Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 kwi 2016, 18:52
Purpurowy, JERZY62, Hej Chłopaki!!!

A propos chłopaków - ktoś wie, gdzie zaginął Dryagan?

arz, Witaj!

Ale dziś pusto...
Jestem pięknofryzurowa, odświeżona i... padnięta. Nie miałam jednak siły pędzić po moją przesyłkę. Wlałam w siebie mocną kawę u fryzjerki i mam herzklekot... :why: Żle się czuję... No nic, jest pretekst do wyjścia jutro po pracy.
Teraz zapalę mojego nowego tea lighta i pozalegam, żeby serducho uspokoić...
Monsz wraca dziś z Warszawy z zamówionym przez nas pudłem donutów. :great: Będzie rozpusta! ( cieszę się na wyrost, bo trochę mnie mdli... :roll: )
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 27 kwi 2016, 19:25
kosmostrada, Dryagan ma problemy rodzinne.

Dzień dobry,

U mnie zdecydowana poprawa stanu psychicznego, chyba przez jutrzejszy wyjazd. Ryjek mi się szczerzy i cieszy. :D Spakowana jeszcze nie jestem, dopiero się będę brała za prasowanie ubrań. Czekam, czekam z niecierpliwością na moje ukochane Bałkany. Prawie półtora roku nie byłam w Belgradzie, więc miałam prawo się stęsknić, aż się przytulę do jakiegoś słupa na powitanie, a najlepiej do jakiegoś seksi Serba. 8) Komuś kartkę?
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 kwi 2016, 19:31
Carica Milica, Hej hej!!!!
Aż się zrobiłam ekstatyczna na ten Twój wyjazd! <klaszcze w łapki> :D Cudownego pobytu Ci życzę i mam nadzieję, że będziesz do nas pisała!!! Za mnie też się przytul ( do Serba) ;) .
Dryagana pozdrów i niech mu się ułoży ... :bezradny:
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 kwi 2016, 19:48
Hey :*********
Wrocilam niedawno , u mnie caly dzien masakrycznie pada.
Bylam po pracy u ginki na badaniach kontrolnych . Wszystko swietnie tylko ze dostalam takich slabosci podczas usg ze sie tylko wkurwilam na siebie :? :?
Tablety mamy zmieniac te hormonalne bo nie moge miec takich migren , zapisala mi cos innego . Zebym przerw nie robila. zas bede miala misz masz w organizmie i to teraz jak nie mam na to czasu.
Jestem spiaca , zmeczona i zla na te slabosci u ginki.

Jutro jade zawiezc moje podpisane papiery do UP.

kosmostrada, Kochana , ciesza mnie te koszyczki z probkami i odlewkami.:) Chociaz chyba dawniej jednak jobla mialam wiekszego na tym punkcie.
caly Krakow poblokowany przez remonty na Cholerne Dni Mlodziezy , spoznilam sie dzis do pracy a w drodze powrotnej szlam czesc drogi na nogach bo i tramwaje i samochody i autobusy staly.

Carica Milica, super ! Udanego wyjazdu Slonce :great: :great: :great:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 kwi 2016, 20:10
arz, może nie, bo przecież samemu reżyserowi to zaszkodziło :mhm:

kosmostrada, ja w urodziny zjadłam całą napoleonkę, w imię przyjaźni, bo od serca dana, ale mdliło pod koniec, bo to słodsze od cukru.

Byłam na terapii, ale sama sobie urwałam 10 minut, bo mnie najbardziej piździelska pogoda przy współpracy z komunikacją miejską spowolniła :roll: Całkiem ją zainteresowała moja trudność w zapamiętywaniu imion i nazwisk :mhm:

Kod: Zaznacz cały
ok. 28 dni robiczych do końca

36 wersów "Mariany" opanowanych (3 zwrotki z refrenami)

155 arkuszy naklejek (część podzieliłam na mniejsze i widzę jak ich ubywa)

136/402 osiągnięcia w "Pociągach" (taka gra na facebook i fona)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 kwi 2016, 20:49
platek rozy, Hej Kochana! Całkiem możliwe, że płynnie przejdziesz na nowe tablety, a nareszcie migreny ustąpią. Będzie Ci się inaczej funkcjonowało i pracowało.
To masakra teraz z tymi remontami u Ciebie... :bezradny: W takich chwilach tym bardziej się cieszę, że mam parę minut do pracy na piechtę.
Masz już za sobą amok próbowania wszystkiego... ;) Ja jestem w ekstazie nerwowej chciejstw zapachowych, dobrze chociaż, że nie mam odjazdu na posiadanie flaszek. :roll:

cyklopka, Boję się takiego końca przygody z donutami, a to jeszcze zapychajace okrutnie, w końcu to pączek na noc... :zonk: Może naparzę gorzkiej herbaty na zapas...

Młody przyszedł do mnie i mówi - jak tu ładnie pachnie... Brawo moje nowe tealighty! :great:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 27 kwi 2016, 21:07
kosmostrada napisał(a):Wlałam w siebie mocną kawę u fryzjerki

Mój kolega pił jedną kawę rano codziennie i często go bolała głowa i tak pomyślał że może to od tej kawy i przestał pić i teraz mówi że z głową czuje się dużo lepiej nie tak jak w ten czas co pił kawę.

A ja lubię bardzo moją gorzką herbatę... zwłaszcza wtedy jak wcześnie zjem jakieś słodkie ciastko :twisted:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez rolosz 27 kwi 2016, 21:34
Dobry wieczór.

JERZY62 napisał(a):
kosmostrada napisał(a):Wlałam w siebie mocną kawę u fryzjerki

Mój kolega pił jedną kawę rano codziennie i często go bolała głowa i tak pomyślał że może to od tej kawy i przestał pić i teraz mówi że z głową czuje się dużo lepiej nie tak jak w ten czas co pił kawę.

A ja lubię bardzo moją gorzką herbatę... zwłaszcza wtedy jak wcześnie zjem jakieś słodkie ciastko :twisted:

Mnie właśnie głowa boli jak nie wypiję kawy. Ale cóż. Ja jestem już uzależniony. I bez kawy czuję się wyraźnie źle. I fizycznie i psychicznie. A herbatę piję tylko gorzką, niekoniecznie do ciastka ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 kwi 2016, 21:36
kosmostrada, ostatnio często mnie mdli albo czuję się śpiąca, przestałam zwracać uwagę. :( :roll:

Właśnie piszę podanie o przyjęcie na forum poświęcone pewnej kwestii, której na tym forum nie mogę poruszyć. :mhm:

rolosz, kawa to mój jedyny nałóg. Kiedyś próbowałam odstawić, dwa dni ciężkich bóli łba :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 27 kwi 2016, 21:50
rolosz, a widzisz... różnie to bywa jedną osobę boli głowa od kawy a drugą że nie napije się kawy :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez rolosz 27 kwi 2016, 22:11
cyklopka Jerzy62 ja jak nie wypiję kawy to jestem wręcz rozdrażniony. Łatwo mnie wyprowadzić z równowagi. To już klasyczne uzależnienie. Po kilku łykach wszystko wraca do normy. Ale to też mój jedyny nałóg. Na jeden można sobie pozwolić ;)

Właśnie piszę podanie o przyjęcie na forum poświęcone pewnej kwestii, której na tym forum nie mogę poruszyć. :mhm:
]

ale mnie zaintrygowałaś teraz :lol:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 27 kwi 2016, 22:16
rolosz, dobrze że to taki nałóg a nie procentowy :smile: A lubisz pić kawę?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez rolosz 27 kwi 2016, 22:21
JERZY62 uwielbiam pić kawę. W sumie większej krzywdy ten nałóg mi nie robi, a skoro smakuje, to po co sobie wymyślać sztuczne problemy ;) ?
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 kwi 2016, 22:21
Wysokociśnieniowcy korzystają na odstawieniu kawy, ja bym miała ciśnienie na granicy zgonu. :roll: Bez kawy nie wiem, jak się nazywam.

Tak jak się obawiałam, czuję ciężkość, zacukrzenie i mdłości... :hide: No ale cóż, czasami trzeba doprowadzić się do upadku. Mam z głowy gdzieś na pół roku. Po kubasie gorzkiej herbaty, chyba teraz dziabnę wodę z cytryną.

Stwierdziłam jakiś nadmiar życia towarzyskiego w ostatnim czasie - w piątek sabat czarownic, wczoraj pogaduchy z nowymi znajomymi i z kosmetyczkami, dziś z koleżanką fryzjerką i koleżanką, którą tam spotkałam, jutro kawka z przyjaciółką, w piątek kawka z dawno nie widzianą kumpelką. Chyba będę dochodzić do siebie przez miesiąc po tym... :P

cyklopka, Podanie o przyjęcie na forum? :shock:

rolosz, Co u Ciebie? nadal idzie w dobrym kierunku?
S. Beckett

Sortuj wg