Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 kwi 2016, 13:11
kosmostrada, wychodziłam już dwa razy na dwór, mimo, że nie posiadam psa, ale posiadam tzw. sklerozę :D
Zapomniałam za pierwszym razem kupić płynu do naczyń i sralnego papieru - bez tego ni rusz, a tu wolne dni. :D
Cały czas jest wilgoć na zewnątrz, mżawka. Byłam z gołą głową, bez parasola, więc miałam naturalne nawilżanie gębusi i włosów, które skręciły mi się w baranka po tym spacerze... no też dobrze. ;)

Trochę pogrzebałam w szafie, wywaliłam na razie na łóżko stertę bluzek i sweterków, a teraz wezmę wór i ponowna segregacja do wora. Naschylałam się, więc musi mi chwilę kręgosłup odpocząć, bo boli w odcinku krzyżowo-biodrowym... chyba starość. :bezradny:

Kosmuniu, pięknie załatwiłaś już kilka spraw, mimo doopnego poranka. Nie jest tak źle, a powinno być lepiej.
He, he, będziesz niedługo na czysto, bez leków... super, oby się udało i żeby organizm to zaakceptował jako plus! :great:
Ja jestem w trakcie odstawki cały czas, coraz mniej.

detektywmonk, uwielbiałam jako dziecko łazić po drzewach, na młodych brzozach fajnie się huśtało i zjeżdżało na dół, a po drzewach owocowych kicałam jak wiewiórka. :D

Spamowa wyspa

przez rolosz 30 kwi 2016, 13:39
mirunia napisał(a):kosmostrada, wychodziłam już dwa razy na dwór, mimo, że nie posiadam psa, ale posiadam tzw. sklerozę :D
Zapomniałam za pierwszym razem kupić płynu do naczyń i sralnego papieru - bez tego ni rusz, a tu wolne dni. :D
Cały czas jest wilgoć na zewnątrz, mżawka. Byłam z gołą głową, bez parasola, więc miałam naturalne nawilżanie gębusi i włosów, które skręciły mi się w baranka po tym spacerze... no też dobrze. ;)

mirunia masz dziś mistrza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kosmostrada a takie tam zakupki w biedronce, warzywniaku i przede wszystkim w aptece. Żadnych odlewek, żadnych wizyt w rossku :P Słońce ładnie u mnie świeci, od razu się poczułem lepiej po tych zakupach.

detektywmonk pamiętam taką dziką jabłoń i dziką śliwę mirabelkę po których hasałem za młodu :D I oczywiście - trzepak na podwórku :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 30 kwi 2016, 13:48
Dzień dobry Wszystkim Spamowiczom :D

kosmostrada, to prawda, piesek, czy chcemy czy nie, wymusza na nas spacer. Chociaż, z różnych powodów, najczęściej Mąż to robi, ja staram się, w miarę możliwości, wychodzić z nimi. Lubię te wspólna wyjścia, mamy fajne trasy, a piesek cieszy się jak dziecko, gdy maszerujemy we troje :D

Kosmuniu, podejrzewanie hormonów o wpływ na gorsze samopoczucie całkiem realny. Ja to znam, nawet ostatnio dowiedziałam się, że mimo upływu 19 lat, nadal skutki zaburzeń hormonalnych mogę odczuwać. To potwornie męczące...
I na pewno ma wpływ na stan psychiki, i to ogromny.

Pozdrawiam wszystkich, życzę udanego wypoczynku :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 kwi 2016, 13:48
Witajcie Kochani:********
Ja wczoraj bylam na wernisazu kolegi . Bylo mrocznie , klimatycznie i bylo duuuzo ludzi. Mimo ze lapalam dereale , bo byly zapalone swieczki i niestety tak mam wtedy jak mi sie cienie robia na podlogach czy scianach to jednak wyjscie bylo udane..
Dzis bylam w bibliotece wojewodzkiej i taniej ksiazce oraz na zakupach .
Kolezanka z ktora bylam na wernisazu powoedziala mi ze ona przez jazdy pogodowe czuje sie fatalnie i psychicznie i fizycznie i az boi sie sobie wyobrazac jak ja sie musze wtedy czuc i ze mi wspolczuje.No wiec jak normalsy sie zle czuja w czasie ostatnich miesiecy to jak ja mam s i e czuc dobrze????
No nie jest to mozliwe w zaden sposob.
AAA i dostalam perfumy Mexx Woman :mrgreen: fajne sa , takie cytrusowo skorzaste , bede miala na lato i jesien :P

A na przyszly tydzien mam jeszcze zalatwienia z moja umowa stazowa wiec ujezdze sie jeszcze ze trzy razy do Up bo zas mi musi to pani prezes podpisac... A myslalam ze juz koniec i "tylko" praca. :bezradny: :bezradny: :bezradny: :bezradny:

Kosmostrada Kochana tulam goraco:******** ja tez czuje sie nader ciulnie i zal mi ze tak juz bedzie zawsze.
Mam teraz znow okres buntu na moj stan.

mirunia, Slonce :******** u mnie tez sie pogoda skiepscila.
Ponoc ma padac caly weekend majowy a my na tego grilla mamy iscw pon, wiec pewnie go znajomy odwola jesli taka pogoda bedzie.

A to moje biblioteczne łowy.

Obrazek

"W miasteczku dlugowiecznosci" jest fajna bo kiedys wlasnie bylo o tym miasteczku a propos leczenia raka , gdyz ludzie w nim na niego ne choruja . Dlatego ze jedza bardzo prosto , wiec nie ma tej cale chemii ktora ponoc go w najwekszym stopniu powoduje.

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 kwi 2016, 13:54
mirunia, Masz to samo co ja, przy wilgoci dostaję loków... Praca czyściciela wre? :D
Mówię Ci, że czasami zapominamy coś kupić, czy załatwić, żeby mieć pretekst do wystawienia nogi... ;)
Kochana, tak myślę, że docelowo może nam być bez tej chemii lepiej, bo przyznasz, że z nią szału nie ma. Swoją rolę spełniła w swoim czasie.
Bardzo Ci życzę słoneczka jutro , bo jednak energię się z tego czerpie.

rolosz, Mówisz, że nie skorzystałeś z żadnej promocji w rossku? :shock: :lol: Będziesz pichcił? :105:

Jakoś się zbiorę i idę poskubać w ogródku, bo nie wiadomo jak długo się ta pogoda utrzyma.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 kwi 2016, 13:59
Wczoraj ludzie na wernisazu pili wino a ja i bez wina bylam jak upojona bo odrealniona ...Nawet momentami sie potrafilam zatoczyc jak mnie mocniej chwycilo.
Ale mialam okazje ubrac moja ulubiona czarna , koronkowa kiece :D Plus kolczyki z czaszkami wlasnej roboty oraz szpilasy.

Polecam Wam jeszcze film , ktory ogladalam we czwartek. Najlepszy Jarmusch jakiego widzialam!
"Tylko kochankowie przezyja"
Ostatnio edytowano 30 kwi 2016, 14:05 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 kwi 2016, 14:05
platek rozy, *****Platuś grunt to mimo wszystko smakować życie! :great:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 kwi 2016, 14:10
misty-eyed, Hej Kochana!!! Nie będę się na ogólnym rozpisywać, ale wiele rzeczy wskazuje na to, że to hormony. Bycie kobietą jest takie trudne... :why: Wiesz zakupiłam dziś ten na zimno wyciskany olej z wiesiołka, bardzo ładnie mnie ustabilizował hormonalnie po lekach. Pokładam dużą nadzieję w ponownej kuracji.
Jakie masz plany na majówkę, wiem, że odpoczywasz od "pracy" z maluszkiem, ale gości żadnych nie masz?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 30 kwi 2016, 14:14
Dzień dobry.
Pani w aptece poleciła mi Essentiale Forte i kupiłem.

Spamowa wyspa

przez rolosz 30 kwi 2016, 14:15
platek rozy witaj :papa: Mimo derealki spędziłaś miły wieczór. To naprawdę miłe, kiedy ma się znajomych, którzy nas rozumieją, albo chociaż starają się zrozumieć. To wiele znaczy.

kosmostrada tyle wydałem w aptece, że nawet na promocje w rossku już nie starczyło :shock: A właśnie pichcę sobie obłędne pieczone ziemniaczki, niemiecki bratwurst z piekarnika. Do tego surówka (kupna) i obowiązkowy u mnie, mój ulubiony ketchup - tylko ze słoiczka!!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 kwi 2016, 14:16
kosmostrada, Kochana a ja wlasne kupilam dzis w Taniej ksiazce ksiazke o tym jak hormony wplywaja na nasze samopoczucie i stan psychiczno- fizyczny. Ciekawie napisana ksiazka a dalam za nia az 3 zl.Jest w niej tez miedzy innymi o stanach depresyjnych .

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 kwi 2016, 14:17
rolosz, Tak wieczor byl bardzo udany i bylam do konca :) nie wyszlam chociaz myslalamz e jak bede sie czula zle to po prostu mykne do domu.

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 kwi 2016, 14:22
platek rozy, brawo TY! :brawo: :brawo: Jesteś Zuch Dziewczynka. Wernisaż zaliczony i to w jakim stylu, chociaż mrocznym, ale eleganckim.
Płatuś, ja też tak się czuję jakbym walnęła 3 lampki wina, czasami mną tak fiksuje. Robię wtedy odpoczynki i wracam do pionu.
Książki ciekawe, a jakie grubaśne... to masz lekturę na niepogodę, no chyba, że słońce sobie o nas przypomni, bo na razie rozpieszcza Kosmo. ;)

kosmostrada, taaa, wypełniłam 3 ogromne reklamówy tylko z 2 półek, jeszcze letnie rzeczy mi zostały. Ale ile miejsca zyskałam. :great:
Fajnie Ci z tym ogródkiem, uwielbiam kawusię na powietrzu.... i skubanie chwaścików też.
Masz rację, że ta chemia co miała zrobić, to już zrobiła i trzeba jej się teraz pozbyć - musimy dać radę bez niej. :mhm:

rolosz, dzięki :lol: pyszny obiadek, ja też dzisiaj piekę ziemniaki z kurakiem :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 kwi 2016, 14:34
rolosz, wiem co toz a kielbaski bratwurstowe :) u nas jest taki food track i tam je podaja w bulce ogromnej i z kechupem i jakmis dodatkami . Kiedys sie skusilam ale nie moglam jej przejesc bo takie to bylo wielgachne :shock: :D

mirunia, Kochana liczylam ze pogoda bedzie lepsza ale jak ogladalam na necie prognozy to widze ze jednak nie. mam zapas ksiazek , mam jeszcze film do ogladania to zle nie bedzie :D do tego pewnie cos upichce dobrego i jakos zleci . W poniedzialek musze do Up po ta umowe i do pani prezes we srode rano w ramach godzin pracowych i znow wrocic do Up.

Dziewczynki co kupilyscie w rossku na promocji??? ja tylko dwa linery jeden wibo drugi eveline . Tusz mam bo kupilam kiedys w promocji w hebe ---dwa za jeden .

Sortuj wg