Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 16 maja 2016, 01:45
Arfour, wolałabym byś się cieszył :D Ja zazwyczaj późno się kładę, choć wstaję przed siódmą. Mam problemy ze snem, ale jestem też nocnym markiem...
Najczęściej gram w literaki i czasem wpadam na Spamową..
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez JERZY62 16 maja 2016, 07:54
Witam :papa:

Poniedziałek pierwszy dzień tygodnia.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 maja 2016, 09:44
Dzień dobry! :papa:

JERZY62, odpowiem Ci tu na Spamowej. Esci 10mg ma podziałkę i można dzielić. Ja mam Eliceę 10mg i jest podziałka.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 16 maja 2016, 09:46
muszę dzisiaj wyjść z domu, brałam w nocy chyba o 1.00 w nocy hydro tą niby VP - mogę wziąć Xanax, czy już lepiej dowalić sobie naraz 30 mg hydro ?

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 16 maja 2016, 09:52
Cześć misie kokosowe,

Tchórz wraca właśnie do Pyrowa. Dziękuję wszystkim za rady i dobre słowa. Kochani jesteście.
Czekam na rozkręcenie wenli. Marzy mi się kontrolowany lot...
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 16 maja 2016, 10:01
mirunia, dzięki za odpowiedz, uciszyłem się bardzo i było to tutaj w dodatku niespodziewane :smile:

Carica Milica, to życzę wszelakich loków ;) :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 16 maja 2016, 10:07
Carica Milica, żadnych lotów. Chadowego lotu nie da się kontrolować.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 16 maja 2016, 10:30
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 16 maja 2016, 10:39
Miko, potrzebuję zastrzyku energetycznego, bo muszę szybko się wygrzebac ze stanów depresyjnych.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez WolfMan 16 maja 2016, 10:49
Carica Milica, Hej
Do tego lotu dobrze zapnij pasy,załóż spadochron i lecimy ;)
Mnie chyba też takiego strzału trzeba.....

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 maja 2016, 11:41
Dzień dobry!

Ja bym tez sobie pofruwała, ale rozsądek mówi, że jednakowoż lepiej nie... ;) Pozostanę więc przy założeniu, że fajne jest raźne tuptanie.
U Was tez taki koszmarek pogodowy? Zimno jak cholera, dziś rano w czapce łaziłam, wieje, co chwilę pada. Oj bardzo zimni ogrodnicy.
Dobrze, że w pracy grzeją.
Popijam herbatkę, jakoś nie mogę się rozkręcić z robotą, a to dopiero poniedziałek. Bardzo nie chciało mi się dziś iść do roboty.
Po tradycyjnym nerwicowym zeskanowaniu swojego organizmu, mam informację, że boli mnie kark i ramię. Nie jest źle! :D

Miłego poniedziałku!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 16 maja 2016, 11:56
Witam w ten jakże zimny poniedziałek :papa:

cyklopka napisał(a):A masz innych kupców, czy może zaczekać? Bo wygodniej by mi było po przeprowadzce, bo teraz bym go nie miała gdzie schować nawet.

Spokojnie może zaczekać ;) wszak czeka już z 3 lata :P bo nigdy mi się nie chciało go wystawiać na sprzedaż :D

A u mnie wolny poniedziałek przed intensywną resztą tygodnia :yeah:
Muszę tylko w pokoju ogarnąć :P
Od jutra do piątku praca, praca i jeszcze raz praca, w międzyczasie staże z kursu, który robię (dobrze, że odbywają się one w miejscu, w którym pracuje i będę równocześnie w pracy i na stażu i jeszcze mi za to zapłacą 8) )
W sobotę wykłady z kursu, a w niedzielę idę na komunię (a tak mnie się nie chce :roll: ).

W sobotę na poprawę humoru kupiłam sobie w Super-pharm perfumy Calvina Kleina euphoria blossom :105: jeszcze dostałam 25% zniżki na nie :105:
czaję się jeszcze na la vie est belle, ale to w przyszłym miesiącu może bo teraz już finansowo jestem pod kreską :P

w ogóle stwierdzam, że nie mogę pracować z niektórymi osobami bo przez nie tylko pieniądze tracę :P
ostatnio zamówiłam sobie do pracy taką oto bluzę wiosenną:
Obrazek

a wczoraj koleżanka pokazała mi sukienkę zabiegową, na którą zachorowałam i oczywiście zamówiłam :twisted:
taką o:
Obrazek

Bluza już doszła, jutro zamierzam w niej wystąpić w pracy :mrgreen: a na sukienkę czekam, mam nadzieję, że dojdzie jutro, góra w środę :mrgreen:
Tylko dlaczego ta odzież medyczna taka droga :cry:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Arfour 16 maja 2016, 12:09
Dzień dobry.
Dzisiaj był u mnie z rana pewien pan, myślę że wszyscy go tu znają, może nie z nazwiska, ale z tego co robi. Oczywiście nie będę pisał dokładnie kto, żeby nie psuć tej osobie wizerunku. Przyjechał samochodem, a tak od niego waliło gorzałą że masakra. Ciekawe co by było jak by go policja na alkomat wzięła, albo miał jakąś stłuczkę po drodze. :roll:
Arfour

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 maja 2016, 12:46
acherontia-styx, No proszę, kolejne dziewczę robiące sobie przyjemności zapachowe... :great: To jest frajda, co?
Strojnisia z Ciebie , nie wiedziałam, że macie swoją modę... :D Ale jak tu się ma lekarz skupić, jak w takiej kiecce wystąpisz, a i pacjent może dostać herzklekotu... :mrgreen:

Arfour, No cóż on zapewne uważał, że jest świeży rześki i to wystarczy. :bezradny:

Dawno Was nie zadręczałam tematem - brak mleka do kawy w pracy, co niniejszym uczynię. Dodam bardziej przerażający element - brak kawy jako takiej, została tylko sypana.
Dziś więc jadę na herbacie, po porzeczkowej czas na imbirową - akurat na ta pogodę.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg