Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 maja 2016, 14:54
Ḍryāgan, mam nadzieję, że Mama próbowała się wcześniej leczyć, chyba chodziła do lekarza. Mogła przed Wami ukrywać chorobę, ale przed sobą nie powinna. Czyżby zaniedbała i za daleko wszystko zaszło?
Nie obwiniaj się za taki przebieg wydarzeń, sytuacje bywają różne w życiu. Chociaż te 4 miesiące bez odwiedzin, to trochę.... :bezradny:
Ważne, że teraz chcesz być przy Niej i w jakiś sposób pomóc, ta obecna bliskość jest bardzo ważna. Zorganizowałeś pomoc sił fachowych, a to już dużo i dla Niej i dla Ciebie. Trzymaj się chłopie, takie jest życie...

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 04 maja 2016, 17:17
mirunia, właśnie w tym rzecz, że się nie leczyła. Sądzę, że od lat cierpiała na depresję i właściwie to chce umrzeć. Właśnie tak. Nigdy nie mówiła, że coś ją boli. Może powinienem wcześniej zobaczyć co się dzieje. W sumie przecież wiem jak wygląda depresja. Tak serio to byłem zły, że tak długo nie pogodziła się ze śmiercią brata, że tak naprawdę tylko on się liczył dla niej a ja byłem w odstawce.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 04 maja 2016, 17:56
Ḍryāgan, przykro mi z powodu twojej mamy:(

Ja też mam depresję. Nie wychodzę z łóżka.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 maja 2016, 18:34
Ḍryāgan, tak myślałam, że zaniedbała swoje zdrowie... może nie miała na to siły, skoro dopadła Ją depresja.
Wiesz, to trudny temat, więc nie obwiniaj się. Czasami jesteśmy bardzo blisko drugiej osoby, a nie zauważamy problemu, tym bardziej jak się o nim nie rozmawia i skrzętnie ukrywa.
Ważne, że jesteś teraz przy Mamie i zadbałeś o opiekę. Bądź silny i o nic nie miej żalu, ani do siebie, ani do Mamy. Liczy się tu i teraz.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 maja 2016, 19:01
Dzien dobry :*********
Niedawno wrocilam i nie mam na nic sily. nie nadaje sie do pracy na caly etat bo nie mam kiedy odpoczac.Niestety jak jestem w domu kolo 18 od rana i musze jeszcze zrobic w domu kilka rzeczy to prawie juz wieczor i isc do spania trzeba bo wstac musze o 6. Teraz gotuje obiad na jutro , juz nic wyszukanego nie robie tylko na szybko to http://www.grochemogarnek.pl/2014/03/ma ... midorowym/
Wyjezdzilam sie dzis do pani prezes i do UP a pozniej w pracy multum zajec i jestem tak zmeczona ze ledwo na oczy widze. Czlowiek chory to wszytsko dla niego 5 razy ciezsze niz dla zdrowego.

W pracy dereala mnie lapala i lęki i swiat mi uciekal sprzed oczu i tak w kolo. Przypuszczam ze to wlasnie to przerazenie na caly etat tak mnie trzyma.

Ḍryāgan, przykro mi z powodu mamy , mam nadzieje ze jeszcze jednak lekarze zdaza jej w jakis sposob pomoc.

Pewnie bede malusko tutaj .Milego wieczoru.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 04 maja 2016, 21:32
Dobry wieczór! :D

Ḍryāgan, siły dla Ciebie i dla mamy :!: tulę mocno.

platek rozy, wszystko idzie ogarnąć, kwestia organizacji i przyzwyczajenia ;) ja pracuję na cały etat + jeszcze biorę nadgodziny jak mi się chce, jestem codziennie poza domem 11-12h i czas na odpoczynek się znajduje ;) wdrożysz się to ogarniesz ;)

Wiosna nam się rozbujała, mamy maj, mój ulubiony miesiąc :105:
Majówka zleciała szybciutko, dobrze, że pogoda dopisała ;) wczoraj z okazji święta dostałam mandat za przejście w niedozwolonym miejscu :lol: ale panowie policjanci byli zwałowi :lol: się śmiali, że teraz będę ich miło i serdecznie wspominać zawsze 3 maja :lol:
w pracy nawet, nawet, nie narzekam pomimo, że trochę kocioł ;) samopoczucie jako takie także wsio do przodu ;)

Mało się odzywam, ale podczytuję Was regularnie także jestem w miarę na bieżąco :smile:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez JERZY62 05 maja 2016, 10:04
Witam spamiarki i spamowiczów :papa:

Dzisiaj jak na razie to słoneczko jest za chmurami ale może wyjdzie za chmur i będzie słonecznie :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 maja 2016, 10:27
Witam. U mnie akurat słoneczko świeci od rana i ciepło. Niestety mogę się z tego cieszyć tylko patrząc przez okno w pracy. Jedyna przyjemność to szybki spacer do pracy i potem do domu :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 maja 2016, 11:17
Dzień dobry!

U mnie ciąg dalszy dobrej passy pogodowej, co poniektóre ludki już w T-shirtach występują, co okazuje się nadmiernym entuzjazmem... ;) Ale jak się schować w zacisznym miejscu, to ciepełko jest!
Ja od świtu na nogach, tak jakoś wyszło. Zaliczyłam spacer z psiurkiem - chyba jednak dziwny zapach ma ta jego obróżka, bo spotkana koleżanka dostała ataku kichawki... :D
Potem poszłam do lekarza, wzięłam skierowanie na badania i jutro idę pod igłę.
Po pracy muszę potuptać z psem do weta na szczepienie ( dostałam smsa przypominającego, na szczęście, bo mi umknęło). Potem jakieś zakupy, pichcenie i pewnie będę miała dość, jak to ja w tym moim chronicznym zmęczeniu.

acherontia-styx, Dobrze Cię słyszeć!!! :papa:

Ḍryāgan, Jeszcze możesz to okno otworzyć, co by się zaciągnąć majowym powietrzem. :smile:

JERZY62, Słoneczka więc życzę!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 maja 2016, 11:20
kosmostrada, oczywiście, że mam okno otworzone na całą szerokość. Co nie zmienia faktu, że i tak czuję się jak zombi ostatnio

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 05 maja 2016, 11:45
Zastanawiam się dlaczego,w Polsce nie ma sikory laurowej.Może dlatego,że mało u nas bagien.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 maja 2016, 11:51
Ḍryāgan, No nic dziwnego, że się tak czujesz, zważając na sytuację... Wybrałeś moim zdaniem świetną strategię przetrwania - cieszenie się słońcem za oknem, drogą do pracy... Życzę Ci, żeby tych drobiazgów zebrało się jak najwięcej.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 maja 2016, 12:46
kosmostrada, muszę tak robić, żeby nie zwariować. Wiesz jak jest, ciężko ogólnie. Ale z drugiej strony tak się tym wszystkim przejąłem, że nie myślę wcale o tykającej wewnątrz mojego organizmu bombie. Może im człowiek mniej myśli o chorobie, to jest lepiej? Jestem w takiej sytuacji, że nie stać mnie teraz na depresję :)

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 maja 2016, 13:42
Dzień dobry Kochani! :papa:

Lato na całego, ciepło, słonecznie, oby tak dalej. Też otworzyłam w pracy okno na oścież, wpada ciepłe powietrze do chłodnego wnętrza. Trochę żal, że muszę tu siedzieć przy takiej pogodzie.
Po pracy lecę na większe zakupy.

kosmostrada, ale Ci fajnie, jutro masz już wolne... dobrze, zrobisz sobie badania, trzymam kciuki za dobre wyniki!

Ḍryāgan, i tak trzymaj, nie rozmyślaj... ciesz się chwilą, słońcem i małymi sukcesami.

Sortuj wg