Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 maja 2016, 19:27
mirunia, Dziękuję Kochana! Hormonki zrobię, taki plan, nawet zasugerowany przez rodzinną.
Nie lubię diet... :evil:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 maja 2016, 19:46
kosmostrada, to ciekawe...czy tylko dieta może pomóc?

Też za chwilę wychodzę. Lubię słoneczne wieczory, temperatura niższa, jest przyjemnie...

kosmostrada, tak, diety to ograniczenia, a ja też lubię jeść to, na co mam ochotę. Jednak udało się mi opanować dietę cukrzycową i tak się przyzwyczaiłam do niej, iż uważam ją za normalne odżywianie...
Ostatnio zostałam pochwalona przez diabetologa. I co dziwne, poziomy cukru mam dobre, czyli ilość kalorii odpowiednia, a nie chudnę, co mnie smuci. Podobno Hashimoto bardzo zaburza metabolizm, niestety...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 maja 2016, 20:14
misty-eyed, Z tego co czytałam to dieta. Ale pójdę z tym wynikiem do lekarki.
Naprawdę czytałam o tym upuszczaniu krwi... Znaczy czas się na kurację pijawkami wybrać... ;) Koleżanka bardzo sobie chwaliła. :smile:
Tak jak mówisz zapewne kwestia przyzwyczajenia... I przetłumaczenie sobie, że chcę , a nie muszę... :P
Brawo Ty za trzymanie poziomu cukru!
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 09 maja 2016, 21:12
kosmostrada, ile masz tego żelaza? Jak niewiele ponad normę to olej :P kiedyś mi lekarka i nawet moja psycholog kazały zrobić badania na poziom żelaza bo jakaś taka blada byłam i w ogóle wyglądałam na anemie....taką miałam anemię, że żelazo miałam powyżej górnej granicy normy :mrgreen: oczywiście szewc bez butów chodził i jako żem służba zdrowia i powinnam dawać przykład to przykładnie to olałam i samo się wyrównało :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 maja 2016, 21:40
acherontia-styx, Dziękuję, tak jak mówisz w panikę nie wpadam, dr googla z trzaskiem zamknęłam, herbatę zieloną piję, jakiś jedzeniowych bomb żelazowych będę unikać i może jakoś się unormuje. Po prostu zbadam znów za jakiś czas. Pokaże ginowi, bo to niby tam jakiś wpływ może mieć na hormony.
W sumie dumna jestem ze swojego organizmu, że tak się trzyma, przy tych @ jakie mam. Trochę może nadgorliwie, ale... :D

Ziew ziew, ziew.... Ale jeszcze trzeba trochę wytrzymać...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Arfour 09 maja 2016, 21:43
Dobry wieczór,Purpurowy z tej strony.
Na wstępie chciałem zaznaczyć że piszę z innego konta, bo z tamtym coś mi się pochrzaniło, o czym już poinformowałem administrację, więc bardzo proszę o nie banowanie ze względu na multikonto, gdyż jest ono podyktowane tylko kwestiami technicznymi, a nie moją złą wolą, lub próbą żartu.
Arfour

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 maja 2016, 21:53
Arfour, Purpurowy to na pewno Ty? Zidentyfikuj się, jakiego miałeś avka? :lol:
Już się zastanawiałam, gdzie przepadłeś, ale myślę sobie - real, love, muzyka, te sprawy... porwały Purpurowego. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Arfour 09 maja 2016, 21:55
kosmostrada napisał(a):Arfour, Purpurowy to na pewno Ty? Zidentyfikuj się, jakiego miałeś avka? :lol:
Już się zastanawiałam, gdzie przepadłeś, ale myślę sobie - real, love, muzyka, te sprawy... porwały Purpurowego. ;)

Avka miałem z kuniem (kilka poprzednich z resztą też) a love... a daj spokój. :bezradny:
Arfour

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 maja 2016, 22:22
Arfour, przyłączam się do zadowolonych z Twojego pojawienia się :D
Czyżby love nie leżała w polu Twoich zainteresowań :D :?:
kosmostrada, nasza forumowa doktorka. acherontia-styx, :lol: , zawsze dobrze doradzi, uspokoi...
Ostatnio edytowano 09 maja 2016, 22:26 przez misty-eyed, łącznie edytowano 1 raz
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Arfour 09 maja 2016, 22:25
misty-eyed napisał(a):Arfour, przyłączam się do zadowolonych z Twojego pojawienia się :D
Czyżby love nie leżała w polu Twoich zainteresowań :D :?:

To nie tak...
Znaczy się w tym momencie już tak.
W każdym razie w kwestii relacji damsko-męskich w ostatnim czasie zrobiłem ogromny postęp.
Przez całe życie żadna dama nie wyraziła absolutnie żadnego zainteresowania moją osobą, aż tu nagle pojawiła się taka która raczyła chociaż przez dwa dni poudawać zainteresowanie. :mrgreen:
W każdym razie, jeśli jestem zawiedziony tą całą sytuacją, to mogę winić tylko siebie. Niepotrzebnie głupio wierzyłem że wreszcie kogoś znajdę.
Arfour

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 maja 2016, 22:27
Arfour, ale krok do przodu udany, mimo wszystko!
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Arfour 09 maja 2016, 22:30
misty-eyed napisał(a):Arfour, ale krok do przodu udany, mimo wszystko!

W sumie jeśli spojrzeć na to z tej strony... to rzeczywiście, jakieś doświadczenie z tego wyniosłem. Poznałem jak to jest być obiektem zainteresowania płci przeciwnej. Co prawda zainteresowanie było udawane, ale o tym wtedy nie wiedziałem, więc odczuwałem to tak jakby ktoś naprawdę był mną zainteresowany.
Arfour

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 maja 2016, 22:34
Arfour, nieprzyjemna, ale jakże pouczająca lekcja... ;)
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Monster6 10 maja 2016, 00:44
Trzeba się nie dawać chorobie.Hehehe.5 mocnych browarków a teraz dxm.20 dychy poszło się jebać ale kij z tym.

Sortuj wg