Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 maja 2016, 14:20
mirunia, No hej Kochana! Za oknem słoneczko, a ja siedzę w kufajce, bo u mnie w pracy zimno... :shock: Może tez i mi cały czas zimno z tego osłabienia.
Bardzo się cieszę, że jutro wolne, choć skoro świt wstaję, bo idę na badania, a potem zapewne mop i szmata , zakupy, pichcenie dla gości, ale mam nadzieję weekend spędzić luźno i przyjemnie i na sobie dedykowanych przyjemnościach...
Pędzisz po spożywcze zakupki?

Ḍryāgan, Pewnie mobilizujesz teraz wszystkie siły... Trzymaj tak z tymi przyjemnościami, to myślę, że Cię to doświadczenie wzmocni, a nie rozwali.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 05 maja 2016, 14:26
Zazdroszczam pogody. W Belgradzie bez deszczu, ale chłodno. Zresztą, dzisiaj już powrót do Polski. Właśnie dopakowalam do plecaka ostatnie rzeczy i czekam na wymarsz na samolot. Zmęczona jestem, ale bardzo szczęśliwa. Żal odjezdzac, wrocilabym do Nowego Sadu i zamieszkała. Jutro wrzucę zdjęcia.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 maja 2016, 14:41
kosmostrada, tak, spożywcze. Jakiegoś indora mi się zachciało, może eskalopki w weekend zrobię. Jeszcze tylko jutro przetrwać w robocie i... :yeah: znowu wolne.
U mnie w pracy też chłodno, dlatego wpuszczam ciepło z dworu. :D Przynajmniej pachnie świeżością.
Nie szalej zbytnio jutro z tym mopem, oszczędzaj siły. :time:

Carica Milica, miłego lotu i czekamy na fotki. :papa:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 05 maja 2016, 16:15
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 05 maja 2016, 16:17
detektywmonk napisał(a):Zastanawiam się dlaczego,w Polsce nie ma sikory laurowej.Może dlatego,że mało u nas bagien.

A ja się zastanawiam czemu u nas nie ma po jeziorach i bagnach aligatorów... była by atrakcja :smile:

Carica Milica wrzucaj fotki... czekamy :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 maja 2016, 18:23
Carica Milica, Spokojnej podróży i też dołączam do grona oczekujących na fotorelację! :smile:

JERZY62, No jasne, a w morzu zabójcze meduzy... ;)

mirunia, Nie mam pomysłu na weekendowe menu. Może na ryneczek jutro podjadę...
Postaram się nie wpaść w amok, ale z moimi domownikami to w zasadzie można by ze szmatą na okrągło latać... :why:

Udało mi się wyekspediować młodego z psem do weta, więc mogłam po zakupach małą drzemkę uskutecznić. Jak wstałam to pół godziny zajęło mi dojście do siebie, nie wiedziałam, jaka to pora dnia i w ogóle o co chodzi. :roll:
Na obiad zrobiłam sałatkę taboulleh i usmażyłam kotleciki.
Teraz piję herbatkę rumiankową. Szkoda, że nie mam siły na nic, bo tak ładnie jest na dworze.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 05 maja 2016, 18:58
JERZY62 napisał(a):
detektywmonk napisał(a):Zastanawiam się dlaczego,w Polsce nie ma sikory laurowej.Może dlatego,że mało u nas bagien.

A ja się zastanawiam czemu u nas nie ma po jeziorach i bagnach aligatorów... była by atrakcja :smile:

Carica Milica wrzucaj fotki... czekamy :smile:
:pirate:
A byś się wtedy kąpał w tej rzece :lol: :?:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 maja 2016, 19:04
Zagoniona , zalatana , siadlam na chwile z herbata .
Na ruszt wrzucxilam szaszlyki drobiowe ktore bede miala na obiad jutro .
Wrocilam tuz przed 18 ale dzis bylam w pracy bardziej ogarnieta czyli mniej mnie lapaly wczorajsze symptomy.
Niebawem kapiola i poczytam . Musze jeszcze tylko na jutro ubraniie przygotowac.

kosmostrada, Kochana nie szalej za duzo z tym sprzataniem , lepiej sobie przyjemnosci posprawiac . O!
A menu tez jestem ciekawa. Boszhe jak mi brak tego wolniejszego piatku :why:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 maja 2016, 20:11
platek rozy, Kochana, też bym chciała mieć piątki wolne, no ale cóż... etat to etat. :bezradny: Musimy dygać do roboty, ale damy radę Płatuś. Przyzwyczaisz się i zorganizujesz sobie tydzień tak, że będzie to już normalna rutyna. Ciesz się, że masz pracę, o którą tak walczyłaś.
A teraz wypoczywaj. Ja też zaraz brykam do łazienki, tylko dopiję herbatę.

kosmostrada, kotleciki mówisz :105: i sałatka... Drzemka dobrze robi, tylko niepotrzebnie zamula człeka.
Ja obsmażyłam eskalopki z indyka z przyprawami, póki świeżutkie mięso, jutro dokończę. Kupiłam też brokuła, awokado i całe pomidorki w zalewie.
A w ogóle to przytachałam pełne siaty, jakby wojna miała być... tfu! :hide:

A u mnie pod wieczór lunął deszcz i zrobiło się szaro, ale fajnie padało i też mnie gięło pod kocyk.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 maja 2016, 20:47
Hej, pozdrawiam wieczorem. Pewnie długo nie pobędę, bo muszę jeszcze parę rzeczy zrobić a już padam z nóg. Mama też na szczęście zasnęła. Kurcze mam tak napięty grafik, że nawet nic już na sen nie potrzebuję, samo zmęczenie wystarcza
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 05 maja 2016, 21:04
Dobry Wieczór Kochani...

Dołączam do zakręconych, zapracowanych i walczących ze zmiennym samopoczuciem...

Ḍryāgan, bardzo Ci współczuję i rozumiem...wiem, że nie ma niczego ważniejszego w życiu, niż realna pomoc potrzebującym. Czasem ciepłe słowo, czuły gest, sprawiają, że zaopiekowana osoba poczuje się lepiej, szczęśliwiej... sądzę, że już tego doświadczyłeś. Życzę mnóstwo sił, cierpliwości i nadziei!!

Chyba jeszcze wyjdę do sklepu, bo lubię wieczorne zakupy. Mniej ludzi, spokojnie i zwykle kończę to wyjście spacerem. Przed snem to ważne.

A dzień dość ciężki był, niekorzystne warunki biometeo chyba, albo coś innego, bo nie czułam się najlepiej, tak w ogóle. Jutro będzie lepiej, wierzę w to :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez JERZY62 05 maja 2016, 22:31
Obrazek
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez dominol 05 maja 2016, 22:48
dobry wieczór wam tez dołaczam do was jako człowiek zapracowany i zmeczony po całym dniu , dzis 24h w pracy do 7;00 rano :time: pracuje w ochronie

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 maja 2016, 23:06
dominol, cześć zapracowany człowieku. I co cię sprowadza w spamowe progi
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg