Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 maja 2016, 18:48
Dzień dobry!!!

U mnie lato... Właśnie wróciłam ze spaceru z psem, teraz jest super przyjemnie. Tak się rozpędziłam, że aż mi się mały palec u stopy obtarł, bo nie łaziłam w moich trampasach tak daleko. Zjadłam w parku dwie gałki lodów. :great:
W ciągu dnia aż gorąco było, chciałam zdjąć kardigan, ale przypomniałam sobie, że mój grzeczny z przodu sweterek ma na plecach ogromny napis - CRAZY. No nie muszę się z tym publicznie afiszować... :D
A tak to praktycznie jestem cały dzień sama, monsz w służbowych rozjazdach, młody wpadł tylko na obiad. Trochę się snuję, bo tak różnie dziś ze mną, trochę wyłażę pod różnymi pretekstami na powietrze. Dziś dzień testów - oczywiście perfumowych, ale też wzięłam po kawce Validol na próbę. Może i herzklekot minął, ale zemdliło mnie okrutnie. :bezradny:
Dziś wieczorem spa dla stóp, bo tak ciepło, że czas zacząć sezon odkrytej stopy, no to trzeba pazurki pomalować. Zainspirowana przez Plateczkową nabyłam w rossku korzystając z promo ozdobny lakier z paprochami i będę kombinować.

Teraz odsapnę z jakąś pseudo kawką w łapie, a potem się zastanowię, co tu porobić na wieczór.

Carica Milica, Jak fajnie popatrzeć na inny świat... :105: Nowy Sad wygląda kusząco.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 07 maja 2016, 19:19
kosmostrada, ja też zjadłem dwie gałki lodów jeden jogurtowy a drugi czekoladowy i zapłaciłem za nie 5 zł... jak dla mnie to bardzo drogo te lody kosztują... jedna gałka powinna kosztować 1 zł góra.
A ja piekę teraz sernik... z dwóch kilogramów sera... jest teraz piecyku elektrycznym i niedługo będzie gotów :yeah:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 maja 2016, 19:21
kosmostrada, mirunia Kochane:********* a ja sie przeplatalam caly dzien , pomylam w kuchni , pralki dwie nastawilam , zrobilam obiad podczas ktorego zlapalam strasznie duzy lęk , ni olery nie wiem czemu ale przypuszczam ze po wczorajszym cyrku w pracy .
Bylam tez na spacerku i tyle z mojego dnia.
Jutro ide do kolezanki na herbate . Chyba bo jeszcze do konca sama nie wiem.

mirunia tez sie lapie na tym ze mi sie niewiele juz chce w ten wolny dzien po zmeczeniu w pracy :bezradny:

kosmostrada, ktory lakier wzielas? :mrgreen: :mrgreen:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 maja 2016, 19:50
platek rozy, No jak który lakier? :shock: Ten co Ty. :mrgreen: Mówisz, że ładnie wychodzi, to obaczę. Ja w ogóle nie mam doświadczenia w zaawansowanym malowaniu, to muszę mieć przewodnika, a Tobie ufam jeśli chodzi o te tematy... :angel: Jeszcze był z samymi różowymi paprochami, ciekawszy ten Twój.

JERZY62, Ha, a ja cytrynową i truskawkową i też 5 zeta zapłaciłam! :D
A sernika domowego to bym z chęcią zjadła... :105: Ale robię wg tradycyjnego przepisu, nie mam takiego pro robota, więc potrzebuję siły roboczej do roztarcia masła z cukrem w makutrze. A mojej siły roboczej dziś nie ma w domu w żadnej postaci, więc nie dostanę ataku szału na wieczór i nie upiekę... :why:

Jak tu się zmobilizować do wywieszenia pralki i nastawienia następnej... Cały dzień mam taki, że muszę w doopsko się kopać... :roll:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez rolosz 07 maja 2016, 20:20
JERZY62 napisał(a):
rolosz napisał(a):Zjechałem na wadze kolejne 2 kg :shock: Ja już nie chcę :why:

Myślisz że to Esci tak chudniesz?
Mi by się przydało schudnąć z pięć kilo.

Nie wiem czy po esci chudnę, raczej sytuacja zawodowa nie najlepsza i kilogramy lecą na łeb na szyję. Wcześniej to schudłem przez deprechę i nerwicę, teraz niepewność co do pracy.
Tyle się naczytałem, że po antydepresantach waga idzie w górę, a tu nic :bezradny:

Też jadłem dziś loda :mrgreen: takiego sandwicha truskawkowo - śmietankowego w wafelku.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 maja 2016, 20:26
Witam wszystkich wieczornie, dopiero mam chwilę, bo mama śpi. Widzę, że żrecie lody, też w sumie miałbym ochotę, ale nie kupiłem już mi się nie chce wychodzić.
rolosz, a ile ważysz jeśli można wiedzieć? Mnie też nigdy nie przybyło na wadze, nawet jak jadłem leki po których wszyscy tyją (może za krótko je jadłem)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 07 maja 2016, 20:27
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 maja 2016, 20:57
rolosz, A poczytałeś o wysokokalorycznych dietach? Nie znam się specjalnie w tą stronę ;).
Masz w ogóle apetyt? Sam się żywisz?
Ja przy SSRI schudłam 8 kilo w miesiąc. :roll:

Ḍryāgan, No witaj witaj... I co będziesz porabiał z tą chwilą odpoczynku?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 maja 2016, 21:05
kosmostrada, siadłem na fotelu i grzebię w internecie :) w zasadzie to taki jestem ostatnio zmęczony, że nic mi się nie chce robić. Nawet czegoś w tv oglądnąć. Mam trochę spadek nastroju niestety
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 maja 2016, 21:16
Ḍryāgan, Byłoby dziwne i niepokojące, gdybyś tu niczem skowronek świergotał pełen energii i humorku... Taki czas... :bezradny:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez bezsilna_22 07 maja 2016, 21:18
hej, doła mam.
wszystko się pierd***

ale wieczór musi być miły, bo nie jestem dziś sama

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 maja 2016, 21:21
kosmostrada, zaczynam mieć wątpliwości czy dam radę a to mnie rozwala. Wiem, że muszę, ale ciężko

Spamowa wyspa

przez rolosz 07 maja 2016, 22:00
Ḍryāgan napisał(a): rolosz, a ile ważysz jeśli można wiedzieć? Mnie też nigdy nie przybyło na wadze, nawet jak jadłem leki po których wszyscy tyją (może za krótko je jadłem)

No dziś jak się zważyłem to mi wyszło 69 z kawałkiem, co przy moim wzroście... :hide:

kosmostrada zawsze byłem szczupły. Takie predyspozycje. Dużo wysiłku kosztowało mnie swego czasu przytycie, pilnowanie diety, trening na masę, a było to już po moim pierwszym epizodzie dużej depresji. Ale potem znowu mnie dopadło. Wszystkie starania poszły na marne.
Zresztą ja to muszę przepracować bardziej w głowie. Bo jak się pojawia ostatnio jakiś większy problem to tracę apetyt. Liczyłem, że skutkiem ubocznym esci będzie nabieranie ciałka, ale cóż, Ameryki nie odkryję pisząc, że leki to nie wszystko.

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 07 maja 2016, 22:02
bezsilna_22 napisał(a):hej, doła mam.
wszystko się pierd***

ale wieczór musi być miły, bo nie jestem dziś sama

No masz rację kochana masz tu ode mnie francuza na dobranoc :-*p*
Śpij dobrze słodziutko milutko i cudownych wrażeń z jutrzejszych zdarzeń kochaniutka:-*

Sortuj wg