Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 maja 2016, 11:16
Dzień dobry Wszystkim!!!
Pozdrawiam podróżujących i stacjonarnych! ;)
I jak tam Kochani, luzujecie się? Ja siedzę w pracy, ale nie jęczę, bo jutro wolne, więc dzionek zleci.
Zaraz zrobię sobie herbatkę, choć przydałaby się kawka, bo jak zwykle jestem zamulona. :bezradny: Tak właśnie się zastanawiam, kiedy ostatni raz czułam się cały dzień w zasadzie dobrze i no nie wiem - luty, początek marca?... Tak sobie marzę o wróżce, która machnie różdżką i nagle obudzę się z rana i będę się czuła tak zwyczajnie i cały dzień będzie taki normalny...
Żeby jakoś ten dzień uprzyjemnić zaplanowałam dziś po pracy mini wyprawę rodzinną - przejechanie się nową trasą i przejazd tunelem pod Martwą Wisłą, świeżo otwarty jedyny w Polsce tunel pod wodą. :great:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 02 maja 2016, 12:19
mam bardzo wielkiego doła. :((
nie wiem co ze soba począć..
nie chce zeby ta rodzina z mazur przyjechała:((
nie znosze ich
zalegam w łóżku od soboty
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 maja 2016, 12:23
Dzień dobry! :papa:

A ja mam dzisiaj dzień czyściocha - piorę, wietrzę, zmieniam pościel i wszystkie jaśkowe poszewki. :mrgreen: Już w miarę ogarnęłam robotę, pranie wisi na balkonie. Pogoda taka sobie, nie ma ostrego słońca, jest takie zamglone przez chmurki.

kosmostrada, też marzę o takiej wróżce, co machnie i..... :D chociaż dzisiaj dzień mam w miarę dobry jak dotąd. :yeah:
Kosmuniu, powrócą jeszcze takie dobre dni, nie traćmy nadziei. I tak radzimy sobie super, na miarę naszych możliwości.
Zrobisz sobie badania hormonów i będziesz wiedziała co jest grane.

Fajną wycieczkę planujecie na popołudnie - to będzie emocjonująca podróż, miłych wrażeń! Zrób zdjęcia wjazdu i wewnątrz tunelu. :uklon:

Lusesita Dolores, wyjdź z tego łóżka, zajmij się czymś, to i dół będzie mniejszy. Trzeba się zmusić do działania, samo nie przyjdzie.
Może trochę porządku zrobisz u siebie w pokoju, otwórz okno, wywietrz. Takie zaleganie jeszcze bardziej dołuje.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 02 maja 2016, 16:41
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez rolosz 02 maja 2016, 17:33
Dzień dobry :papa:

kosmostrada ja ostatni taki dzień, kiedy obudziłem się pełen życia i czerpałem pełnymi garściami z dobrodziejstw dnia (lub nocy ;) )miałem wieki temu. A teraz też czuję ciągłe zmęczenie i dodatkową zamułę przez escitalopram. Przed chwilą wypiłem trzecią dziś kawę, bo chciałbym spędzić dzisiejszy wieczór z jakimś filmem, albo książką i przy tym nie usnąć.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 02 maja 2016, 19:17
Witam serdecznie :D

Ja dzisiaj tak sobie czuję się. Trochę porządków zrobiłam-odkurzanie nas wykańcza...aż wstyd przyznać się. Kiedyś nie miałam tego problemu. No cóż, czas leci.
Znajomi już wyszli. Spędziliśmy miło czas, jak zwykle przy Scrabblach :D
Obiad smakował, ciasta nie upiekłam, bo Mąż "zlitował się" nade mną i kupił smaczny kawałek ciasta z galaretką...
Dopadła mnie smutna refleksja, ponownie, że właściwie takich spotkań nie potrzebuję. Jeszcze kilka lat temu cieszyłam się bardzo na każde spotkanie z Nimi, a teraz...już nie :(

Wieczorem wyjdę na spacer z pieskiem.
Znowu jeżdżę na rowerku /stacjonarnym/, bo obawiam się chodzenia z kijkami, ponieważ dookoła mam jedynie powierzchnie twarde, chodniki, a podobno kręgosłup tego nie lubi...
Tak w ogóle, trochę smutno mi :mhm:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 02 maja 2016, 19:25
mirunia, przewietrzylam pokój...
Pokłociłam się z mama..
Goście przyjadą w czwartek. Eh
Jutro jadę do chlopaka
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 maja 2016, 20:36
Witajcie wieczornie!!!
Właśnie do domu wróciłam, jeszcze wysiadłam wcześniej, żeby przespacerować się z psem, ot tak dla ruchu na wieczór.
Wyprawa zaliczona, dla ukojenia kupiłam sobie świecę zapachową Moroccan Rose. Właśnie zapaliłam. Piję herbatkę ziołową zagryzając czekoladowym ciastkiem.
A tak to... no cóż... fajnie że się działo, ale czekam, aż zaskoczy mój wyzwalacz przyjemności. Każdy dzień jest dla mnie ostatnio ciężką pracą.

mirunia, No to jutro chyba laba Kochana, jak dziś wpadłaś w amok? ;) Ale się nie przeciążyłaś? :nono:
Na mini wyprawie czułam się jak w naszych podróżach - nowe mosty , tunele, autostrady - pełen europejski wypas. :D
Zrobiłam dla Ciebie specjalnie zdjęcie, ale moim badziewnym telefonem wyszły tunelowe majaki świetlne, jakby się człowiek specjalnych grzybków nażarł... :D

misty-eyed, Ściskam Cię Kochana! Nie wiem, co to jest, dziczejemy przez te nasze zaburzenia, że spotkania towarzyskie sprawiają nam coraz mniej przyjemności? :bezradny:

Lusesita Dolores, To miłego pobytu u chłopaka.

rolosz, Ja tam myślę, że z tego wyjdziesz, w końcu nie czeka Cię burza hormonalna... ;) Też dajesz radę i jesteś dzielny! Nie zasnąłeś? ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 maja 2016, 21:22
Dzisiaj czuje się lepiej niż wczoraj... wczoraj o tej porze mnie bolała głowa.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez rolosz 02 maja 2016, 21:36
kosmostrada napisał(a):
rolosz, Ja tam myślę, że z tego wyjdziesz, w końcu nie czeka Cię burza hormonalna... ;) Też dajesz radę i jesteś dzielny! Nie zasnąłeś? ;)

Nie, nie chce mi się spać jeszcze. Kawa plus świadomość, że jutro nie trzeba wstawać do pracy zrobiła chyba swoje ;) Przeczytałem spory fragment książki i to ze zrozumieniem. Dawno tak nie miałem :shock:

JERZY62 skaranie boskie z tą głową. Dobrze, że już nie boli.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 02 maja 2016, 21:41
Witam wieczorową porą :D

Z mojego spaceru nic nie wyjdzie, bo pada deszcz i to taki porządny. Trudno, jutro też jest dzień.
Leżę i czytam, lecz nie wiele rozumiem z tego. Tego nie znoszę, szkoda czasu raczej. W tv nie ma dla mnie niczego interesującego. Ależ marudna jestem, wstyd.
Znowu wejdę w Literaki i trochę może odświeżę mózg :mhm:

kosmostrada, tak moja Droga, masz rację, to nie jest normalny objaw...

Mąż zachęca mnie jednak do spaceru, podobno deszczyk już tylko pada...
Chyba wybiorę się jednak.
Zajrzę później do Was, tymczasem papa :papa:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 02 maja 2016, 21:42
JERZY62, rolosz, witam Was serdecznie :D
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez rolosz 02 maja 2016, 22:08
misty-eyed :papa: wiosenny deszczyk nam nie straszny :smile:
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 02 maja 2016, 22:26
rolosz, jasne, że deszczyk niestraszny, jednak wilgotne powietrze jest nieprzyjemne.
Ale półgodzinny spacer dobrze mi zrobił mimo wszystko :D
Dalajama XIV

Sortuj wg