Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 maja 2016, 11:37
takie tam, no z jednej strony się cieszyłam, z pomysłu wyjazdu, z drugiej strony jakiś stres bokami wychodził.

misty-eyed, fajne miejsce, działka ze starym domem. Zazdrościłam koledze miejscówki za miastem, dziewczyny, rodzeństwa i beztroskiego dzieciństwa :bezradny:

platek rozy, no widzisz, ja powalczyłam i ty powalczyłaś.

Ja od lęku bardziej boję się tęsknoty, że nigdy nie będę w pełni szczęśliwa, bo zawsze będę miała wrażenie, że czegoś/kogoś mi w życiu brakuje.

Mama właśnie dostała ataku paniki, bo tata chciał przyjąć niezapowiedzianych gości. Dzwonią i proponują 5 osób w porze obiadu.

A ja jestem w łóżku, nieumyta jeszcze, a po południu planowałam się uczyć :shock: Więc też mam ochotę się schować.

Dzisiaj śniło mi się, że się zgłosiłam się jako wolontariuszka do pocieszania Breivika w więzieniu :hide: Pewnie dlatego, że widziałam jakieś artykuły o nim przed zaśnięciem.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 maja 2016, 12:23
I ja się przywitam w ten wolny dzionek - dzień dobry!

U mnie słońca ciąg dalszy, nie dziwota, że cała Polska zjechała... :roll: Przyjemnie, ale nie żeby zaraz mega ciepło.
Nie wiem, co mam pisać, żeby się nie powtarzać, że znów jestem od rana zmęczona... Nie mam ochoty, ani siły na nic.
Jutro idę po skierowanie na badania i dzwonię, żeby się umówić do specjalisty ( na NFZ to szans nie ma). Ale jak tak sobie przypominam, to tak to sezonowo u mnie było. Czekam całą zimę na wiosnę, po to żeby pierdyknąć głową w dół... :hide: I to bez względu na tabsy , które brałam.
Powolutku więc dziś sobie coś tam robię i staram się sobie pozwolić na ten stan. Moja mama przyjedzie na obiad, więc zmobilizuję się do pichcenia.
Kompulsywnie chce mi się palić ( w ogóle nie mam z tego dymka przyjemności), a potem mnie mdli...
Może sobie popłaczę? :bezradny:

platek rozy, cyklopka, Sciskam Was Dziewczynki i przykro mi Kochane, że tak się czujecie. Potulajmy się...

Jejku niech ktoś napisze, że ma świetny dzień! :why:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Stakatela 03 maja 2016, 12:37
Hej :)
To ja napiszę - póki co mam spokojny, stabilny dzień (tfu, tfu- żeby nie zapeszyć:) ). Siedzę w domu, słucham radia, schab na obiad się dusi, a ja Was podczytuję. Pozdrawiam wszystkich :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 maja 2016, 13:12
Stakatela, :great: Och jak miło słyszeć! :smile:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 03 maja 2016, 13:21
Dzień dobry świątecznie! :papa:

Przyjemna dzisiaj pogoda, spacerowa. Mam otwarty balkon i tak myślę, że trzeba kupić kwiaty do skrzynek i go ubarwić.

platek rozy, , kosmostrada, cyklopka, tulam Was mocno i serdecznie i posyłam dobre fluidy na lepsze samopoczucie! :*****

kosmostrada, no co to się podziało? :shock: Dźwigaj się Kochana do góry. Miałaś wczoraj taką fajną wycieczkę "europejską", świeże obrazki i wrażenia; wróci jeszcze ten lepszy stan, a teraz pozwól sobie na małą słabość, ale nie poddawaj się!
Wstaw Kosmuniu te majaki z tunelu, one też robią wrażenie, bo światła fajnie rozmywają się. :D

platek rozy, mnie też się nie chce iść jutro do pracy :bezradny: ale im więcej wolnego, tym gorszy powrót i to mnie mobilizuje, żeby jednak iść do ludzi i zajęć.

cyklopka, też bym dostała ataku paniki, jakby przyszło 5 osób w porze obiadu w ostatniej chwili zapowiedzianych. :hide:
Tak na szybko to bym podała chyba żurek z torebki.... :bezradny:

Idę po obiedzie na spacer z koleżanką, po drodze mamy herbaciarnię i ciacho na świeżym powietrzu.

Wszystkim - lepszego popołudnia!

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 maja 2016, 13:25
kosmostrada, z jednej strony jestem wesoła, z drugiej strony zwykły stres związany z końcem pracy i studium.
Niby bardzo się cieszę, że zabieram manatki z miejsca, gdzie ktoś mnie nie docenia i w ogóle głupiego robota, natomiast jest kilka osóbek, z którymi się rozstawać nie chcę :why:

A muszę przysiąść fałdów i się przygotować do ostatnich sprawdzianów i egzaminu zawodowego, a nie grać w gry i snuć fantazyjne plany :roll:

Wszyscy mają chyba jakiś zjazd nastroju z okazji późnej wiosny, która jest przecież ulubioną porą roku wielu :bezradny:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 03 maja 2016, 17:03
Witajcie
jestem u chłopaka.
pokłóciłąm sie z mamą i z siostrą..
Robuś kupił truskawki, tylko troche nie słodkie :)
mam straszną depresje :(
nie wiem jak sobie pomóc
cyklopka kiedy masz egzamin z farmacji?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 maja 2016, 17:43
Lusesita Dolores napisał(a):cyklopka kiedy masz egzamin z farmacji?

17 czerwca pisemny test, 19 czerwca praktyczny.

Też jakiś sajgon się w domu zrobił :shock: Spaliłam drewnianą podstawkę pod garnek, dymu było tyle co na ognisku :shock:
No i pretensje, że nie wszyscy jedli obiad o tej samej porze i nie wszystko.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 03 maja 2016, 18:06
cyklopka, będę trzymać kciuki:)
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 03 maja 2016, 19:04
Uściski z Belgradu dla wszystkich. :*
Pogoda deszczowa niestety. Może jutro będzie ładniej,teraz chwila na kocykowanie.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 03 maja 2016, 19:17
A ja pozdrawiam ze swojego domu :papa:

Zjadłem sobie teraz pyszny gulasik który muszę się pochwalić sam zrobiłem i czeka na mnie teraz moja ulubiona ciepła gorzka herbatka :twisted:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 03 maja 2016, 19:36
Jak tu dzisiaj spokojnie... :105:

A ja wróciłam niedawno po 4 godzinnym włóczeniu się... po skwerze, po parku, po festynie 3majowym. Byłyśmy na pysznym ciachu w herbaciarni - zjadłam olbrzymią delicję czekoladową i oblizywałam się jeszcze z godzinę. :yeah: Trzeba było ją spalić długaśnym spacerem po parku.
Na skwerze znalazłam jeszcze młody krzew magnolii, która właśnie przekwita, ale jeszcze moje oczy zdążyła uradować.

Jestem zmęczona tym łażeniem, nogi wlazły mi w.... biodra, alem co się natleniła, nagadała i uśmiała to moje. Pogoda dopisała, nastrój też.

Zrobiłam kilka zdjęć natury, niech pocieszą i Wasze oczy. :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 maja 2016, 20:19
mirunia, Też napawam się magnoliami w ogródkach i w parku. Ale pawia nie mam, ani w parku, ani w ogródkach... ;)
Ogromnie się cieszę, że tak pięknie dzień spędziłaś! Co prawda jutro do roboty, ale krótszy ten tydzień! :yeah:

cyklopka, No jak są osóbki miłe, to można utrzymywać z nimi dalej kontakt. Ja tak mam jedną mamę koleżanki mojego syna, z którą się widujemy i dzwonimy, mimo że nasze dzieci dawno ze sobą do szkoły nie chodzą. To trochę od nas zależy, czy znajomość przetrwa.
Ale atrakcję miałaś dzisiaj - pożar... :shock:

Carica Milica, Oj tam pogoda, ale jesteś w Belgradzie! :great:

JERZY62, Pichciłeś dzisiaj, wow!!!

Idę w aromatyczną kąpiel, może uda mi się potem choć kilka stroniczek poczytać w tych słabych okularach... Wyciągam skitrane głęboko na czarną godzinę kulki lindta. Przyszedł czas... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 03 maja 2016, 21:04
Dobry wieczór...

Ja dzisiaj pracowicie spędziłam dzień. PRASOWANIE!!! Zajęło mi to ponad 3 godziny ;)
Odkładałam i odkładałam, ale w końcu musiałam. Cieszy fakt, że wszystko w szafach wisi i można korzystać. Bałam się o kręgosłup, ale dałam sobie radę. Wczoraj wróciłam do http://hjdb.wrzuta.pl/audio/4X8G0SAMsQa ... -medytacja przed snem i dzięki temu spałam dobrze i mięśnie rozluźnione mam :D

Od jutra "dyżury" :D , które mnie cieszą i mobilizują...

Współczuję osłabionym, wylęknionym i życzę wyciszenia złych emocji i spokojnej nocki!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Sortuj wg