Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 06 maja 2016, 12:12
kosmostrada, zazdroszczę ci ogródka . Bo lubię bawić się w ziemi.
:)
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 maja 2016, 13:29

Tak mniej więcej wyglądało to dzisiaj rano. Najpierw ograniczone widzenie kątem oka, a później te zygzaki. Mija po 15 min., ale wprowadza niepokój, a później zmęczenie.

Jeszcze ponad godz. i idę do domu, oby mi się te atrakcje nie powtórzyły. :shock:

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 06 maja 2016, 14:01
mirunia, a może to jednak problem okulistyczny? Ciśnienie w gałce ocznej badałaś ostatnio?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 maja 2016, 14:22
Ḍryāgan, dawno już bałam ciśnienie w oczach. W jednym było lekko podwyższone. Ale te aury potrafią być raz w jednym raz w drugim oku. Poczytałam trochę o tym zjawisku i wszędzie piszą, że to problem neurologiczny - aura migrenowa, której nie należy się bać.

Byłam w środę na kontroli u okulisty i jest już dobrze, chociaż ciśnienia mi nie badała.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 maja 2016, 14:57
mirunia, Wow, ale czad!!! :105: I to za darmo i bez wspomagaczy... ;)
Ja miewam tylko mroczki... :why:

Lusesita Dolores, A widzisz, a tak nie chciałaś, żeby przyjeżdżali...
Ogródek jest si, działa terapeutycznie.

Ḍryāgan, Heloł Smoku w piąteczek!

Upichciłam fettuccine z śmietanowym sosem z wędzonym łososiem, posypane troszku parmezanem. Mniam....
Wysprzątałam porządnie łazienkę - odnalazłam zaginioną skarpetkę i resztkę próbki fajnych perfum. :great: Wypachnionam... :smile:

Kawaaaaa.... dobra latte na słoneczku! ( i magnez coby zapobiec herzklekotowi :roll: ). Moja kumpelka siostra w nerwicy poleciła mi na herzklekot od kawy - Validol. Próbowaliście?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 06 maja 2016, 15:08
kosmostrada, hello. Dzisiaj mam dyżur popołudniowy w pracy. Moja przyjaciółka zgodziła się posiedzieć z mamą po południu, więc przynajmniej się nie martwię.
fettuccine też bym zjadł - bez obiadu jestem :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 maja 2016, 15:36
Ḍryāgan, Jak ktoś głodny, to mi się aż serce kraje... :roll: Mam wrażenie, że koledzy mojego syna uciekają jak wracam z pracy, bo wiedzą, że podam im obiad... :P
Nie możesz sobie czegoś zamówić?
Strasznie to miłe ze strony Twojej przyjaciółki.... To naprawdę jest Przyjaciółka przez duże P.
Pięknie to ogarniasz. Ty chyba z natury jesteś zorganizowany?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 06 maja 2016, 15:54
kosmostrada, jako pedant muszę być zorganizowany :) wiesz... jak mi się zaczyna rozłazić wszystko to od razu popadam w depresję :) a moja Przyjaciółka cały czas mi pomaga właściwie...
Co do "głodowania" - jestem raczej przykładem niejadka, co widać po mojej wadze. Zjem jak wrócę do domu i też jakoś to będzie. Wcześniej jadłem jakąś kanapkę. Czasem mam tylko ochotę na coś extra

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 06 maja 2016, 16:29
Nie mogę dodać zdjęć, bo wyskakuje mi jakiś błąd. :(
Spałam cztery godziny. Wróciłam w nocy i rano wioo na zajęcia, bo szkoda mi było ich stracić, a od bezczynności chyba bym dzisiaj zwariowała lub coś rozwaliła.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 06 maja 2016, 16:38
Carica Milica, wszystkiego najlepszego Słońce

Spamowa wyspa

przez JERZY62 06 maja 2016, 16:47
Witam ;)

A ja czuje się zmęczony... od niczego... to jakieś od nerwów zmęczenie :-|
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 06 maja 2016, 17:13
Witam serdecznie :D

kosmostrada, Kochana, Validol jest super, ale o ile pamiętam, jesteś uczulona na walerianę, a on zawiera
walerianian mentylu...ja stosowałam przed laty bardzo często teraz rzadziej, ale mam w przepastnych głębinach moich torebek :mrgreen:

mirunia, moja znajoma ma podobne objawy, to nie jest przyjemne i wiem, że właściwie nie jest uleczalne, z czasem może ustąpić /http://okulistyka.mp.pl/objawychoroboczu/68654,blyski-w-oku-fotopsje-fosfeny-oraz-teichopsje/.
Takie sytuacje bywają stresujące i męczące. Współczuję Ci Kochana...

Carica Milica, Ḍryāgan, JERZY62, mamy te swoje smutki, słabości, ale jakoś dajemy radę, to jest jednak optymistyczne. Wydaje mi się, że ja, w porównaniu z większością z Was, jestem daleko z tyłu... :(
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 maja 2016, 17:25
Ḍryāgan, Tak myślałam, bo pamiętałam, że pisałeś, że jesteś pedant. Dobra organizacja w takich sytuacjach jest na wagę złota.

Carica Milica, Oj może dojdziesz do tego, jak te foty wstawić. Chyba wypoczniesz w weekend Kochana?Czyżbyś miała jakieś święto, bo Smok Ci życzenia składa?

misty-eyed, A może spróbuję? Może nie wszystkie formy waleriany mnie roztelepują? :bezradny: Może są jakieś typu lewoskrętne prawoskrętne? ;)
Ale dlaczego uważasz, że jesteś z tyłu Słońce? :shock:

Wróciłam z psem. Musiałam się przejść, bo dostałam takiego nagłego ataku złości z niczego, że myślałam, że mnie rozniesie. Nie wiem, jak ja mam to znieść psychicznie... Teraz jestem zmęczona jak po maratonie, tak mnie ten atak sponiewierał. Chce mi się płakać, też bez powodu... Ani chybi hormony szaleją... :why:
Czekam na gości i piję napój witaminowy, żeby nie leżeć z głową na stole... :roll:

JERZY62, Może też dziabniesz napój witaminowy? ;) A przynajmniej mocną herbatę i kawałek czekolady...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 06 maja 2016, 17:32
Ḍryāgan, dziękuję. :*

kosmostrada, mam dzisiaj urodziny. :) Na duży wypoczynek nie mogę sobie pozwolić, bo muszę magisterkę ogarniać.

misty-eyed, dlaczego tak sądzisz?
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Sortuj wg