Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 18 maja 2016, 17:26
czesc spamaki
outsider

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 18 maja 2016, 17:53
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 maja 2016, 19:34
Witajcie:********
Jestem od jakiejs poltorej godziny w domu , nastawilam zupe jeszcze zebym miala na jutro i padam na pysk.
Mialam dzis w pracy telefon w sprawie rozmowy o prace.Skladalam niedawno cv i bylam 258, zatem jestem niepomiernie zdziwiona ze ktos w ogole do mnie oddzwonil. No ale nic , jakos specjalnej spiny na te prace nie mam mimo ze to praca w sekretariacie . Pewnie zezra mnie stresy w dzien rozmowy.

mirunia:*********tulam Cie cieplo. Mam nadzieje ze Twoje samopoczucie sie poprawi .

kosmostrada :********* wczorajszy dzien i dla mnie byl okropny zreszta chyba ostatnio to jakies wszystkie sa nijakie. Zyje praca .Nie mam czasu kompletnie na nic.

Przyszla wreszcie moja zamowiona chinska pandorka :P

Obrazek
To tyle z przyjemnosci na ten tydzien , poki co ;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 18 maja 2016, 20:25
platek rozy, ile kosztuje chińska pandorka?
Ja wczoraj miałam telefon ze ŚDSu -dostałam opierdziel ze nie chodzę i jutro musze isc. Ehh. A tak mi sie nie chce.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 maja 2016, 20:37
Lusesita Dolores, Ja za moja dalam 2 dolary , na promocji byla , cena regularna to 6 dolarow :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Arfour 18 maja 2016, 20:41
platek rozy napisał(a):Lusesita Dolores, Ja za moja dalam 2 dolary , na promocji byla , cena regularna to 6 dolarow :)

A to za granicą kupowałaś?
Jak się odbywa taka płatność za zakupy w internecie z zagranicznych sklepów?
Arfour

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 18 maja 2016, 20:44
Platku, bardzo ładna ta chińska pandora. :) Nie noszę biżuterii, przeszkadza mi i mam talent do jej gubienia, gdy już cos założę. Nosiłam tylko pierścionek zaręczynowy, no ale to już przeszłość.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 maja 2016, 21:10
Arfour, tak na aliexpresie a placisz poprzez Pay pala ;)

Carica Milica, no tez mnie zachwycila wtedy jak ja ogladalam a cena zachwycila mnie jesszcze bardziej wiec nabylam . Nie zaluje bo wykonana dobrze , delikatna i ladna.

Spamowa wyspa

przez Arfour 18 maja 2016, 21:12
platek rozy napisał(a):Arfour, tak na aliexpresie a placisz poprzez Pay pala ;)

Aaa, przez Pay Pal, tak właśnie myślałem. ;)
Arfour

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 maja 2016, 21:14
Arfour, ja lubie tak kupowac , kupowalam dawniej na ebayu i z gratisowa wysylka do Polski , jeszcze nie zdarzylo mi sie zeby cos nie dotarlo.

Spamowa wyspa

przez Monster6 18 maja 2016, 23:11
To uczucie napisać w poprzednim epizodzie depresji durny komentarz na yt pod znanym kawałkiem hip hopowym komentarz który ma dzisiaj 904 lajki jakąś wymyśloną historie romantyczną,przypomnieć sobie o tym dzisiaj,wpisać ten komentarz w internet znależc go na czyimś fb,twiterze wykopie i kopiowany na yt.Znależć ten komentarz na fb tego zespołu w którym piszą że autorowi tego komentarza wyślą płytę,napisać dzisiaj do nich że to ja,podać dane i czekać na płytę :lol: Pisałem go w stanie agonalnym zupełnie nie myśląc co piszę.Nie ma się co dziwić że wariatów choćby książki czy obrazy kupują :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 maja 2016, 12:50
Dzień dobry!

Ale pustki, bardzo dziś zapracowani jesteście.

U mnie słoneczko zaszło, ale zimnicy nie ma. Spaaaać.... O taki mam dziś dzień, choć na nockę nie narzekam.
Na razie jestem sama w pracy, czego nie lubię, zwłaszcza jak nie mam dużo roboty. Mój demon nerwicy zaciera wtedy łapki i pyta - no jak się czujesz, co cię boli, o czyżby cię telepało... :evil:
Dziś mam mocno refleksyjny nastrój i korzystając z przerwy na herbatkę zastanawiam się - jakie jest moje prawdziwe ja, co tak naprawdę lubię, czego potrzebuję...

A jak dziś u Was Kochani, jak wam dzień mija?

Monster6, Ale cię fajna rzecz spotkała. :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 maja 2016, 13:19
Dzień dobry! :papa:

Już czwartek! Jeszcze jutro....

kosmostrada, czuję się dziś podobnie, senna i refleksyjna. Też siedzę sama w robocie i co raz skanuję siebie... na głowie siedzi mi ciężka cegła i czekam kiedy zlezie.
Miałam z rana sporo zajęć, przede wszystkim długie pismo na kompie, a to nie sprzyja mojej głowie, ani kręgosłupowi (z głową zwieszoną nad klawiaturą).
Teraz kawusia z mlekiem i chwila relaksu... tylko te telefony nie wiem po co? :mhm: ale grzeczna jestem...

Pogoda fajna, słoneczko, bez wiatru, temperatura komfortowa.
Po pracy idę na ryneczek po kalafiora i inną zieleninę. Lubię patrzeć na te skrzyneczki pełne kolorowych warzyw i owoców. :yeah:

Miłego popołudnia!

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 maja 2016, 13:31
Witam serdecznie :D

kosmostrada, ważne pytania sobie zadałaś... Zapędzone, kochające mamy, żony, często zapominają o sobie, o swoich potrzebach, spełnianiu własnych potrzeb. Z jednej strony pozwala to ignorować różne dolegliwości, ale pozwala też umykać życiu bez spełniania się, tak pełniej...
Jak to w życiu, coś za coś...
Na szczęście ja nie czuję złości, czy niezadowolenia, z tego powodu :D

Ja od kilku dni też nie najlepiej się czuję. Pochwaliłam się, że rzadko miewam bóle głowy, a tu proszę - od poniedziałku codziennie mam jakieś uciski, czuję gorąco w całej głowie, przy w miarę normalnym ciśnieniu.
Na pewno to nie migrena, ale może napięciowe historie, albo hormonalne.

mirunia, witaj :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Sortuj wg