Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 21 maja 2016, 00:37
Monster6, mam podobnie, ale jak dla mnie to droga donikąd. Szczególnie to: mógłbym rzucić nawet i teraz. A jednak jakoś trudno mi się rozstać nawet z głupimi dwoma fajkami dziennie.
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez Monster6 21 maja 2016, 00:48
AtroposIsDead Jeśli się ma motywację do rzucania to jest łatwiej,a one mogą być różne lepsza kondycja,więcej pieniędzy,wyliczenie sobie co można kupić za jakiś okres nie palenia,poczucie większej kontroli nad sobą a nie bycia kontrolowanym przez nałóg.Moja instruktorka prawka lubiła sobie zapalić,jak dowiedziała się że jak nie rzuci palenia to umrze(coś z krtanią miała) od razu rzuciła bez zastanowienia.Teraz jak puści dymka i to nie zawsze to po seksie lub przy piwie.

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 21 maja 2016, 00:51
Monster6, mnie najtrudniej będzie się rozstać z fajką do piwka :(

Benzo okazało się być przeterminowane - ahoj, przygodo!
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lord Kapucyn 21 maja 2016, 00:56
AtroposIsDead napisał(a):Benzo okazało się być przeterminowane - ahoj, przygodo!

Ale to nic nie szkodzi, rzuć to opakowanie w grupkę chłopaków z hyperreal, będziesz miał wrestling na żywo, w stereo i kolorze. :mrgreen:

Taaak, fajka do piwka to była fajna rzecz, ale mi na początku bardziej było szkoda fajki do porannej kawki i fajki w środku nocy na balkonie gdy przebudziłem się, aby wyskoczyć do kibelka. Ale amba fatima, było i ni ma. Tak jest lepiej.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Spamowa wyspa

przez rolosz 21 maja 2016, 01:02
Lord Kapucyn napisał(a):
AtroposIsDead napisał(a):Benzo okazało się być przeterminowane - ahoj, przygodo!

Ale to nic nie szkodzi, rzuć to opakowanie w grupkę chłopaków z hyperreal, będziesz miał wrestling na żywo, w stereo i kolorze. :mrgreen:

:D

Dla mnie fajki = przewlekłe zapalenie oskrzeli. Stąd nie nacieszyłem się tym nałogiem, ale może i dobrze. Raczę się kawą i piwem bez tytoniu, czasem dla towarzystwa zapalę.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 21 maja 2016, 01:07
Lord Kapucyn napisał(a):Ale to nic nie szkodzi, rzuć to opakowanie w grupkę chłopaków z hyperreal, będziesz miał wrestling na żywo, w stereo i kolorze.

Wolę nie próbować :lol:
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez rolosz 21 maja 2016, 01:07
Monster6 napisał(a):Palę od 8 lat ,raz udało mi się rzucić na poważnie nie paliłem z pół roku.Tylko bez bawienia się w zmniejszanie fajek dziennie.Tylko na raz.Przez dwa tygodnie chodziłem z przyzwyczajenia do palarni.W sumie mógłbym rzucić i teraz ale jak pomyślę że tak czy siak muszę w siebie ładować psychotropy to fajki przy tym pikuś jeśli chodzi o szkodzenie sobie więc nie ma co sobie odmawiać.To mój dysonans myślowy ''Wszystko albo nic''.Jeśli byłbym zdrowy i nie musiał ładować w siebie leków,mógł wrócić do sportu i rywalizować ze zdrowymi to rzucił bym fajki gdy wiem że to już nie możliwe co mi zależy czy pale czy nie.

może i jest trochę logiki w tym co piszesz, niemniej bez nałogu tytoniowego byłoby pewnie dużo prościej. Sport można też uprawiać amatorsko, dla lepszej kondycji i samopoczucia. Czy to nie jest wystarczająca motywacja żeby rzucić fajki?
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Monster6 21 maja 2016, 01:28
rolosz napisał(a):może i jest trochę logiki w tym co piszesz, niemniej bez nałogu tytoniowego byłoby pewnie dużo prościej. Sport można też uprawiać amatorsko, dla lepszej kondycji i samopoczucia. Czy to nie jest wystarczająca motywacja żeby rzucić fajki?

Dla mnie nie jest.Uprawiałem i amatorsko sport i tak miałem wyjebane i paliłem sobie.Gdybym nie musiał brać leków i mógł rywalizować zawodowo w sporcie tak jak zanim zachorowałem to bym rzucił palenie bezapelacyjnie.Myślenie w kategoriach ''Wszystko albo nic'' nie pomaga mi choćby w leczniu bo zawsze będzie coś nie tak choćby od leków i wtedy już tracę motywację i negatywy przesłaniają mi wszystkie pozytywy urastają do rangi najważniejszego.Niby wiem że jest zawsze coś po środku że wszystko albo nic to błąd w myśleniu,że czarno białe to mogą być co najwyżej szachy ale i tak całkowicie wyeliminować takiego myśleniu u siebie nie umiem.

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 21 maja 2016, 01:33
Monster6, leki mocno Cię tak mocno hamują, że nie możesz uprawiać sportu, czy po prostu czujesz się przez sam fakt ich brania, nie wiem, pośledni? Pytam z ciekawości.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez alone05 21 maja 2016, 01:46
JERZY62, to musi być bardzo smutne stracić mamę :(

Spamowa wyspa

przez Monster6 21 maja 2016, 01:49
AtroposIsDead (Jak się zaznacza tak jak wy że nick osoby zaznaczonej jest na niebiesko? :)
Nie no leki powodują jednak gorszą kondycję,osłabiają siłę mięśniową,pogarszają koordynację ruchową,sprawność psychofizyczną,powodują zawroty głowy,różne problemy z sercem itp. Zawodowo sportu przy rywalizowaniu z osobami co nie biorą psychotropów się nie da.A mając chad trzeba brać leki i się z nimi pogodzić.Przynajmniej u mnie.np. zanim mi zdiagnozowali chad przed leczeniem jeszcze byłem piłkarzem nie miałem większych problemów by być na kadrze wojewódzkiej,być jedynym juniorem w klubie grającym w drużynie seniorów jako najlepszy,chociaż i depresja w chad już zaczeły i trochę w tym przeszkadzać.Ale po leczeniu jak uzyskałem remisję i musiałem brać leki nie dało się wrócić do piłki nożnej po prostu po lekach organizm to już nie to samo.Chad to nie jest choroba na jakiś czas,leczenie na jakiś czas tylko choroba do końca życia i leczenie tak samo.A że piłka nożna była moją pasją od dziecka,hobby,marzeniem,życiem i mogłem temu wszystko poświęcić był to cios z którym musiałem się uporać jeden z większych od chad i leków.

Spamowa wyspa

przez Lord Kapucyn 21 maja 2016, 01:57
AtroposIsDead (Jak się zaznacza tak jak wy że nick osoby zaznaczonej jest na niebiesko? :)

Niech zgadnę, korzystasz z nowej skórki?
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 21 maja 2016, 01:57
Monster6, klikasz na nazwę użytkownika i już :P Rozumiem. U mnie w kondycji nie pomaga typowa korpopraca, tyle że pracuję w domu, więc nawet nie muszę do niej wychodzić. Do sportu raczej było mi zawsze daleko i nie po drodze, ale jak najbardziej jestem w stanie zrozumieć utratę jakieś ważnej części Twojego życia, zwłaszcza jeśli była to rzecz, z którą chciałeś wiązać swoją przyszłość. To zawsze kurewsko boli. Ja chciałem skończyć studia, przyszedł ChAD, przyszło testowanie leków, trafiłem po raz kolejny do lekarza z depresją, która zaczęła się przeobrażać w hipomanię. W końcu musiałem iść na urlop dziekański. Z wymarzonych studiów góvno mi zostało, nawet jeśli chciałbym wrócić, to wróciłbym na pierwszy rok, bo miałem warunek z jednego przedmiotu. Od gówniarza marzyłem o tym kierunku. Więc wiem w sumie, co to znaczy być wyruchany przez tę chorobę. Ciągle myślę o oddziale dziennym - siostra mojej babci też ma ChAD, kilka razy ją hospitalizowali; moja ciocia trzy lata temu popełniła samobójstwo, miała problemy psychiczne. Ja uważam, że miała ChAD. Była uzależniona od wielu rzeczy, najbardziej od tramadolu.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez Monster6 21 maja 2016, 02:02
Lord Kapucyn Bingo! :D
AtroposIsDead klikam na nazwę użytkownika i wchodzę na jego profil a nie zaznaczam,pewnie przez nową skórkę forum
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Sortuj wg