekawe perfumy :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 23 maja 2016, 20:21
Dzień dobry,

Jak mi się nic nie chciało przez cały dzień, za gorąco na naukę. Dopiero teraz wzięłam się za konkretną robotę.
Chyba w lipcu zaczynam terapię.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 maja 2016, 20:22
Obrazek
Jakie to prawdziwe :D :lol: :lol: :lol:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 maja 2016, 20:29
Carica Milica, :********Super ze terapie zaczniesz juz wkrotce . Mnie duzo dala.

Spamowa wyspa

przez rolosz 23 maja 2016, 20:35
Dobry wieczór Paniom, cześć Panowie :smile:

kosmostrada, mieszkasz nad morzem? Ale czad :P A taki bigosik z młodej kapustki hm... palce lizać.

platek rozy, takim jutromanem to ja byłem jeszcze kilka tygodni temu :P , ale powiedzmy że z przyczyn niezależnych ode mnie i nie było mi z tym dobrze :mrgreen:

Carica Milica, mówisz o psychoterapii? Ja też się zamierzam wybrać, ale jeszcze nie teraz ($$$$ ;) )
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Sortuj wg