Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez siostrawiatru 14 maja 2016, 22:26
misty-eyed napisał(a):siostrawiatru, powodzenia moja Droga!!!Uda się...

Dziękuję z całego serducha!! Muszę wierzyć w to , że się uda i nigdy nie zapominać o tym , nawet jak dół dopadnie! :)
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 14 maja 2016, 22:48
strasznie się wpakowałem. Dzisiaj miałem bardzo duże napięcie i depresję. Jutro mam jechać na wycieczkę motocyklową w Góry Świętokrzyskie, którą zorganizowałem trzy tygodnie temu kiedy byłem w huraoptymizimie i dobrze się czułem. A ja czuję strach przed wyjazdami z Warszawy.To jest naprawdę daleko. Teraz męczy mnie staszne napięcie. Ąż wymiotować mi się chce. Nocy na mur beton nie prześpię. Co robić?

Spamowa wyspa

przez Arfour 14 maja 2016, 22:50
wieslawpas napisał(a): A ja czuję strach przed wyjazdami z Warszawy.

Całkowicie Cię rozumiem.
Arfour

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez siostrawiatru 14 maja 2016, 22:52
wieslawpas napisał(a):strasznie się wpakowałem. Dzisiaj miałem bardzo duże napięcie i depresję. Jutro mam jechać na wycieczkę motocyklową w Góry Świętokrzyskie, którą zorganizowałem trzy tygodnie temu kiedy byłem w huraoptymizimie i dobrze się czułem. A ja czuję strach przed wyjazdami z Warszawy.To jest naprawdę daleko. Teraz męczy mnie staszne napięcie. Ąż wymiotować mi się chce. Nocy na mur beton nie prześpię. Co robić?

Góry świętokrzyskie nie są aż tak daleko od Warszawy, wiem bo w nich mieszkam. Rozumiem , że Cię dopadają wątpliwości i napięcie, ale jak wsiądziesz na moto to powinno przejść od razu. Przynajmniej mi przechodzi. Głowa do góry , dobrze będzie :)
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Spamowa wyspa

przez WolfMan 14 maja 2016, 22:53
wieslawpas, Odpalaj tą swoją Hondę CBR 1100XX Superblackbird i po prostu jedż .Dasz radę ;)

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 14 maja 2016, 23:01
Dziękuje za słowa wsparcia. Odpuścić tej wycieczki też nie chcę. Już od miesiąca trenuje wyjazdy za Warszawę. Zatrzymuje się na stacjach benzynowych. Problem polega na tym, że jak zdejmę kask to od razu dostaję lęku i napięcia i chcę uciekać. Jak jadę to jest OK, bo sobie słucham muzyki w radio. Czy ktoś z Was jeździ motocyklem?

Spamowa wyspa

przez takie tam 14 maja 2016, 23:06
Nie jeżdżę, chociaż jak byłem mały to jednym z moich marzeń było. Samochodem zresztą też nie; zważywszy na moję "odpłynięcia" to nawet dobrze (O, miły przechodniu, wybacz, że Cię przejechałem, ale wiesz, zamyśliłem się nad czymś tam :P ).
takie tam

Spamowa wyspa

przez Arfour 14 maja 2016, 23:10
takie tam napisał(a):Nie jeżdżę, chociaż jak byłem mały to jednym z moich marzeń było. Samochodem zresztą też nie; zważywszy na moję "odpłynięcia" to nawet dobrze (O, miły przechodniu, wybacz, że Cię przejechałem, ale wiesz, zamyśliłem się nad czymś tam :P ).

Moim też było. Kiedyś całkiem sporo śmigałem, a po zrobieniu prawa jazdy kat. A... ze 3 razy. :mrgreen:
Arfour

Spamowa wyspa

przez takie tam 14 maja 2016, 23:14
Jeżdzę na rowerze - kółka są, silnik eko (nie palę wcale) ;)
Tak sobie myślę, dół dzisiaj miałem, ale jaka tam psychoterapia i tabletki - gotowanie poprawia nastrój jak nic :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez siostrawiatru 14 maja 2016, 23:14
wieslawpas napisał(a):Dziękuje za słowa wsparcia. Odpuścić tej wycieczki też nie chcę. Już od miesiąca trenuje wyjazdy za Warszawę. Zatrzymuje się na stacjach benzynowych. Problem polega na tym, że jak zdejmę kask to od razu dostaję lęku i napięcia i chcę uciekać. Jak jadę to jest OK, bo sobie słucham muzyki w radio. Czy ktoś z Was jeździ motocyklem?

Tak, ja jeżdżę tylko , że na enduro.

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 14 maja 2016, 23:15
w tym sezonie nawinąłem 2800 km.

Spamowa wyspa

przez siostrawiatru 14 maja 2016, 23:18
wieslawpas napisał(a):w tym sezonie nawinąłem 2800 km.

To super, ja swoich w terenie nie liczę bo to się mija z celem tej euforii na chopkach , grzęźnięciu w błocie i innych atrakcjach endurowych :D
Dobrze będzie, pojedziesz i super wycieczkę będziesz miał :)

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 14 maja 2016, 23:31
siostrawiatru jakie masz enduro?

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 15 maja 2016, 03:19
wieslawpas, jak ja doskonale Cię rozumiem... samej mi niedobrze jak tylko myślę o wyjeździe z miasta... jeszcze gorzej mi niedobrze bo jutro mój wyjeżdża a podobnie jak wyjazdów boje się też jak mój wyjeżdża poza miasto... on ciśnie jutro do Warszawy :/ jakieś 160 km +/-

Sortuj wg