Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 maja 2016, 22:03
rolosz, no to faktycznie ważysz mniej ode mnie a ja jestem raczej chudy, więc ty pewnie wyglądasz na szkieletora. A propos ile masz wzrostu, bo nie wiem do czego się porównywać
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez rolosz 07 maja 2016, 22:34
Ḍryāgan 187. Przez nerwicę w ostatnich miesiącach zjechałem w sumie o 8 kilo. A Ty ile ważysz jak można wiedzieć ;) ?
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 maja 2016, 22:40
rolosz, obecnie 75 kg przy 191 wzrostu. Chyba jesteś chudszy ode mnie ;) ale tylko trochę. Mnie się waga ustabilizowała od dwóch lat miej więcej na tym samym poziomie a najwięcej w swoim życiu ważyłem 78 kg
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 07 maja 2016, 22:47
Chłopaki mogę wam oddać trochę kilogramów bo ja waze 83kg
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez rolosz 07 maja 2016, 22:55
Ḍryāgan, Lusesita Dolores niemniej zamierzam z powrotem przytyć. Mam nadzieję, że znajdę w sobie tyle determinacji, bo czuję się, jakbym wiele rzeczy zaczynał od nowa...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 maja 2016, 22:58
rolosz, Mój sposób - to mieć towarzystwo do jedzenia. Jakoś lepiej wchodzi, nawet jak się ma ściśnięty żołądek... Troszku za chudy jesteś... :nono:

Dryagan i Rolosz dwa szczuplaczki... ;)

Idę się pokąpać, może troszkę się odprężę w wannie...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 07 maja 2016, 23:01
Kosmo kochana a dużo masz miejca w tej wannie ;-*?
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Spamowa wyspa

przez rolosz 07 maja 2016, 23:05
kosmostrada wiem. Ale nie od razu Rzym zbudowano. Na razie wychodzę bez stresu z domu i spaceruję, robię swobodnie zakupy. Muszę krok po kroku wrócić do świata żywych i co najmniej do wagi sprzed kilku miesięcy, czyli tych 77 kilo :lol:
Miłego pluskania ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 maja 2016, 23:15
U mnie problem jest taki, że jak się denerwuję to przestaję jeść i jest mi niedobrze. Zastarzała sprawa z dzieciństwa jak mi wmuszali żarcie. Myślę, że to jest główny powód, że jedzenie nie jest moim hobby. Trudno w takiej sytuacji przytyć. A teraz to ni wiem czy jeszcze nie schudnę, bo cały czas mam żołądek ściśnięty z nerwów

Spamowa wyspa

przez bezsilna_22 07 maja 2016, 23:20
jaktobylo napisał(a):
bezsilna_22 napisał(a):hej, doła mam.
wszystko się pierd***

ale wieczór musi być miły, bo nie jestem dziś sama

No masz rację kochana masz tu ode mnie francuza na dobranoc :-*p*
Śpij dobrze słodziutko milutko i cudownych wrażeń z jutrzejszych zdarzeń kochaniutka:-*

:*
Dzięki

Spamowa wyspa

przez bezsilna_22 07 maja 2016, 23:23
Jesli Was to pocieszy to ja kobieta lat 24 waze niecale 40 kg. Jakies 2.5 do 40 brakuje
Nie widac tego po mnie bo mam nogi ok.. Ja przy 40 kg wygladam zdrowo.
Mam straszne problemy z jelitami. Sibo m.in. przez to bole i inne akcje. Ale jem duzo. To co moge oczywiscie. Czasem az do przesady.
Pocieszylam kogos?:))

Spamowa wyspa

przez rolosz 07 maja 2016, 23:28
Ḍryāgan Ja też na stresy reaguje właśnie brakiem apetytu. No więc zawsze jak byłem w remisji albo sytuacja zaczęła się stabilizować to pilnowałem się z jedzeniem, chodziłem na siłkę, ale trwałych efektów to nie przynosiło, bo zaraz znowu coś mnie zaczęło blokować.
Doskonale wiem jak to jest mieć ściśnięty żołądek z nerwów.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 maja 2016, 23:35
rolosz, no właśnie. Zatem sądzę, że obaj nigdy nie będziemy się zmagać z nadwagą :) ja już z tym nie walczę. Ważę ile ważę. W zasadzie nie mam wahań wagi. bezsilna_22, Z pewnością masz niedowagę, a jaką to zależy od tego ile masz wzrostu. A może to już anoreksja

Spamowa wyspa

przez rolosz 07 maja 2016, 23:42
Ḍryāgan napisał(a):rolosz, no właśnie. Zatem sądzę, że obaj nigdy nie będziemy się zmagać z nadwagą :) ja już z tym nie walczę. Ważę ile ważę. W zasadzie nie mam wahań wagi.

No ja zamierzam powalczyć o te zgubione 8 kilo ;) Bo z aktualną wagą czuję się źle. Chociaż dobić do tych 75 kilo :mrgreen:

Sortuj wg