Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Arfour 18 maja 2016, 12:22
Dzień dobry.
Arfour

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 maja 2016, 12:55
Dzień dobry! :papa:

kosmostrada, oj, to też u Ciebie nie za ciekawie wczoraj było... i dzisiaj z rana (chlip), dobrze, że zebrałaś się w sobie i na złość francy i dołowi wyruszyłaś w życie.
Powiem Ci, że takie spotkania z przyjaciółką, która ma również problemy ze sobą, bardzo odchorowujemy. Niestety cierpimy na równi z nią. Może jednak lepiej odłożyć takie spotkania na później, jak poczujesz się mocniejsza, a pewne wsparcie można dać w rozmowie telefonicznej. :bezradny:

Kosmuniu, niestety jestem dzisiaj w domu, odpoczywam. Zadzwoniłam rano do szefa i wzięłam wolne (urlop), zobaczę jak będzie jutro. Ból głowy jakby mniejszy, ale nadal kask na głowie i zawroty. Staram się nie ruszać zbyt mocno głową, nie pochylać się. Chodzę sobie spokojniutko po domu. Umyłam głowę niedawno, zrobiłam jej masaż pod ciepłą wodą i trochę podsuszyłam.
Wczoraj cały dzień mnie bolała, dopiero na wieczór ciut lepiej, a jak wzięłam mirtę to błogość mnie opanowała i poszłam spać o 21.30.
Pójdę Kochana do rodzinnej, jak pisałam -w poniedziałek, bo ta "moja" tylko raz w tygodniu.

A u mnie nadal zimno, widzę przez okno, jak w kurtkach, a nawet w czapkach panowie chodzą. Słońce na zmianę z deszczem, nad ranem lało fest.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 maja 2016, 13:54
mirunia, To dobrze, że jest ciut lepiej i że mogłaś zostać w domku, no i że pospałaś. Dużo dobrych wiadomości. Wiem, że idziesz w poniedziałek do rodzinnej ( szkoda, że tyle trzeba czekać), myślałam o doktorze psych. , żeby się upewnić, czy to może być od odstawiania tabsów, czy może coś zaradzi... :bezradny: Bo ten kask i to napięcie to takie nerwicowe bywa przecież.
Przyjacióła mnie nie zdołowała, była nawet w dobrej kondycji, z resztą ona też mi dużo wsparcia daje, po prostu taki kiepski dzień, wtedy nic mnie nie cieszy i nie stawia na nogi. :bezradny:

Arfour, Heloł! A jak u Pana samopoczucie?

Rozmawiałam przed chwilą przez telefon i powiedziałam, że co do szczegółów przełączę do osoby odpowiedzialnej, to facet powiedział, że bardzo szkoda, bo mam taki ładny głos... :mrgreen: Często to słyszę, ale za każdym razem sprawia mi to przyjemność... :oops:
Jeszcze trochę ponad godzinkę i do domku i kolejny dzień w pracy zaliczony.

Arfour, Heloł! A jak u Pana samopoczucie?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 maja 2016, 14:17
kosmostrada, a co mi mój doktor zaradzi? Znowu każe mi pić Melisanę przy niepokoju. :lol: Kiedyś te leki trzeba odstawić i przejść przez te objawy odstawienne... nie ma wyjścia. :bezradny: A bóle głowy to mam i od kręgosłupa (rozróżniam) i nerwicowe, więc nakładają się dwie przyczyny. Może w chwilach podbramkowych będę ratowała się afkiem (jak mi rodzinna przepisze) i jakoś przejdę przez ten ciężki okres odstawki.
Dobrze, że jeszcze mam mirtę na noc, malutko, ale działa.
A na te napięcia karku dobrze robi ta lampa z podczerwienią, polecam.

A widzisz, a ja myślałam, że ta rozmowa z Przyjaciółą Cię zdołowała i zmęczyła... no sory! To taki paskudny dzień był po prostu. :bezradny:
A teraz czujesz się troszkę lepiej?

Miłe są takie komplementy przez telefon, fajnie słyszeć. :great:
Ostatnio edytowano 18 maja 2016, 14:20 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez Arfour 18 maja 2016, 14:18
kosmostrada napisał(a): Arfour, Heloł! A jak u Pana samopoczucie?

Nie jest źle, stanowczo lepiej niż wczoraj w nocy. ;) A jak u Pani? :D
Arfour

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 maja 2016, 14:38
mirunia, No tak, w tej sytuacji pewnie kasę na wizytę byś wydała i tyle... :bezradny:
Przymierzam się do tej lampy, bo i Ty i Plateczkowa ją polecacie.

Arfour, Dziękuję, że Pan pyta. Stanowczo lepiej niż wczoraj. ;) ( przynajmniej na razie)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 maja 2016, 15:42
kosmostrada napisał(a):Jak nastrój Jerzyku? Słyszałam, że u was leje?

Nastrój jako taki i nawet teraz padać przestało i słońce świeci co chwile ale ciepło nie jest.

Zmęczony jestem położe się na chwile.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 18 maja 2016, 16:20
Dzień dobry misie kolorowe,

Właśnie piję kawkę i słucham Nako Case. Czuję się bardzo dobrze i umysł mam wreszcie jasny- rozumiem teksty do przeczytania na zajęcia i już mi skupienie nie ucieka. Jakie to cudowne uczucie odzyskiwać mózg i móc z niego w miarę normalnie korzystać. Jeszcze nie czuję tej całkowitej, stuprocentowej sprawności intelektualnej, ale jest ogromny progres, jakby żarówka mi się w głowie zapaliła i rozprasza panujący tam mrok marazmu, zniechęcenia i ćwierćinteligentności. :D
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Monster6 18 maja 2016, 16:34
Carica Milica antydepy zawsze spoko :D Gdyby nie ich pewne negatywne działania na pewną ważną sferę 8) ,też bym był w takim stanie :D
Po przeczytaniu tego nie powiem że nie, ale trochę mi tego brakuję.
Obawiam się tylko tego że jak stwierdzisz że całkowicie odzyskałaś sprawność intelektualną to już to będzie górka :D

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 maja 2016, 16:51
kosmostrada, pochwaliłem słońce i zaczęło lać :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 18 maja 2016, 16:54
Monster6, odnoszę wrażenie, że dążę do stwierdzenia, że odzyskałam całkowitą sprawność intelektualną. Mam tyle roboty do nadrobienia, że górka jest mi wskazana. Malutka chociaż. Maciupeńka. :D
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Monster6 18 maja 2016, 16:56
Carica Milica Wiem o co cho.W hipomanii ogarnąłem w tydzień wszystko to czego przez rok w depresji nie potrafiłem.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 maja 2016, 17:01
Carica Milica, żadnych górek... nigdy pod górkę ;) Wiem o jakiej górce myślisz... raz byłem w takiej górce kiedyś... przyjemnie... takie górki to moyły by być przez całe życie.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 maja 2016, 17:24
JERZY62, U mnie czarno, ale na razie nie pada. Ale tam pogoda, grunt żeby w sercu był maj. ;)

Carica Milica, To nadrabiaj Słońce zaległości! :great: ( Tylko spokojnie... ;) )
Cieszę się , że masz lepszą fazę. Ja już chyba nigdy nie odzyskam mojego umysłu jak żyleta, więc zazdraszczam!

Piję kawę, bom przydrzemała po powrocie ze spaceru... :roll: Ale co tam, trzeba teraz do siebie jak do zgniłego jaja...
Zaraz zabieram się za zrobienie makaronu z sosem szparagowym. Z tego wszystkiego bym przegapiła sezon na szparagi. :time:
Z przyjemności "kupnych" - w rossku jest promo na szczoteczkę elektryczną do czyszczenia twarzy, nabyłam, bo zawsze chciałam mieć. Z prawie stówy na trzydzieści parę zeta. :yeah: Dostałam klej, więc jutro kończę bransolki.
No i na tyle działań mnie dzisiaj stać.
S. Beckett

Sortuj wg