Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 maja 2016, 16:40
Znowu mi się marzy od pewnego czasu ten rosyjski.... :105: :105: Tylko drogie okrutnie są kocięta. :bezradny:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 maja 2016, 16:43
mirunia, Bardzo mi się podobają, zawsze na wystawie kotowej się nimi zachwycałam. Myślę, że gdybym miała wybierać rasowszczaka, to takiego bym wzięła, ze względu na kolor futerka. :105:

No kurczę chlusnęło, ciemnica, jak mam to biżu robić... :time:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 maja 2016, 16:54
kosmostrada, dawaj do mnie tę robotę biżu, u mnie słoneczko jak ta lala! :D

Podobne do rosyjskiego są brytyjskie, o podobnym umaszczeniu... śliczne. Ale sentyment mam do rosyjskiego. Szukałam w necie, czy nie ma ktoś w okolicy kociaków, ale nieee... są ale dość daleko.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 maja 2016, 17:15
mirunia, No przeniosłabym się z warsztatem, bo przez te słabe okulary bardzo ważne jest dla mnie światło przy pracach ręcznych... :bezradny:
A kotowych wystaw u Ciebie nie ma? tam bywają maluchy.
My kiedyś z takiej wystawy przynieśliśmy... rasową myszkę. Bo była jednocześnie wystawa myszkowo-szczurkowa. :D ( jak te koty to psychicznie zniosły... ;) )
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 19 maja 2016, 17:42
jak te myszy psychicznie to zniosły :(
outsider

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 maja 2016, 17:54
kosmostrada, w tym roku już była w marcu, ale przegapiłam. Wystawy bywają, ale nie każdego roku. :bezradny:
W sąsiednim dużym mieście też już była. No nic, jak mi ochota nie przejdzie, to może w przyszłym roku.... tylko te ceny :hide:

Grzałam się troszkę na balkonie, bo akurat mam teraz słońce... ale ptaszki świergolą, akurat kosa wypatrzyłam na krzaku bzu jak dzioba otwierał i arie wyśpiewywał :D

Tosia, no tyż prowda!

Spamowa wyspa

przez Arfour 19 maja 2016, 18:10
Wczoraj przyszły spodenki ze sklepu dla dużych facetów, który poleciła mi misty-eyed i są rewelacyjne. :D
Arfour

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 19 maja 2016, 18:30
mirunia, piękny jest ten rosyjski. Miziałabym. :105:

Idę szukać chałwy. Nie mam apetytu, więc wmuszę w siebie coś kalorycznego, aby dostarczyć energii. Nie czuję głodu praktycznie, odkąd jestem na wenlafaksynie.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 maja 2016, 18:33
mirunia, Tak ptaszki teraz rozśpiewane... :105:

tosia_j, Myślę, że myszki miały generalnie to gdzieś, ale taki kot musi się prezentować i prężyć, być cool and professional, a tu jeszcze pod bokiem banda myszek hasa...Co za frustracja... ;)
Choć jeden nie wyrobił tej atmosfery, przed sędziami użarł właściciela i z wrzaskiem poleciał w siną dal... Chyba musiał iść potem na terapię... :D

Arfour, :great: No proszę kto to tu będzie się pięknie prezentował? :yeah:

Carica Milica, Owocnych łowów! ;)

Bransolki zrobione, ale żem się naklęła. Skleiłam sobie palce, porozsypywały mi się. Miałam łzy w oczach, że jestem taka nieporadna, na co mój nastoletni syn powiedział zbierając mi z ziemi koraliki - Mamo ile Ty masz lat, że denerwujesz się, że Ci coś raz nie wyszło... :roll: Boszsz ciekawe kto wychował tego zdrowego psychicznie osobnika? ;)
Idę z psem zastanowić się nad swoją postawą... :pirate:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 19 maja 2016, 18:48
Arfour napisał(a):Wczoraj przyszły spodenki ze sklepu dla dużych facetów, który poleciła mi misty-eyed i są rewelacyjne. :D

moje nie patrzyłes :(
outsider

Spamowa wyspa

przez Arfour 19 maja 2016, 18:55
tosia_j napisał(a):
Arfour napisał(a):Wczoraj przyszły spodenki ze sklepu dla dużych facetów, który poleciła mi misty-eyed i są rewelacyjne. :D

moje nie patrzyłes :(

Patrzyłem i Tobie również bardzo dziękuję za poradę. Ten sklep co podałaś jest dosyć blisko mnie, w Zielonce, więc mógłbym tam nawet któregoś dnia podjechać przymierzyć, ale po prostu w nim nie było takich spodenek jakie szukałem.
Arfour

Spamowa wyspa

przez JERZY62 19 maja 2016, 19:22
Carica Milica, jak długo jesteś na wenlafaksynie?
Kolega jak jeszcze do nas ruski przyjeżdżali handlować to kupił od nich 5-kg puszkę chałwy.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 maja 2016, 19:24
Jeszcze tylko jeden dzien i weekend ! Wyspie sie! :great: :great:

Witajcie Wszyscy :***********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 19 maja 2016, 19:26
Witam po(d)ciągająca ;)

mirunia, też uwielbiam rosyjskie koty :105: albo właśnie brytyjczyki :105:

No a ja zasmarkana, kaszląca i w ogóle jedno wielkie chodzące siedlisko zarazków, a dygać do roboty trzeba :roll:
wczoraj mi nawet szefowa dała wolne, żebym się wykurowała, ale coś mi nie wyszło :P a tu przede mną maraton w pracy :shock:
w ogóle jeśli o prace idzie to ja już czasami nie mam siły na co niektórych :roll: pracuje z taką B. babka po 60. wczoraj mnie zastępowała, bo miałam wolne. nie wiem co się wczoraj działo, ale dzisiaj rano dr. G. przywitał mnie słowami "no wreszcie pani wróciła normalnie do pracy" - miałam wczoraj i poniedziałek wolne, a we wtorek nie zajmowałam się tym czym zazwyczaj tylko miałam dyżur 12h, przez co moje "normalne" obowiązki przejęła B. zresztą B. w sumie nie wiem jaką funkcję ona tam pełni...chyba jako sztuczny tłum robi, bo zbyt wiele nie robi z rzeczy stricte pielęgniarskich :roll: całe szczęście jeszcze miesiąc i wracam na stary oddział, do ludzi, z którymi pracowałam wcześniej :yeah: przez ostatnie 1,5 miesiąca byłam na nowym oddziale jako pomoc do ogarnięcia nowego oddziału i wprowadzenia nowych osób w nasz system pracy ;)

a tak w ogóle przyszła moja sukienka, którą ostatnio pokazywałam i zrobiła furore na oddziale :yeah:
oddziałowa jak mnie zobaczyła to tylko tak spojrzała i mówi "łooo, ale pani dzisiaj ładna" :lol: (normalnie mówi mi po imieniu), a kumpela stwierdziła, że wyglądam jak w sukni ślubnej :shock: nie wiem, nie pytajcie skąd jej się to skojarzyło :lol:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg