Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 13 maja 2016, 19:56
Jestem tchórzem. Nie porozmawiam z mamą.

rolosz, wisialam na telefonie, jak nie miałam w pobliżu rozmówcy. Paszcza mi się nie zamykala.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 maja 2016, 20:00
rolosz napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):rolosz, Zawsze możesz zająć usta czymś innym, to przestaniesz gadać

No chyba że zacznę mówić z pełną buzią, chyba że nie masz na myśli jedzenia :mrgreen:
No co Ty? Nie miałem na myśli jedzenia. Na randce moją ostatnią myślą jest żarcie ;-)

Carica Milica napisał(a):Jestem tchórzem. Nie porozmawiam z mamą.
myślę, że to błąd, bo sprawa i tak się wyda a wtedy będzie gorzej. To nie Twoja wina, że jesteś chora. Nie traktuj tego tak, jakbyś się przyznawała do przestępstwa. Potrzebujesz wsparcia rodziny
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 13 maja 2016, 20:14
Potrzebuję wsparcia rodziny, ale nie potrafię jeszcze z nimi o tym porozmawiać. Poryczalam się, jak głupia przez swój strach przed rozmową. Nie potrafię.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez rolosz 13 maja 2016, 20:31
Carica Milica ... Odwagi... Przejechałaś tyle kilometrów z myślą, żeby to powiedzieć... Boisz się bardziej, że rodzina nie zaakceptuje Twojej choroby, czy bardziej tego, że zrozumieją, ale dostarczysz im zmartwień?

Ḍryāgan no to jest jakiś pomysł, ale w końcu będzie trzeba zaczerpnąć powietrza ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 maja 2016, 20:34
Carica Milica, mama Cię kocha i to się nie zmieni, zobaczysz.
rolosz, zaczerpnąć powietrza, to nie znaczy gadać :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Monster6 13 maja 2016, 20:38
Przepraszam że się wtrącam.Ale może warto pomyśleć dlaczego się boisz powiedzieć? Nie wiesz jak to powiedzieć? Boisz się reakcji? Boisz się że powiedzą że zmyślasz i nie uwierzą? Że się wystraszą? Że będą się zamartwiać? Bo można tylko zgadywać.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 maja 2016, 20:43
jaktobylo, a po olere wpadasz tu co chwile z takimi pytaniami? Bo nie rozumiem , sa watki od tego to sie tam pytaj a nie snujesz jakies dziwne teorie i do tego jeszcze sie wkurzasz ze my tu nie odpowiadamy na Twoje pytania. Nie odpowiadamy bo nie diagnozujemy sie jak TY zazywajac jakies leki "z dupy " i badajac swoja na nie reakcje .

Witajcie Wszyscy :**********
Ja mega zmeczona ale tydzien za mna. Tyle ze juz nie mam na nic sil. Nawet na czytanie nad czym ubolewam ogromnie.
Dzis glowa mnie w pracy bolala , zbieralo na wymioty co jakis czas ale i tak sie ciesze ze to nie migrena w pelnej krasie.
Zaraz plumkanie i chyba pogapie sie na tv .Tylko na tyle mam sile. O ile nie usne.

Milego wieczoru !
Przepraszam ale nie mam sil juz odpisywac :bezradny: :bezradny:
Ostatnio edytowano 13 maja 2016, 20:45 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 maja 2016, 20:43
Witajcie wieczornie :papa:

Carica Milica, a może jutro spróbujesz porozmawiać tak znienacka, np. w kuchni przy jakiejś pomocy mamie, lub przy popołudniowej herbatce, żeby nie było tak oficjalnie. Czasami same tak spontanicznie rozmowy się toczą i wynikają z kontynuacji jakichś innych rozmów.
Przecież mama powinna to zrozumieć i wiedzieć, że masz problem. Poczujesz się bezpieczniejsza i lżejsza... "kamień z serca Ci spadnie".

misty-eyed, Aniu, widzę, że wizyta już poza Tobą i teraz czeka Cię dalsze diagnozowanie. Krok po kroczku i będziesz wiedziała w czym rzecz.
Najgorsze są te odległe terminy na badanie i to oczekiwanie, ale czas szybko leci. Ja na MR czekałam 9 miesięcy, najpierw 3 miesiące na termin rejestracji, :mrgreen: a później 6 miesięcy od momentu zarejestrowania do badania. :bezradny:
Może uda Ci się jutro coś wcześniej znaleźć. Trzymam kciuki!

Ḍryāgan, rolosz, Chłopaki, widzę, że Wam wesoło, no i fajnie. :D

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 maja 2016, 20:54
A ja już właściwie czekam żeby położyć się spać... pójdę spać o 21:30 :smile: Dzisiaj całą noc nie spałem ale myślę że tą noc prześpię.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 maja 2016, 20:57
mirunia, nie wiem czy wesoło. Mnie tak sobie. ale próbuję zająć myśli czymś przyjemnym.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 maja 2016, 21:00
Ḍryāgan, to trza myśleć o dupie Marynie :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 21:06
JERZY62 napisał(a):Ḍryāgan, to trza myśleć o dupie Marynie :smile:

A ładna ona chociaż? :mrgreen:
Arfour

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 maja 2016, 21:14
Arfour, a chodzi Ci o Marynę czy dupę? :mrgreen: