Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 maja 2016, 16:55
Witam :papa:

Arfour napisał(a):Dzień dobry. Zeszło mi całe opakowanie Essentiale Forte i wątroba już nie boli. :yeah:

Pozażywaj Purpurowy przynajmniej jeszcze jedno opakowanie na tą wątrobę nie zaszkodzi na pewno a wiele pomoże.
Ta wątroba Cię boli od tego chyba denaturatu, tak?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 13 maja 2016, 17:06
Na początku podkreślam nie jestem żadnym benzożerem alkoholikiem czy innym fetyszystą. Jestem prostu czysty, buteleczka piwka mnie kładzie( w cudzysłowiu bo tak naprawdę chodzi mi o to, że mnie po prostu muli).
No i tak załatwiłem se u psych klonika. w dawce 2 mg działa słabo bardziej jak placebo dopiero przy 3 mg coś czuć to normalne pytam się?
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 17:15
JERZY62 napisał(a):Witam :papa:

Arfour napisał(a):Dzień dobry. Zeszło mi całe opakowanie Essentiale Forte i wątroba już nie boli. :yeah:

Pozażywaj Purpurowy przynajmniej jeszcze jedno opakowanie na tą wątrobę nie zaszkodzi na pewno a wiele pomoże.
Ta wątroba Cię boli od tego chyba denaturatu, tak?

Witaj.
Denaturat swoją drogą, ale też te siarkofruty dzień w dzień pić to też dużo pogorszyło. :bezradny:
Arfour

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 13 maja 2016, 17:19
Czy ktoś potrafi odpowiedzieć na moje prościutenkie pytanie, na tej spamowej to jak widać to potraficie sobie tylko wzajemnie pucować
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 17:25
jaktobylo napisał(a):Czy ktoś potrafi odpowiedzieć na moje prościutenkie pytanie, na tej spamowej to jak widać to potraficie sobie tylko wzajemnie pucować

Na spamowej bardzo wątpliwe, lepiej spytaj tutaj klonazepam-clonazepamum-tzf-rivotril-t18519-994.html
Arfour

Spamowa wyspa

przez rolosz 13 maja 2016, 17:55
Dzień dobry!
Spadł deszcz i głowa jakoś lżejsza.

Carica Milica napisał(a):Jeszcze nie wykupiłam wenli. Podchodzę do tego leku z lekkim strachem, bo już miałam przygodę z antydepresantami (esci) i skończyło się na hipomaniakalnym cyrku w głowie. Działo się, była zabawa i nocy było mało, ale na uczelnię przychodziłam perfekcyjnie przygotowana. Z drugiej strony, w głębi głowy tłucze mi się myśl, że wenlafaksyna wywoła u mnie ten stan szczęśliwości, i go pożądam i pragnę. Błędne koło. Chcę i nie chcę.

To prawda. Esci w dawce 20 mg daje całkiem niezłego kopa. Z dnia na dzień odczuwam to coraz bardziej. A pomyśleć, że jeszcze dwa tygodnie temu narzekałem, jak bardzo esci mnie zamula. Dziś znowu, jak to ładnie określił parę dni temu Lord Kapucyn nie mogłem utrzymać języka za zębami. Trochę mam tego dość :bezradny:

Arfour, tamten kuń miał fajną czarną grzywę. Ten jest trochę jak z jakiejś baśni.

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 17:56
rolosz napisał(a):Arfour, tamten kuń miał fajną czarną grzywę. Ten jest trochę jak z jakiejś baśni.

Mogę z powrotem tamtego ustawić, nie ma problemu. ;)
Arfour

Spamowa wyspa

przez rolosz 13 maja 2016, 18:06
Arfour dzięki :) Ten biały kuń wywoływał we mnie jakiś dziwny niepokój. Źle mu z oczu patrzyło :lol:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 13 maja 2016, 18:12
Witam serdecznie!!!

Arfour, ja też ją kocham z wzajemnością :D Essentiale to naprawdę dobry odtruwacz wątroby...ja bym jednak profilaktycznie jeszcze łykała chociaż po jednej tabletce...
Ja uratowałam swoją wątrobę tylko i wyłącznie ziołowymi tabletkami i herbatkami ziołowymi...
Zioła to moi sprzymierzeńcy :D

kosmostrada, ja też zapisałam to ciasto :D Na pewno zrobię...bo tak jak mirunia, lubię takie ciasta, nie przepadam za kruchym...
A uwielbiam drożdżowe!!!
Byłam dzisiaj u neurologa. Badanie tętnic szyjnych do powtórki - nie wiem dlaczego doktor zlecił powtórzenie /termin na lipiec, wcześniej nie chciałam, by Syn nie musiał zwalniać się z pracy/ i mam skierowanie na MR głowy, nie odcinka szyjnego, z kontrastem, terminy na grudzień lub styczeń przyszłego roku, ale może jutro pojadę do jednego ze szpitali, bo tam obiecali mi wcześniejszą datę-mam wskazanie - Cito! Ogólnie lekarz zrobił na mnie dobre wrażenie,wypytał, osłuchał, opukał...
Po powrocie oboje padlismy dosłownie. Nie wiem, czy to ciśnienie spadło, a może emocje?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 maja 2016, 19:05
Lord Kapucyn napisał(a):Ja jak mam zaostrzenie nerwicy natręctw/ OCD to nienawidzę grać w cRPG (mimo, że ogólnie to jest mój ulubiony gatunek gier komp.), wtedy włącza mi się tryb tzw. "itemowej dziwki" i muszę za wszelką cenę zebrać wszystkie itemy ze świata i wykonać wszystkie questy poboczne, zdobyć wszystkie achivy jeśli są(chędożony perfekcjonizm), a czasami jest to wyjątkowo trudne do wykonania, albo wręcz niemożliwe.

Ja mam zajoba na acziki, ale głównie z craftów, gotuj z GuildWarsem :mrgreen: Trochę mi brakuje tej gry. Postrącałabym jakieś jabłka z drzewa na aczika.

Przepraszam, że się spóźniłam z życzeniami, teraz już tak głupio.

Cyrk miałam w szkole, ratowałam dziecko przed babą ze stołówki, która mu groziła kotletem, rozwiązywałam skandale obyczajowe, robiłam zimne okłady, pan W. wrócił :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 maja 2016, 19:09
Dobry wieczór wszystkim
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez rolosz 13 maja 2016, 19:32
Jeszcze kilka miesięcy temu bałem się, że na randce zanudzę dziewczynę na śmierć. Dziś się boję, że ją zagadam na śmierć.

Ḍryāgan witaj

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 maja 2016, 19:47
rolosz, brawo Ty... Może nie będzie tak źle. Tylko nie przynudzaj. Zawsze możesz zająć usta czymś innym, to przestaniesz gadać
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez rolosz 13 maja 2016, 19:55
Ḍryāgan napisał(a):rolosz, Zawsze możesz zająć usta czymś innym, to przestaniesz gadać

No chyba że zacznę mówić z pełną buzią, chyba że nie masz na myśli jedzenia :mrgreen:

Sortuj wg