Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez dominol 05 maja 2016, 23:28
dzis sie w miare czuje ogulnie mam jakies jazdy zarzywam solian 200mg hydroxyna3x25mg olzin actawis20mg i traxene doraznie
meczace sa dla mnie 24h ale boje sie szefowi sprzeciwic bo mam dobra placówke do pilnowania
ogulnie choruje na schizofrenie 020f teraz ogulnie jestem podleczony 3 lata juz nie bylem w szpitalu
praca mnie trzyma przy zdrowych zmysłach bo ogulnie mam chuśtawki nastroju

Spamowa wyspa

przez dominol 05 maja 2016, 23:31
Ḍryāgan, zarejstrowałes sie pozniej odemnie a masz wiecej postow niz ja
ja zarejstrowałem sie 2013 aty2o15spoko sobie radzisz
:great:

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 05 maja 2016, 23:52
dominol, aleś byków nasadzil:)
Ale i tak Cię kocham :***
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez dominol 06 maja 2016, 00:00
Lusesita Dolores, nie masz wyjscia widziały gały co brały// :105: :yeah: :yeah:

Spamowa wyspa

przez dominol 06 maja 2016, 00:00
:shock: :shock: :shock: :shock:

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 06 maja 2016, 00:05
Hihi
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Monster6 06 maja 2016, 00:11
Żle bardzo żle deprecha w chad już można nazwac przewlekłą a ja z nienawiści do leków nadal ich nie biorę.Podziwiam wszystkich którzy żyją na neuroleptykach i stabilizatorach nastroju.Muszę coś brać bo lepiej i tak nie będzie ale ciężko się pogodzić z braniem tych leków.Eh idę po wódkę.....Pozdrawiam wszystkich spamerów i tych co idą spac dobranoc :)

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 06 maja 2016, 01:01
Ludzie niech ktoś wyjaśni i postara się zdiagnozować mnie po podanych prze ze mnie informacji. A więc żadnych benzo nie brałem(oprócz alpra który brać przestałem bo w najmniejszym stopniu nie działał).
Teraz więc spróbowałem klon 2mg kilkatgodzin nie czułem zbytnio i dożuciłem 4mg czyli razem 6. I owszem jakiś tamtlekki lęk został usunięty. No ale to wszystko naco ten lekt stać? sądząc po większości opini działa inaczej. Wy wypisujecie o 0,25/0,5 po którym błogi spokój.

Co jest wtedy ze mną nie tak.
Czytałem, że podobno osoby ze spektrum autystycznego mogą nie posiadać zbyt wiele receptorów gabaa.
A może ja mam jakąś infekcję ogólnoustrojową kandydozą jakieś zatrucia metalami czy coś no bo czemu to na mnie nie działa?
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 06 maja 2016, 07:34
dominol napisał(a):Ḍryāgan, zarejstrowałes sie pozniej odemnie a masz wiecej postow niz ja
ja zarejstrowałem sie 2013 aty2o15spoko sobie radzisz
:great:
radzę sobie dobrze nie dlatego, że mam dużo postów :) Poza tym bywałem na forum wcześniej niż świadczy czas zarejestrowania, pod innym nickiem :) Od czasu do czasu się odzywam, bo bywanie na forum wybija mnie z kiepskiego nastroju, pozwala zapomnieć o problemach, czasem się pożalić. Teraz nie mam czasu za bardzo - bo praca i opieka nad chorą mamą, ale muszę się czasem doładować. Jak każdy potrzebuję odrobinę wsparcia.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 06 maja 2016, 07:37
jaktobylo napisał(a):Ludzie niech ktoś wyjaśni i postara się zdiagnozować mnie po podanych prze ze mnie informacji. A więc żadnych benzo nie brałem(oprócz alpra który brać przestałem bo w najmniejszym stopniu nie działał). Teraz więc spróbowałem klon 2mg kilkatgodzin nie czułem zbytnio i dożuciłem 4mg czyli razem 6. I owszem jakiś tamtlekki lęk został usunięty. No ale to wszystko naco ten lekt stać? sądząc po większości opini działa inaczej. Wy wypisujecie o 0,25/0,5 po którym błogi spokój. Co jest wtedy ze mną nie tak.

Następny, który szuka tabletki szczęścia...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 maja 2016, 10:36
Dzień dobry!!!

Słoneczka ciąg dalszy! :great: Tylko sucho strasznie jest ....
Na ryneczek nie pojechałam, bo okrutnie jestem licha, trochę się bojam usiąść za kółkiem. Ledwo się dowlokłam na to badanie , na czczo to w ogóle masakra. Dobrze, że ta moja rodzinna ma punkt pobierania krwi, więc jak skierowanie mam od niej to bliziutko, na piechtę.
Myślę, że może w niedzielę wyciągnę mensza na taki większy targ. Ciekawe, czy już sadzonki pomidorów są.

Przytachałam zakupy z biedry i nową skrzynkę na pomidory.
Teraz podleję trochę ogródek, ogarnę i zobaczę jak mi się rozwinie dzień, może dostanę trochę siły w okolicach południa.

Miłego piątku Wam życzę!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 maja 2016, 11:18
Dzień dobry! :papa:

Po wczorajszym wieczornym deszczu dzisiaj słońce i pogoda jak drut.
Jestem dzisiaj też marna i wypluta. Wczoraj ok.21ej dostałam aury ocznej w prawym oku, te zygzaki trwały 15min. - taka dziwna aura migrenowa, po której nie miałam bólu głowy. Dzisiaj ponownie w pracy przed 9 dorwała mnie znowu aura, tym razem w lewym oku i też trwała 15min. Dawno już tego nie miałam, ostatni raz chyba jesienią. Nie wiem skąd się to u mnie wzięło na stare lata, nigdy tego nie miałam.
Jestem trochę teraz zalękniona i osłabiona tą poranną aurą. :shock: Głowę mam dziwnie ciężką.
Kojarzę to teraz z odstawianiem esci- bo jesienią też próbowałam odstawiać i niestety powróciłam do esci. Czyżby to był powód?

kosmostrada, Kochana, licha jesteś od jakiegoś czasu, może wkrótce przejdzie ten stan i nabierzesz energii.
Powoli sobie dzień dawkuj, ogródek dobra sprawa, bo na powietrzu się dotlenisz. Badania masz z głowy, oby wyniki były dobre!

Miłego piątku Wszystkim :papa:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 maja 2016, 11:53
mirunia, Oj bidulko, to musiałaś się wystraszyć tymi "atrakcjami", które zafundowały Ci oczka. Można się spytać lekarza, od czego to może być.
W poniedziałek odbieram wyniki ( nawet nie wiem, co ona mi tam zaordynowała oprócz morfologii i cukru, było kilka pozycji) i będę się wtedy zastanawiać, co robić. Na razie staram się przetrwać w tych warunkach, które są. :bezradny:
Kochana już piąteczek, byle do 15tej i w domku odpoczniesz. Nawet zakupy masz zrobione!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 06 maja 2016, 12:11
Witajcie
Do mnie wczoraj przyjechała rodzina z Mazur. Właśnie kilka godzin temu pojechali na Wawel .
Trochę się poklocili z ojcem bo pije i dostał opierdol od ciotki.
Teraz chciałabym zebyvzostali jak najdluzej
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Sortuj wg