Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 19 maja 2016, 19:45
acherontia-styx, lubię czytać o twojej pracy:)
Pisz więcej i czesciej:)
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 19 maja 2016, 19:58
JERZY62, tydzień.

Obkupiłam się w chałwę waniliową. Po całym dniu głodówki zaserwuję sobie słodką kolację. Chałwa na kolację? Sprzeczne z moim kodeksem żywieniowym. Raz na jakiś czas można sobie pozwolić na małą rozpustę. :mrgreen:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 maja 2016, 20:07
Carica Milica, Oj tam oj tam, sporo kalorii ma, ale to całkiem zdrowa rozpusta. Smacznego! :smile:

acherontia-styx, Mówiłam, że sukienka nie przejdzie bez echa... ;) Zdrówka!

Na dworze ciepło i przyjemnie. Ja w ponczo, trochę zawsze się śmiesznie czuję, bo wydaje mi się, że wyglądam jak superbohater z łopocącym płaszczykiem. :D Albo zawinięta w koc - jeszcze lepsza wersja. :mrgreen:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 19 maja 2016, 20:22
Lusesita Dolores, o mojej pracy to można poematy pisać i o tym co tam niektórzy za szopki odstawiają :lol: nie ma dnia, żeby mi ręce, cycki i w ogóle wszystko nie opadło ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 19 maja 2016, 21:03
acherontia-styx, A na jakim oddziale teraz pracujesz?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez JERZY62 19 maja 2016, 21:08
Carica Milica, raz na jakiś czas słodkością można zgrzeszyć :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 maja 2016, 22:59
Arfour, cieszę się, że zakup udany. Ja jestem w rodzinie znanym szperaczem internetowym, w razie czego, służę pomocą :roll:

acherontia-styx, ta sukienka jest naprawdę ładna, a poza tym dużo zależy od figury modelki, a Ty, jak domyślam się, mam czym się pochwalić :lol:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Arfour 19 maja 2016, 23:18
misty-eyed napisał(a):Arfour, cieszę się, że zakup udany. Ja jestem w rodzinie znanym szperaczem internetowym, w razie czego, służę pomocą :roll

Dziękuję bardzo, na razie kupię jeszcze kilka rzeczy w tym sklepie, bo mam trochę braki w wyposażeniu szafy, ze względu na niską dostępność moich rozmiarów w lokalnych sklepach. :mrgreen:
Arfour

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 20 maja 2016, 01:52
Vengence napisał(a):jaktobylo, Za co dostałeś ostrzeżenie??, ja dopiero zobaczyłem, że dostałem. :mrgreen:

Wtf? Ale co jak gdzie kiedy? Co uczynić by zobaczyć te ostrzeżenie i... mam nadzieję, że z wyjaśnieniami czemu za co kto co jak gdzie kiedy
;p

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 20 maja 2016, 02:35
pneum napisał(a):jaktobylo, jak dxmem doprawiłeś, to już inna sytuacja :D

taa, tyle, że ta doprawka to była wtedy godziny ok 10 rano, a thio ok20 po 20? nie chce mi się sprawdzać....
Serio myślisz że dxm zażyty o tej porze miał jakąś możliwość interakcji/wzmocnienia kody zażytej po godz 20stej?
A co do Antka, ciekawe czy i gdzie można kupić takie odpowiednie naczynia/instrumenty(?) do ekstrakcji i innych takich zabaw "młodego chemika"
Wiesz wolałbym chyba dokonywać tego typu czynności jak najdokładniej/najsterylniej, no bo nie wiadomo ile tej kody tak naprawdę zostanie a ile paracetamolu, z pewnością 100% raczej nie przejdzie, tej kody. Tego niechcianego syfu paracetamolu , też może się go tam trochę przedostać.
No i, nie żebym miał coś przeciwko takim maluśkim zanieczyszczeniom(paracetamol też niekiedy potrzebny jest). No ale wiesz co innego gdy będę miał bóle no wiesz takie poalkoholowe (podobno para plus alko to zabójstwo dla wątroby), wtedy koda rozwiązaniem idealnym myślę, tylko że musi być ona czysta.

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 maja 2016, 12:26
Dzień dobry! :papa:

Jakie tu dzisiaj pustki!

Ogłaszam, że dzisiaj piątunio! Za niecałe 3 godz. mam weekend. :D Pogoda piękna, spacerowa, a ja siedzę w ponurym pokoju i zasuwam robotę.
Po pracy mam zamiar przejść się na zakupy, żeby jutro nie stać w kolejkach, przy okazji spacer po słoneczku, coby się ogrzać nieco.

kosmostrada, jak tam dzień piękności? Mam nadzieję, że doszłaś w podskokach i poddałaś się zabiegom upiększającym. :D

Miłego popołudnia Wszystkim!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 maja 2016, 13:15
Witajcie! :papa:

mirunia, Kochana, cóż mam powiedzieć - amok. Aż mi żołądek ściska. Teraz wpadłam upichcić obiad i lecę na pazury. Co ja mam poradzić, że nie lubię takich dni? :bezradny:
Miłego fotonowania! :smile: U mnie słoneczko czasami się chowa, ale przyjemne ciepełko.

Miłego piątku!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 20 maja 2016, 14:04
Cześć misie malinowe,

Weekend, weekendem, a ja siedzę z książkami. Przyświeca mi cytat z "Trzęsienia czasu" Kurta Vonneguta "Byłeś chory, ale teraz jesteś zdrowy i masz przed sobą pracę do zrobienia.". Czyli w moim wykonaniu najbliższe dni zapowiadają sie bardzo pracowicie i oby owocnie, bo do końca maja muszę się wygrzebać z kliku tekstów i prezentacji. Chad mi wyjął kilka ładnych miesięcy z życia naukowego, a teraz czas nadrobić zaległości, bo czuję się lepiej - sprawniej umysłowo.

Ściskam całą spamową!
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 20 maja 2016, 14:18
Witam :papa:

kosmostrada, dzisiaj słoneczko u mnie ładnie grzeje że aż okna otworzyłem.

Carica Milica, a spamowa ściska Ciebie <mocno> :smile:
♪♪♪

Sortuj wg