Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 23:38
misty-eyed napisał(a):Arfour, kliknęłam na strony tych ośrodków, i nawet bliższe terminy są,bo na początku czerwca :lol: , dziwne?

Prawdę powiedziawszy... może i trochę dziwne, że tak szybko.
Arfour

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 maja 2016, 08:54
Witajcie:*********
U mnie leje jak z cebra , od wczoraj. Musze wyskoczyc do Rosska po kilka rzeczy ale poki co sie delektuje tym ze nie musze nigdzie rano pedzic.
Wstalam z bolem glowy , lekkimi zawrotami , ale one pewnie od tego bolu .
Mam na dzis gore prania i sprzatania.
Mialam isc z kolezanka na chokolade ale chyba sie nie wybierzemy bo wczoraj pisala ze ma chore dziecko. Zreszta chyba musze odsapnac od ludzi chociaz przez jeden dzien.

Jakie macie plany na dzis?
Obrazek
Przepiekne :105: to nasze Tatry .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez rolosz 14 maja 2016, 09:22
Dzień zły...

...Mama dziś od rana zaryczana... i rozdrażniona tak, że nie chce dać sobie pomóc... Ech... zawsze coś, zawsze coś, zawsze coś, zawsze coś ... chciałbym uciec w te Tatry ze zdjęcia powyżej i spauzować :time: ale przecież wiem, że nie mogę...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 maja 2016, 09:24
na Wizazu akurat rozbieraja inny zapach Tiziano --- tosia j wiec jesli chcesz kupic tamten , mozesz sie tu zarejestrowac . Ja kupowalam duzo z wizazu i masz gwarancje ze to oryginalne bo dziewczyny musza przedstawiac paragony na perfumy , wiec nie sa to podrobki. Ja zawsze bylam bardzo zadowolona.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=891711
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 maja 2016, 09:28
Dzień dobry! :papa:

platek rozy, u mnie też siknęło niedawno, jest pochmurno. Chyba zaraz póki nie leje wyskoczę na rynek po sałatę. Trochę się obawiam tej nawożonej zieleniny, ale mam dzisiaj ochotę na nią.

Płatuś, mnie cały tydzień głowa dokucza. Wczoraj po południu założyłam kołnierz i łaziłam w nim kilka godzin. Może troszkę lepiej dzisiaj, ale jestem przymulona i otępiała.

Masz dzisiaj wolny dzionek, gospodarczy... taki dzień dla domu i siebie. Odpocznij od ludzisków i gwaru- potrzebne są takie dni.

A Tatry piękne!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 maja 2016, 09:39
mirunia, Hey Kochana :******** ano pogoda nie nastraja na spacery :bezradny: ja zreszta musze sie z domowych rzeczy poodrabiac , wczoraj kompletnie juz nic nie zrobilam . Dobrze ze mialam obiad ugotowany dzien wczesniej.
Na dzis mam jeszcze dwa klopsiki w sosie pomidorowym i resztke barszczu ukrainskiego to zjem .
Musze kupic koniecznie wyjsciowa , elegancka bluzke na eventy pracowe . Te moje sprzed ilus lat to juz biedniutkie.

Spamowa wyspa

przez Aurora88 14 maja 2016, 10:07
Ahoj!

U mnie słonecznie i zielono za oknem i zielono na parapecie, dzisiaj roszponka pokazała kiełki, szczypiorek i bazylia rosną sobie ^^ Za Tatrami tęsknię bardzo, nie stać mnie teraz zupełnie na nic, ale może w lipcu będzie szansa na parę dni wypoczynku nad morzem...

Robię sobie kawę i się ogarniam :)

platek rozy, mirunia, rolosz, miłego dnia wam życzę! :)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 maja 2016, 10:38
rolosz, daj się mamie wypłakać, to powinno dać ulgę, a jak się uspokoi, to dopiero porozmawiaj, pomóż. Są pewne okresy w życiu kobiety, kiedy takie nastroje bywają. :bezradny:

A ja wróciłam z ryneczku, kupiłam sałatę i koperek, parę rzeczy w spożywczym i chyba już nigdzie nie wyłażę. Tak mną buja i wozi, że strach przez przejście przechodzić. :shock: Co jest grane, nie wiem. :bezradny:

Płatuś, tak, do pracy potrzebna jest czasami elegancka bluzka. Jak coś kupisz, to się pochwal.

Aurora88, :papa: parapetowy ogródek? :D mam szczypiorek na oknie.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 14 maja 2016, 11:32
Witam wszystkich :papa:

U mnie pada deszcz dość dobrze.
Tamtego roku wiosna i lato były suche to może to lato nie będzie takie gorące i suche.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Aurora88 14 maja 2016, 11:33
mirunia, tak, ogródek na parapecie :) Mam bazylię, szczypiorek, roszponkę i estragon z wysiewu, dwa pierwsze już rosną, estragon wciąż się kitra w ziemi ale miał malutkie nasionka (takie tycie tycie) więc to pewnie potrwa. Miętę mam z sadzonki. Niby z Tesco, ale rozrasta się pięknie, mięta to w ogóle szalona roślina :D Pierwszy raz w życiu hoduję zioła, jestem roślinnym amatorem ale mega mnie to rajcuje. Zawsze chciałam mieć ziółka własne i nie wiedziałam że to takie proste i tanie!

rolosz, mirunia dobrze poradziła, warto dać czasem komuś popłakać, Ty możesz zaoferować że jesteś obok i w razie czego wysłuchasz i wesprzesz. Tylko tyle ale i aż tyle możesz zrobić.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 14 maja 2016, 13:00
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 maja 2016, 13:18
Bylam w Roskku , w deszczu lecialam , w kaloszkach . Zakupy zrobilam . Kupilam jeszcze obok w sklepie mloda kapustke , wiec ugotuje sobie z duza iloscia koperku.
Wlaczylam muze i ide pranie porozwieszac na suszarce.

mirunia, Kochana moze to od kregoslupa???? Te zawroty. :-|

Aurora88, Mialam w tamtym roku miete na parapecie ale w tym jeszcze nic nie posadzilam . Moze na cos sie skusze , zobacze jak bede stala z kasa , poki co musze buty pelne kupic i bluzke eventowa.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 14 maja 2016, 13:42
Dzień dobry... :D

Mam już termin na MR, ale dopiero na październik. Może ew. zadzwonią do mnie, gdyby coś wcześniej się pojawiło. Wyruszyliśmy rano, bo to dość daleka droga, ale dobrze, że choć jednym autobusem. Cieszę się, że dałam radę, bo nie chciałam jechać taksówką, szkoda pieniędzy, których, jak większość, za wiele nie ma, ciągle na coś brakuje...kredyt mieszkaniowy pożera mnóstwo środków!!!

Deszczyk siąpił od rana, teraz przejaśnia się, słońce zaczyna wychodzić zza chmur.
Ja też już po zakupach - jutro sklepy nieczynne, więc zaopatrzenie na dwa dni trzeba było zrobić.

platek rozy, Kamilko, ja tez od wielu lat zaglądam do recenzji i opinii na wizaz.pl, ale zakupów tam nie
robiłam.
Nie wiem czy korzystałaś z szafa.pl, ja tam kupiłam wiele fajnych rzeczy ubraniowych, i nowych i używanych-polecam.

mirunia, czy Ty miałaś rezonans głowy, czy kręgosłupa szyjnego? Z kontrastem?
Ja przed wielu laty miałam wiele razy rezonans, tomografię, ale teraz jestem, mimo wszystko, w gorszej formie psychicznej. Jednak tak bardzo chcę już wiedzieć, co mi jest, że muszę to zrobić...choć zachwycona nie jestem.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 14 maja 2016, 14:46
z kałsznikowa były kule w kratkę
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg