Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 maja 2016, 21:39
acherontia-styx napisał(a):W sobotę wykłady z kursu, a w niedzielę idę na komunię (a tak mnie się nie chce :roll: ).

Pani od farmakologii: Mamy ostatnie zajęcia w niedzielę, chciałam panią dopytać na piątkę.
Ja: Ale o której godzinie zaczynamy?
Pani od farmakologii: O 12:00.
Ja: A to ja mam Komunię.
Pani od farmakologii: To ja zaczekam.

:lol:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 16 maja 2016, 21:45
No Stracona100;-) widzę pozytywna emotka na końcu zdania, to rozumiem, że do przodu? No wiesz z tą zmianą trybu życia :-P

Spamowa wyspa

przez pneum 16 maja 2016, 21:45
jaktobylo, taka rada ode mnie, a trochę kody w życiu zeżarłam (i zeżrę pewnie drugie tyle) - następnym razem kupuj Antidol i rób ekstrakcję, po co sobie psuć żołądek sulfogównem?

Już powinno Ci spokojnie wejść.
f60.3 + f31 (remisja)
topiramat 100, karbamazepina 100x2, kwetiapina 25, wenlafaksyna 37.5

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Stracona100 16 maja 2016, 22:03
jaktobylo napisał(a):No Stracona100;-) widzę pozytywna emotka na końcu zdania, to rozumiem, że do przodu? No wiesz z tą zmianą trybu życia :-P

Emotka raczej taka bardziej szydercza w wymowie miała być :)
A trybu życia nie zmieniłam, a właściwie tak: teraz jest tylko ogród Obrazek i zwierzaki Obrazek - resztę mam w dvpie

Spamowa wyspa

przez Siarlek 16 maja 2016, 22:03
dzisiaj dostałem opierdol w robocie. Bo jak uzupełniałem formularz przykładowymi danymi, to wpisałem co mi przyszło do głowy, a do głowy przyszedł mi zwrot "dupa hitlera". I dzisiaj pokazywali klientowi aplikacje, a tam dupa hitlera :bezradny: :pirate: :8):

Spamowa wyspa

przez Arfour 16 maja 2016, 22:09
Siarlek napisał(a):dzisiaj dostałem opierdol w robocie. Bo jak uzupełniałem formularz przykładowymi danymi, to wpisałem co mi przyszło do głowy, a do głowy przyszedł mi zwrot "dupa hitlera". I dzisiaj pokazywali klientowi aplikacje, a tam dupa hitlera :bezradny: :pirate: :8):

Ojojoj... :shock:
Arfour

Spamowa wyspa

przez Vengence 16 maja 2016, 22:14
jaktobylo, Za co dostałeś ostrzeżenie??, ja dopiero zobaczyłem, że dostałem. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 16 maja 2016, 22:17
Cześć wieczorną porą, co słychać?
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Arfour 16 maja 2016, 22:26
Ḍryāgan napisał(a):Cześć wieczorną porą, co słychać?

Witaj.
U mnie porządku. A jak u Ciebie? Trzymasz się?
Arfour

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 16 maja 2016, 22:34
pneum napisał(a):jaktobylo, taka rada ode mnie, a trochę kody w życiu zeżarłam (i zeżrę pewnie drugie tyle) - następnym razem kupuj Antidol i rób ekstrakcję, po co sobie psuć żołądek sulfogównem?

Już powinno Ci spokojnie wejść.

Ja zeżarłem thio, bo miałem w zapasie, myślałem kiedyś, że to jedyny (w sensie "najzdrowszy" tj jak najwięcej kody i jak najmniej ryjącego wypełniacza preparat) więc nakupowałem tego thiogówninu. Gościu jaki Antidol czyżby neoazarina była najnowszym preparatem, że nie wiesz iż jest to najczystsza koda dostępna dla zwykłego śmiertelnika - bezrecepcjarza? Jest to 10mg kodki w tabsie + niewielki wypełniaczyk w postaci jakiegoś tam placebowatego ziółka, niemającego zbyt wielkiego wpływu na organizm, a nawet jeśli to tylko pozytywnego. No po prostu ideał. A antidol to nie czysty kodzik chyba, nie? Ma przecież paracetamol czy nie, popraw jeżeli się mylę.

Kurczę jaką ta koda dała mi lekkość w pisaniu..
Oj ciężar na mych powiekach zaczyna narastać

Heh, toż to piękno jest.
Wszystkie te negatywne bodźce psychofizyczne są wyeliminowane.

Oh chciałoby się tak wiecznie, ale jam jest człowiek o zdrówko swe dbający dlatego takie boskie odczuwanka to se serwuję raz na tysiąc lat:-)

Teraz akurat musiałem wziąć garść tych obżydliwych tabsów, bo chyba przeziębienie mnie dopadło.A teraz obrót o 180 stopni:-)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 16 maja 2016, 22:35
Arfour, jakoś się trzymam, chociaż coraz słabiej. Ale próbuję :)
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 16 maja 2016, 22:38
Te wycieczkę w Góry Świętokrzyskie przeżyłem całkiem dobrze jak na moje standardy.

Ale mam kolejny problem. Ważniejszy.
Od półtora miesiąca chodzę na terapię dzienną na Pradze. Są tam bardzo ciężkie zajęcia - terapia grupowa, psychorysunek, życiorysy. Na psychoterapii ludzie opowiadają o nieszczęściach i traumach, które ich w życiu spotkały. Płaczą. Na życiorysach jest tak samo. Są tam osoby, które rozniecają konflikty. Konfliktów jest dużo i o byle pierdołę. Personel niewiele robi aby je wygasić. Jestem wyczerpany tymi zajęciami. Przeważnie wychodzę stamtąd w dużym napięciu i ze złością. Wykorzystałem całą pulę nieobecności żeby ominąć terapię grupową. Jednej dziewczynie pogorszyło się tam znacznie i zrezygnowała. Też bym zrezygnował, ale obawiam się że jak przestanę chodzić i zostanę w domu, to mi się pogorszy. Kompletnie nie wiem co mam robić. Poszedłbym gdzie indziej, ale gdzie?

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 16 maja 2016, 22:56
Vengence wtf? Ale ja grzeczny jestem jprdl?
Kurka nędza maćka, klonik i kodka rozgościli się wygodnie w mych receptorach, pewnie dlatego nieogar, ale mnie muli.

No więc Pani Stracona100 mogłabyś mi troszkę uprościć wypowiedź? Ja już pamięć mam słabą.
Jeśli mnie pamięć nie myli to podobno rzuciłaś ssrie i miałaś zmienić tryb życia i bardziej naturalnie się "leczyć"

Spamowa wyspa

przez Siarlek 16 maja 2016, 23:00
wieslawpas w jakim wieku są ludzie na terapii? Nie ma jakiś dobrych dni albo chociaż momentów? Taka terapia trwa codziennie, dobrze rozumiem? Jeżeli tak no to takie napięcie i złość każdego dnia, to nie za dobrze. Pewnie idziesz na te zajęcia jak na skazanie. To jest co innego jak się idzie na terapie indywidualną raz na tydzień albo na dwa tygodnie. Tam nawet jeżeli jest nie przyjemnie to jednak nie jest to dzień w dzień.

Sortuj wg