Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 02 maja 2016, 22:56
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez rolosz 02 maja 2016, 23:08
rolosz napisał(a):misty-eyed :papa: wiosenny deszczyk nam nie straszny :smile:

"nie straszny" :hide:

misty-eyed po takim spacerze będziesz dobrze spać :)

Spamowa wyspa

przez takie tam 02 maja 2016, 23:15
Dobry wieczór, co nowego u was słychać?
takie tam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 02 maja 2016, 23:20

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 02 maja 2016, 23:22
rolosz, ja nie byłam pewna pisowni, musiałam sprawdzić :mrgreen:

takie tam, różnie bywa... ;) A co u Ciebie?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez takie tam 02 maja 2016, 23:29
misty-eyed, z nowości to tylko kamyczki tam, gdzie być ich nie powinno. No i od dłuższego czasu umawiam się do psychiatry.
takie tam

Spamowa wyspa

przez AnissemSirch 02 maja 2016, 23:37
Gdzie jest mój sen!
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 03 maja 2016, 00:15
takie tam, czyli...?

AnissemSirch, swojego też nie widzę ;)
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 maja 2016, 00:54
Z soboty na niedzielę zasiedziałam się u kuzynki, trochę żałuję, niewyspana potem byłam.
W niedzielę wieczorem było ognisko u kolegi, nocowaliśmy, bardzo wcześnie zasnęłam. Dzisiaj byliśmy na długim spacerze, potem ugotowałam obiad dla siebie i paru osób. Potem grali w grę, ale dla 5 osób, więc kilka było tylko w roli kibiców.
Rozmowa z ładnym kolegą się nie kleiła, nic z tej chemii nie zostało :bezradny:
Koleżanka dzisiaj musiała wracać, to się zabrałam, nie zostałam do jutra, bo zmęczona byłam, a nie chciałam jutro tracić czasu na pakowanie, sprzątanie, czekanie...

Trochę walczyłam ze sobą, żeby być obecną myślami, żeby docenić to, co jest tu i teraz. Momentami mnie łapały smutki/lęki, ale trzymałam w ryzach. Aczkolwiek trzeba było wrócić niezwłocznie do strefy bezpieczeństwa.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 03 maja 2016, 01:07
misty-eyed, w woreczku żółciowym. Wkurzające draństwo; mam nadzieję, że szybko ich się pozbędę.

cyklopka, dobrze, że udawało Ci sę zapanować nad lękami :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 03 maja 2016, 01:23
takie tam, znam ten ból, ale miałam szczęście, bo jakimś cudem rozpuściły się...ból do omdleń włącznie.
Pamiętam, że stosowałam Solaren, nospę i jakieś inne leki. Są 4 leki na receptę, które skutecznie rozpuszczają kamienie. Czy masz już może zalecony zabieg?
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 03 maja 2016, 01:26
cyklopka, dobrze, że wyrwałaś się z domu, potrzebujemy odmiany otoczenia...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez marwil 03 maja 2016, 01:30
A guuuu guuu
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 maja 2016, 09:45
Kochani witajcie:*********
U mnie jakos to wolne strasznie szybko zlecialo i wcale ale to wcale mi sie isc do pracy nie chce. W ogole jakbym miala drugi raz wziac ten staz to bym nie wziela. mala kasa a warunki takie ze trzeba byc na caly etat i do tego jesxcze wozic listy obecnosci do UP.
W poniedzialek sie ojezdzilam bo musialam umowe stazowa odebrac a jutro zas rano do pani prezes i do UP z podpisana , pozniej do pracy.

Wczoraj bylam na grillu , pech chcial ze niedaleko mojej byle pracy . Tej pracy znienawidzonej.
W jedna strone bylo ok , zajechalam spokojnie. Na grillu super , pojadlam , posmialam sie.... Lapala mnie momentami dereala ale staralam sie nie zwracac uwagi i cieszyc chwila.
W dordze powrotnej autobus ten ktorym jechalam mi zwial i musialam jechac inna trasa--- tramwajem i autobusem ktory do mnie jedzie na osiedle a ktorym jezdzilam tysiac razy do tej wlasne\ie wstretnej pracy . Ino wsiadlam do niego od razu dostalam paniki.... Nic to ujechalam jeszcze kilka przystankow i wysiadlam bo zaczelam sie dusic.
I dzis mam humor zjeba... ny . Dumam czy zas bede miala klopot z jazda komunikacja czy bylo to dlatego ze trasa i autobus ktorego nienawidzilam .
W kazdym razie wiem ze lęki nie odpuszcza mi nigdy , zawsze bedzie jakis maly zapalnik ktore w danym momencie je uwolni.
Mam dosc.
Jestem zmeczona ta ciagla walka. O kazda dobra chwile, o to by zyc w miare normalnie.

Sciskam Was i zycze spokojnego i milego dnia!

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg