Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Arfour 16 maja 2016, 22:26
Ḍryāgan napisał(a):Cześć wieczorną porą, co słychać?

Witaj.
U mnie porządku. A jak u Ciebie? Trzymasz się?
Arfour

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 16 maja 2016, 22:34
pneum napisał(a):jaktobylo, taka rada ode mnie, a trochę kody w życiu zeżarłam (i zeżrę pewnie drugie tyle) - następnym razem kupuj Antidol i rób ekstrakcję, po co sobie psuć żołądek sulfogównem?

Już powinno Ci spokojnie wejść.

Ja zeżarłem thio, bo miałem w zapasie, myślałem kiedyś, że to jedyny (w sensie "najzdrowszy" tj jak najwięcej kody i jak najmniej ryjącego wypełniacza preparat) więc nakupowałem tego thiogówninu. Gościu jaki Antidol czyżby neoazarina była najnowszym preparatem, że nie wiesz iż jest to najczystsza koda dostępna dla zwykłego śmiertelnika - bezrecepcjarza? Jest to 10mg kodki w tabsie + niewielki wypełniaczyk w postaci jakiegoś tam placebowatego ziółka, niemającego zbyt wielkiego wpływu na organizm, a nawet jeśli to tylko pozytywnego. No po prostu ideał. A antidol to nie czysty kodzik chyba, nie? Ma przecież paracetamol czy nie, popraw jeżeli się mylę.

Kurczę jaką ta koda dała mi lekkość w pisaniu..
Oj ciężar na mych powiekach zaczyna narastać

Heh, toż to piękno jest.
Wszystkie te negatywne bodźce psychofizyczne są wyeliminowane.

Oh chciałoby się tak wiecznie, ale jam jest człowiek o zdrówko swe dbający dlatego takie boskie odczuwanka to se serwuję raz na tysiąc lat:-)

Teraz akurat musiałem wziąć garść tych obżydliwych tabsów, bo chyba przeziębienie mnie dopadło.A teraz obrót o 180 stopni:-)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 16 maja 2016, 22:35
Arfour, jakoś się trzymam, chociaż coraz słabiej. Ale próbuję :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 16 maja 2016, 22:38
Te wycieczkę w Góry Świętokrzyskie przeżyłem całkiem dobrze jak na moje standardy.

Ale mam kolejny problem. Ważniejszy.
Od półtora miesiąca chodzę na terapię dzienną na Pradze. Są tam bardzo ciężkie zajęcia - terapia grupowa, psychorysunek, życiorysy. Na psychoterapii ludzie opowiadają o nieszczęściach i traumach, które ich w życiu spotkały. Płaczą. Na życiorysach jest tak samo. Są tam osoby, które rozniecają konflikty. Konfliktów jest dużo i o byle pierdołę. Personel niewiele robi aby je wygasić. Jestem wyczerpany tymi zajęciami. Przeważnie wychodzę stamtąd w dużym napięciu i ze złością. Wykorzystałem całą pulę nieobecności żeby ominąć terapię grupową. Jednej dziewczynie pogorszyło się tam znacznie i zrezygnowała. Też bym zrezygnował, ale obawiam się że jak przestanę chodzić i zostanę w domu, to mi się pogorszy. Kompletnie nie wiem co mam robić. Poszedłbym gdzie indziej, ale gdzie?

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 16 maja 2016, 22:56
Vengence wtf? Ale ja grzeczny jestem jprdl?
Kurka nędza maćka, klonik i kodka rozgościli się wygodnie w mych receptorach, pewnie dlatego nieogar, ale mnie muli.

No więc Pani Stracona100 mogłabyś mi troszkę uprościć wypowiedź? Ja już pamięć mam słabą.
Jeśli mnie pamięć nie myli to podobno rzuciłaś ssrie i miałaś zmienić tryb życia i bardziej naturalnie się "leczyć"

Spamowa wyspa

przez Siarlek 16 maja 2016, 23:00
wieslawpas w jakim wieku są ludzie na terapii? Nie ma jakiś dobrych dni albo chociaż momentów? Taka terapia trwa codziennie, dobrze rozumiem? Jeżeli tak no to takie napięcie i złość każdego dnia, to nie za dobrze. Pewnie idziesz na te zajęcia jak na skazanie. To jest co innego jak się idzie na terapie indywidualną raz na tydzień albo na dwa tygodnie. Tam nawet jeżeli jest nie przyjemnie to jednak nie jest to dzień w dzień.

Spamowa wyspa

przez pneum 16 maja 2016, 23:10
jaktobylo, bardzo łatwo przefiltrować ten paracetamol i masz czyściutki fosforan kodeiny rozpuszczony w wodzie. W ogóle się nie trujesz i jest pięknie ;) 15 mg kody x 10 tabletek w opakowaniu (ok. 10 zł).

Ale Ci zazdroszczę, że 150 mg Cię klepie :shock:
f60.3 + f31 (remisja)
topiramat 100, karbamazepina 100x2, kwetiapina 25, wenlafaksyna 75

Spamowa wyspa

przez WolfMan 16 maja 2016, 23:18
jaktobylo, pneum, Udanych lotów ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 maja 2016, 23:24
NeoAzarina to jest sam fosforan kodeiny z tymiankiem.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Stracona100 16 maja 2016, 23:30
jaktobylo napisał(a):No więc Pani Stracona100 mogłabyś mi troszkę uprościć wypowiedź? Ja już pamięć mam słabą.
Jeśli mnie pamięć nie myli to podobno rzuciłaś ssrie i miałaś zmienić tryb życia i bardziej naturalnie się "leczyć"

Tijjaa... u mnie też pamięć słabiutka... ale jest tak: suple nadal żrę... ale w sytuacjach kryzysowych wspierałam się małą dawką Setaloftu :oops: ... lek się skończył, nie mam recepty... odseparowałam się od obcych... prawie nie wychodzę z domu (tylko do ogrodu) i dobrze mi z tym :mrgreen: czekam na kolejny dół, który zawlecze mnie do psychiatry... albo ten, który zawlecze mnie do innego wymiaru.............

Spamowa wyspa

przez pneum 16 maja 2016, 23:39
cyklopka, ale 10mg kody, a nie 15 ;)

WolfMan, dzięki hehe
f60.3 + f31 (remisja)
topiramat 100, karbamazepina 100x2, kwetiapina 25, wenlafaksyna 75

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 16 maja 2016, 23:49
Ale Ci zazdroszczę, że 150 mg Cię klepie :shock:

po pierwsze to zarzuciłem se potem jeszcze clon05, może to od tego tylko podkreślam, że klon solo w takiej dawce u mnie nie daje po prostu nic, taki dziwny mam organizm.
Poza tym może wpłynęło na taki efekt również to, że wziąłem 160dxm ale to przed południem o 10tej.

Albo po prostu wiesz to są dopiero moje pierwsze próby, stąd tak subtelna różnica w samopoczuciu robi wrażenie i się podniecam "byle gównem"

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 16 maja 2016, 23:50
Siarlek, sytuacja wygląda tak że te najcięższe zajęcia są w środę (terapia grupowa i życiorysy) i w piątek terapią grupowa. Ale dzisiaj był psychorysunek, a on też zawiera elementy życiorysu. i też się zdołowałem. We wtorek jest trening kulinarny. Trzy osoby gotuje obiad a reszta ma zajęcia przypominające WF. W czwartek jest omówienie treningu kulinarnego i tutaj są konflikty bo ten chciał tak gotować a tamten inaczej. O głupie gotowanie są konflikty. W czwartek jest zebranie społeczności i tak zwane "zwrotki" to znaczy napisane na papierze uwagi odnoście zachowania. Pacjenci wręczają sobie je nawzajem. A te niemiłe generują konflikty. Jednym słowem nie ma dnia żeby nie było kontaktu ze złymi emocjami.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 maja 2016, 23:53
pneum, jak nie 10 mg, jak 10 mg? :o
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg