Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 22 maja 2016, 01:05
jaktobylo napisał(a):Oo cześć HoyaBella, już coś kiedyś Ci wspominałem o fajnym nicku, ciut wincyj wiem o jego pochodzeniu, czyżbyś hodowała kwiatki te w ogródku?

nieee, ale mam z tym kwiatkiem duuuuużo wspólnego. charakterologicznie. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 22 maja 2016, 01:28
...jak... no jaka alternatywa(?), gówien łykał nie będę,.. a Pani psycholog psychoterapeutka całkiem w porządku, na taką jeszcze nie trafiłem, ale co z tego skoro niepotrafię się z nią porozumieć,... mam pewnie jakieś głębokie upośledzenie umysłowe, przynajmniej ta komunikacja,... który to ja raz tam u niej byłem... 5ty? i jeszcze nie na psychoterapii? tacy jak ja to ogromna rzadkość,.. a może jestem pieprzoną jednostką

kurczę tego jeszcze nie było, myślę o śmierci z taką obojętnością, jakby to miało być pójście do kuchni coś zjeść.

Ale wyobraźnia swoje a rzeczywistość swoje, może gdyby doszło co do czego to nie byłbym w stanie położyć się spać na sen wieczny, nie wiem.

Zdaje mi się jednak, że tak, to jest moje podejście do śmierci, mógłbym podejść do tego na luzie.

Może wynika to z większej świadomości bezsensowności otaczającej nas rzeczywistości.

Nic od nas nie jest zależne. Środowisko, geny, różnego rodzaju bodźce, to jest to co nas kształtuje, naszą osobowość, nasze "ja".
A zatem jest to również coś co nami steruje, nie ma wolnej woli, za nic nie odpowiadamy.
Bezsens nieprawdaż.

No i ten, no.... moje teksty teraz tutaj pisane nie są żadnym sygnałem ode mnie - jak to czasem lubią sobie psycholożkowie pointerpretować.
Zwyczajnie jakoś mnie wzięło na napisanie tego i owego... i tyle.

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 22 maja 2016, 01:46
Hoya charakterologicznie? hmm.. heh dobrej nocy
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Powietrzny Kowal 22 maja 2016, 01:51
Lusesita Dolores napisał(a):Powietrzny Kowal, mógłbyś przekazać artemizji żeby odblokowala mi możliwość pisania we wszystkich watkach

Nie mógłbym - teraz żyję z Henrykiem i mamy 3 szympansy do wychowania... (jak chcesz poproszę jednego z nich żeby Ci odblokował pełna możliwość myślenia - jest bardzo mądry! :D)
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 22 maja 2016, 01:58
Powietrzny sprawdziłem cie, tak jak podejrzewałem to ty jestes tym cpunem latającym po różnych wątkach i od rzeczy gadającym
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Spamowa wyspa

przez Powietrzny Kowal 22 maja 2016, 02:26
(boszzzz.... czuję się taki sprawdzony xDDDD) + (ćpun to Cię robił mały :D )
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 22 maja 2016, 03:32
Z początku myslałem, że powietrzny był wtedy tylko na bani co tak spamował wszędzie jakby ktoś mu mikserem przejechał po istocie szarej :D

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 22 maja 2016, 05:40
Powietrzny Kowal, okej poprosze
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 maja 2016, 07:47
Dzień dobry... kurcze, mam nadzieję, że będzie dobry w miarę. Straszną mam ostatnio szarpaninę
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 22 maja 2016, 09:32
Ḍryāgan, cześć :)

Prawie trzy godziny snu :P
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 maja 2016, 09:33
AtroposIsDead, trochę mało jednak. Spróbuj dobić do 5, będzie w miarę ok
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 22 maja 2016, 09:34
Witam ;)

Zapowiada się dzisiaj słoneczny dzień... chyba cieplejszych dni od dzisiejszego już nie trzeba.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 22 maja 2016, 09:37
Ḍryāgan, spróbuję ;)
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 maja 2016, 09:40
AtroposIsDead, wiem, że to nie takie proste, ale w ChAD pilnowanie snu to podstawa. Dla mnie skrócenie snu to dzwonek alarmowy
JERZY62, witaj

Sortuj wg