Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 26 kwi 2016, 10:51
Stracona100 napisał(a):A poza tym to piękny kwiatek i u mnie ładnie rośnie i kwitnie :D

no tak! <3 te kwiatki :105: jak z jakiegoś lukru-cukru tortowe :105:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 kwi 2016, 11:54
Dzień dobry!!!

U mnie dziś troszkę cieplej niż wczoraj. Trochę chmurek, trochę słońca póki co. Mogę powiedzieć to co zwykle - spać mi się chce...
Wg stanu śledzenia przesyłki powinna mi być dziś dostarczona moja paczuszka, więc całkiem możliwe, że będę miała do odbioru w punkcie inpostu ( chodzi z przesyłkami taka babcia w ciągu dnia, oczywiście nikogo nie ma w domu). To byłby dobry pretekst do dalszego spaceru, a i odwiedziłabym nowy sklep koleżanek z mydłem i powidłem. Jak nie dziś to jutro, jest jakiś plan.
Zaczyna mnie drapać gardło, niedobrze...
Czy to nie od dzisiaj jest promo w rossku na oczy? Trzeba po cienie się wybrać.

platek rozy, Kochana nie martw się na zapas. A ja dziś zapodałam na siebie po lekkim zastanowieniu -Opium Black. 8)

Carica Milica, Trzymaj się!!!!

misty-eyed, Mam nadzieję, że neurolog rozwieje Twoje lęki, rozumiem, że masz teraz do wizyty dużo niepewności i obaw. Cieszę się, że mimo wszystko dajesz radę.

Stracona100, Świra trzeba spacyfikować!!! ;) No przecież kiedyś ta pogoda się ustabilizuje ( no przynajmniej mam taką nadzieję...)

HoyaBella, Jak porządki w szufladzie, ruszyły?

Marcin2013, :papa:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 26 kwi 2016, 12:01
kosmostrada, Ja uwielbiam opium:))
Dziś spedze dzień w łóżku.
No jeszcze muszę włosy zafarbowac.
Bo już mam odrosty.
Pozdrawiam wszystkich wtorkowo
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 26 kwi 2016, 12:15
kosmostrada napisał(a):
HoyaBella, Jak porządki w szufladzie, ruszyły?

szuflada już mnie tak bardzo nie martwi. martwię się moją psychoterapią ( strasznie się czuję, tak jakbym szła na jakieś ścięcie :hide: nie chcę rozmawiać z panem psychologiem o moim (nie)życiu prywatnym :hide: ) i boję się, że mogę mieć torbiele :hide:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 kwi 2016, 12:34
Lusesita Dolores, Opium jest niezwykłe, ale niestety Black Opium wpisuje się w ostatnią modę i nie niesie żadnych wyjątkowych przeżyć. :bezradny: Ot zapaszek za duży piniondz jak wiele innych. Ja jestem zawiedziona. Na szczęście na jutro mam przewidzianą próbkę bardziej obiecującą. :smile:

HoyaBella, Rozumiem, bo ja co tydzień męczyłam się przed terapią. Ale docelowo warto. Jak się martwisz o zdrowie idź do lekarza. A załatwienie szuflady moim zdaniem jest całkiem dobrym i symbolicznym początkiem porządkowania sobie życia.

Zimnooooo mi... :roll:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 kwi 2016, 14:21
Dzień dobry! :papa:

Byłam dzisiaj u okulisty, mam stan zapalny w obu ślepiach, piecze mnie szczególnie prawe i jest zaczerwienione od strony wewn. Dostałam trzy różne krople do wkraplania. Jedne są nawet sterydowe i tylko przez 7 dni. Pozostałe 2 dłużej. Mam się pokazać do kontroli za tydzień.
No dzisiaj dały mi ostro popalić i zmusiły do wizyty u specjalisty. To pieczenie i widzenie przez mgłę jest bardzo denerwujące. :why:
Muszę oszczędzać oczka i jak najmniej je nadwyrężać... tylko jak to zrobić, jak praca przy kompie??? :hide:

Pogoda dzisiaj dużo ładniejsza, cieplej i dużo słońca. Jestem już w domu, wykupiłam leki do oczu, wydałam dość sporą sumę na nie.
Zakropliłam sobie oczy jednymi kroplami, zaraz pójdą drugie.

Do miłego! :papa:

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 26 kwi 2016, 14:23
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 kwi 2016, 16:49
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 kwi 2016, 17:01
jaktobylo, ja wiem, że osoby z nerwicą boją się schizofrenii i sobie wkręcają różne rzeczy, a osoby ze schizofrenią często negują swoją chorobę.
Ale czegoś tak absurdalnego jak próba zdiagnozowania się samemu na podstawie skutków ubocznych innych grup leków, to jeszcze nie słyszałam. Nie jesteś w stanie niczego wykazać tego typu eksperymentami na sobie, to idiotyczne.

I co? Może ci jeszcze mamy zdalnie przez forum zmierzyć poziom neuroprzekaźników? :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 kwi 2016, 17:16
cyklopka napisał(a):jaktobylo, ja wiem, że osoby z nerwicą boją się schizofrenii i sobie wkręcają różne rzeczy, a osoby ze schizofrenią często negują swoją chorobę.
Ale czegoś tak absurdalnego jak próba zdiagnozowania się samemu na podstawie skutków ubocznych innych grup leków, to jeszcze nie słyszałam. Nie jesteś w stanie niczego wykazać tego typu eksperymentami na sobie, to idiotyczne.

I co? Może ci jeszcze mamy zdalnie przez forum zmierzyć poziom neuroprzekaźników? :hide:

E tam, parę miesięcy temu jak się źle czułem, to za pomocą doktora Google "zdiagnozowałem" u siebie świńską grypę. Plus jeszcze fakt że w moim rejonie wtedy stwierdzono kilka przypadków zachorowania na świńską grypę i niezła wkrętka gotowa. :mrgreen: Dobrze że nie jestem podatny na takie "diagnozy". :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 kwi 2016, 17:43
Heloł pod wieczór!

Właśnie wróciłam zła jak osa, bo mojej przesyłki nie ma, babcie z punktu inpost sobie w kulki grają. Jutro znów muszę dygać.
Na pocieszenie odwiedziłam nowe koleżanki, zakupiłam u nich pięknozapachowe tealight'y ( właśnie zapaliłam) i poszłam umówić się na paznokcie i pogadać do kosmetyczek. I długi spacer pies ma zaliczony.
Słońce, a zimno jak cholera. Sprawdziłyśmy, że w kolejnych dniach łącznie z długim weekendem ( kto ma długi weekend, ten ma :evil: ) szału nie ma z pogodą.
Teraz się już poluzuję i zrobię sobie profesjonalne pudełko na próbki, wzięłam specjalną gąbkę z pracy.

mirunia, To się zasmuciłam Kochana, że jednak oczy masz chore. No ale grunt, że już wiadomo o co chodzi, kropelki masz, szybko się wygoją. Idziesz jutro do pracy z takimi oczkami?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 kwi 2016, 17:55
Purpurowy, ja miałam świńską grypę, tylko nie wiem czy od szczepionki, czy już mnie przed szczepionką złapało.

kosmostrada, jaki wieczór? Jasno jest. 8)
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 kwi 2016, 18:31
cyklopka, Ja patrzę na zegarek... ;) Co ma mówić taki Norweg mieszkający po kołem polarnym? Dobry wieczór cały styczeń, lub dzień dobry cały lipiec? :D
Ale super, że słoneczko jest o tej porze...

Pozwolicie, że się pochwalę moim pudełeczkiem ze skarbami zapachowymi. Bardzo mnie cieszy, choć może imponujące nie jest.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 kwi 2016, 18:42
kosmostrada, nigdy nie byłam w Skandynawii w porze wiosenno-letniej, zawsze jesień, zima, wilki jakieś :mhm:
I Miss Forum

Sortuj wg