Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 maja 2016, 21:48
JERZY62, misty-eyed, Dzięki Kochani za zainteresowanie, pocierpię, pojęczę i do wesela się zagoi... A jutro kuśtyku kuśtyku ... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 22 maja 2016, 22:12
dzisiaj kolejny ciężki dzień. cały czas bardzo mocne napięcie i depresja. ledwo żyję. chciałbym znaleźć inny oddział dzienny, ale nie wiem czy wytrzymam. myślę o pójściu na całodobowy. problem polega na tym, że są to odziały zamknięte. a tutaj lato idzie. motocykl jest. równo tydzień temu byłem w świętokrzyskim...

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 maja 2016, 22:31
kosmostrada, wiesz, że to działa w obie strony...Ty o nikim nie zapominasz Kochana :uklon:

Dobry, tzn. skuteczny jest żel Altacet. Kiedyś tego nie kupowałam, ale przekonałam się, że działa :D

Właśnie wróciłam ze spaceru. Przyjemnie, wiaterek delikatny, chodzenie sprawia przyjemność...
Ostatnio edytowano 22 maja 2016, 22:32 przez misty-eyed, łącznie edytowano 1 raz
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 22 maja 2016, 22:31
AtroposIsDead napisał(a):jaktobylo, cześć, potwierdzam słabą frekwencję, jadłem kolację :P

Ale ten no, na "wczasach"? :p

JERZY62 napisał(a):A ja teraz słucham ERA - Ameno na okrągło :bezradny:

Dźwięki dzieciństwa..
JERZY62 napisał(a):AtroposIsDead, no a ja teraz tego słucham... leci w koło.

Czyli pewnie zapętlone, czyli pewnie nie w radiu, obstawiam jutjub
JERZY62 napisał(a):misty-eyed, ale to tak na okrągło słucham cicho w Winampie i mnie to uspokaja.

Prawie trafiłem heh.... no i ten no od kiedy to można na yt zapętlać?, o ile wgle można

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 22 maja 2016, 22:33
jaktobylo, chciałbym na wczasach :P Ale do wczasów zostało kilka tygodni, a potem - Norwegio, nadchodzę!
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 maja 2016, 22:35
wieslawpas, jeśli męczysz się tam, to trzeba zmienić ośrodek. Jest ich trochę w Warszawie.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Monster6 22 maja 2016, 22:39
Siema świrki :D
Po przeanalizowaniu wszystkich zysków i strat powrotu do leków i leczenia Chad kompletnie zgłupiałem po raz kolejny.Ale muszę się leczyc żeby jakoś żyć.W chad podstawą farmakologia,przynajmniej u mnie bo bez nich jestem w stanie agonalnym.Trudno trzeba sie pogodzic z negatywami od psychotropow ktorych jest multum.Zdychanie w depresji w chad i tak nie ma sensu,sama nie przejdzie.Zreszta to i tak wybór mniejszego zła.Nie na darmo lekarze mówią że podjęcie leczenia w chad to prawie bohaterstwo.Nie pozwole by taki zajebisty gość jak ja sie zabił albo nie miał chociaż pozorów życia.Jak się poddam to chyba w innym życiu.Choroba i leki już mi i tak wszystko zabrały,oprócz rodziny dzięki temu ona jest dla mnie najważniejsza.Trzymajcie kciuki żebym wytrwał w leczeniu! ;)

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 22 maja 2016, 22:44
Monster6, wytrwasz :) Ja moją decyzję o leczeniu podjąłem dawno, ale myślałem, że leczę zaburzenia osobowości, po czym okazało się, że muszę brać antypsychotyki, żeby nie słyszeć głosów xD Moje największe marzenie to chyba przespana noc. Cała noc, choć może życzę sobie zbyt wiele.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 22 maja 2016, 22:48
AtroposIsDead napisał(a):jaktobylo, chciałbym na wczasach :P Ale do wczasów zostało kilka tygodni, a potem - Norwegio, nadchodzę!

"wczasy" wziąłem w cudzysłów, więc pewnie chodziło mi o ciut co innego, inne "wczasy", możliwe, że o te, na które pójść się zastanawiałem we wcześniejszych postach:p

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 22 maja 2016, 22:50
jaktobylo, na takie wczasy mam się zamiar wybrać, na takie dzienne wczasy :p
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 22 maja 2016, 22:52
misty-eyed dziękuję za odpowiedź. W sumie tutaj jest najlepsza grupa wsparcia.
Poszedłbym gdzie indziej, ale tam gdzie nie ma terapii grupowej, albo nie jest ona obowiązkowa.
A nie wiem gdzie to jest.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 maja 2016, 01:03
wieslawpas, spróbuj tutaj:

1/ https://swiatprzychodni.pl/osrodki/spzo ... marianska/

2/https://swiatprzychodni.pl/osrodki/instytut-psychosomatyczny-warszawa/

3/https://swiatprzychodni.pl/osrodki/centralny-szpital-kliniczny-msw-w-warszawie-warszawa-mokotow/

4/ https://swiatprzychodni.pl/osrodki/samo ... nskiego-1/

5/ https://swiatprzychodni.pl/osrodki/niep ... -warszawa/

W wym. przychodniach są poradnie, ale nie wiem, czy na pewno prowadzą terapię. Zadzwoń tam i zapytaj po prostu.Ten pierwszy adres to dobra przychodnia, przy Świętokrzyskiej, słyszałam, że tam prowadzą i indywidualną i grupową. Trzeba podzwonić...powodzenia!!
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Lord Kapucyn 23 maja 2016, 01:47
Pytanie do osób które w lajfie zdobyły perka entomolog- co to za małe robaczki (gabarytów muszki owocówki) o tej porze roku wlatują przez okno, najwyraźniej przegrywy w grze "śmierć kliniczna" (bo idą w stronę światła), gryzą boleśnie i wysysają więcej krwi niż Edward z pewnej sagi?
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Spamowa wyspa

przez Monster6 23 maja 2016, 01:55
Dobrze że jeszcze nie ma moskitów wlatujących bezczelnie przez okno.Ale laczki do walki już przygotowane :D
Ehh alko mi robi tak dobrze,czuję się jak po antydepresantach a nie ma uboków i jeszcze libido w górę,powinni stworzyć jakieś leki na bazie cervezy :smile:

Sortuj wg