Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 maja 2016, 15:42
kosmostrada napisał(a):Jak nastrój Jerzyku? Słyszałam, że u was leje?

Nastrój jako taki i nawet teraz padać przestało i słońce świeci co chwile ale ciepło nie jest.

Zmęczony jestem położe się na chwile.
®

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 18 maja 2016, 16:20
Dzień dobry misie kolorowe,

Właśnie piję kawkę i słucham Nako Case. Czuję się bardzo dobrze i umysł mam wreszcie jasny- rozumiem teksty do przeczytania na zajęcia i już mi skupienie nie ucieka. Jakie to cudowne uczucie odzyskiwać mózg i móc z niego w miarę normalnie korzystać. Jeszcze nie czuję tej całkowitej, stuprocentowej sprawności intelektualnej, ale jest ogromny progres, jakby żarówka mi się w głowie zapaliła i rozprasza panujący tam mrok marazmu, zniechęcenia i ćwierćinteligentności. :D
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
lit 750 mg, rysperydon 1,5 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon/prometazyna 25 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Monster6 18 maja 2016, 16:34
Carica Milica antydepy zawsze spoko :D Gdyby nie ich pewne negatywne działania na pewną ważną sferę 8) ,też bym był w takim stanie :D
Po przeczytaniu tego nie powiem że nie, ale trochę mi tego brakuję.
Obawiam się tylko tego że jak stwierdzisz że całkowicie odzyskałaś sprawność intelektualną to już to będzie górka :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 maja 2016, 16:51
kosmostrada, pochwaliłem słońce i zaczęło lać :smile:
®

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 18 maja 2016, 16:54
Monster6, odnoszę wrażenie, że dążę do stwierdzenia, że odzyskałam całkowitą sprawność intelektualną. Mam tyle roboty do nadrobienia, że górka jest mi wskazana. Malutka chociaż. Maciupeńka. :D

Spamowa wyspa

przez Monster6 18 maja 2016, 16:56
Carica Milica Wiem o co cho.W hipomanii ogarnąłem w tydzień wszystko to czego przez rok w depresji nie potrafiłem.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 maja 2016, 17:01
Carica Milica, żadnych górek... nigdy pod górkę ;) Wiem o jakiej górce myślisz... raz byłem w takiej górce kiedyś... przyjemnie... takie górki to moyły by być przez całe życie.
®

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 maja 2016, 17:24
JERZY62, U mnie czarno, ale na razie nie pada. Ale tam pogoda, grunt żeby w sercu był maj. ;)

Carica Milica, To nadrabiaj Słońce zaległości! :great: ( Tylko spokojnie... ;) )
Cieszę się , że masz lepszą fazę. Ja już chyba nigdy nie odzyskam mojego umysłu jak żyleta, więc zazdraszczam!

Piję kawę, bom przydrzemała po powrocie ze spaceru... :roll: Ale co tam, trzeba teraz do siebie jak do zgniłego jaja...
Zaraz zabieram się za zrobienie makaronu z sosem szparagowym. Z tego wszystkiego bym przegapiła sezon na szparagi. :time:
Z przyjemności "kupnych" - w rossku jest promo na szczoteczkę elektryczną do czyszczenia twarzy, nabyłam, bo zawsze chciałam mieć. Z prawie stówy na trzydzieści parę zeta. :yeah: Dostałam klej, więc jutro kończę bransolki.
No i na tyle działań mnie dzisiaj stać.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 18 maja 2016, 17:26
czesc spamaki
outsider

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 18 maja 2016, 17:53
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 maja 2016, 19:34
Witajcie:********
Jestem od jakiejs poltorej godziny w domu , nastawilam zupe jeszcze zebym miala na jutro i padam na pysk.
Mialam dzis w pracy telefon w sprawie rozmowy o prace.Skladalam niedawno cv i bylam 258, zatem jestem niepomiernie zdziwiona ze ktos w ogole do mnie oddzwonil. No ale nic , jakos specjalnej spiny na te prace nie mam mimo ze to praca w sekretariacie . Pewnie zezra mnie stresy w dzien rozmowy.

mirunia:*********tulam Cie cieplo. Mam nadzieje ze Twoje samopoczucie sie poprawi .

kosmostrada :********* wczorajszy dzien i dla mnie byl okropny zreszta chyba ostatnio to jakies wszystkie sa nijakie. Zyje praca .Nie mam czasu kompletnie na nic.

Przyszla wreszcie moja zamowiona chinska pandorka :P

Obrazek
To tyle z przyjemnosci na ten tydzien , poki co ;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 18 maja 2016, 20:25
platek rozy, ile kosztuje chińska pandorka?
Ja wczoraj miałam telefon ze ŚDSu -dostałam opierdziel ze nie chodzę i jutro musze isc. Ehh. A tak mi sie nie chce.
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Relanium 2mg - doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 maja 2016, 20:37
Lusesita Dolores, Ja za moja dalam 2 dolary , na promocji byla , cena regularna to 6 dolarow :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Arfour 18 maja 2016, 20:41
platek rozy napisał(a):Lusesita Dolores, Ja za moja dalam 2 dolary , na promocji byla , cena regularna to 6 dolarow :)

A to za granicą kupowałaś?
Jak się odbywa taka płatność za zakupy w internecie z zagranicznych sklepów?
Arfour

Sortuj wg