Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 maja 2016, 23:22
Ḍryāgan, aktualnie to mi się nawet za bardzo nie chce, emocje opadły :bezradny:

Arfour, tam od razu seksuolog :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 23:24
cyklopka napisał(a):Arfour, tam od razu seksuolog :papa:

Chodzi mi o pewną sprawę... której wolę nie opisywać publicznie, bo w internecie wszystko zostaje. ;)
Arfour

Spamowa wyspa

przez rolosz 13 maja 2016, 23:26
Arfour napisał(a):
rolosz napisał(a):
Arfour napisał(a):Jak już jesteśmy przy takich tematach, to do seksuologa trzeba mieć skierowanie?

Mogę się mylić, ale seksuolog chyba nie jest refundowany przez Fundusz. A idąc prywatnie skierowanie nie jest potrzebne.

Aaa, że tylko prywatnie... no nic, myślę że warto zabulić troszkę, ale chociaż ogarnąć pewną sprawę.

Jak pisałem mogę się mylić. Warto się zorientować, czy np. w najbliższej Ci poradni zdrowia psychicznego nie ma jakiegoś seksuologa i czy jest tam potrzebne skierowanie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 13 maja 2016, 23:30
Arfour, https://swiatprzychodni.pl/specjalnosci ... /warszawa/, zajrzyj tu, bo terminy krótkie... :D

W Siedlcach brak na NFZ.
Ostatnio edytowano 13 maja 2016, 23:32 przez misty-eyed, łącznie edytowano 1 raz
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 23:31
misty-eyed napisał(a):Arfour, https://swiatprzychodni.pl/specjalnosci ... /warszawa/, zajrzyj tu, bo terminy krótkie... :D

Dziękuję, zaraz sobie to ogarnę. :D
Arfour

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 13 maja 2016, 23:35
Arfour, kliknęłam na strony tych ośrodków, i nawet bliższe terminy są,bo na początku czerwca :lol: , dziwne?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 23:38
misty-eyed napisał(a):Arfour, kliknęłam na strony tych ośrodków, i nawet bliższe terminy są,bo na początku czerwca :lol: , dziwne?

Prawdę powiedziawszy... może i trochę dziwne, że tak szybko.
Arfour

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 maja 2016, 08:54
Witajcie:*********
U mnie leje jak z cebra , od wczoraj. Musze wyskoczyc do Rosska po kilka rzeczy ale poki co sie delektuje tym ze nie musze nigdzie rano pedzic.
Wstalam z bolem glowy , lekkimi zawrotami , ale one pewnie od tego bolu .
Mam na dzis gore prania i sprzatania.
Mialam isc z kolezanka na chokolade ale chyba sie nie wybierzemy bo wczoraj pisala ze ma chore dziecko. Zreszta chyba musze odsapnac od ludzi chociaz przez jeden dzien.

Jakie macie plany na dzis?
Obrazek
Przepiekne :105: to nasze Tatry .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez rolosz 14 maja 2016, 09:22
Dzień zły...

...Mama dziś od rana zaryczana... i rozdrażniona tak, że nie chce dać sobie pomóc... Ech... zawsze coś, zawsze coś, zawsze coś, zawsze coś ... chciałbym uciec w te Tatry ze zdjęcia powyżej i spauzować :time: ale przecież wiem, że nie mogę...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 maja 2016, 09:24
na Wizazu akurat rozbieraja inny zapach Tiziano --- tosia j wiec jesli chcesz kupic tamten , mozesz sie tu zarejestrowac . Ja kupowalam duzo z wizazu i masz gwarancje ze to oryginalne bo dziewczyny musza przedstawiac paragony na perfumy , wiec nie sa to podrobki. Ja zawsze bylam bardzo zadowolona.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=891711
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 maja 2016, 09:28
Dzień dobry! :papa:

platek rozy, u mnie też siknęło niedawno, jest pochmurno. Chyba zaraz póki nie leje wyskoczę na rynek po sałatę. Trochę się obawiam tej nawożonej zieleniny, ale mam dzisiaj ochotę na nią.

Płatuś, mnie cały tydzień głowa dokucza. Wczoraj po południu założyłam kołnierz i łaziłam w nim kilka godzin. Może troszkę lepiej dzisiaj, ale jestem przymulona i otępiała.

Masz dzisiaj wolny dzionek, gospodarczy... taki dzień dla domu i siebie. Odpocznij od ludzisków i gwaru- potrzebne są takie dni.

A Tatry piękne!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 maja 2016, 09:39
mirunia, Hey Kochana :******** ano pogoda nie nastraja na spacery :bezradny: ja zreszta musze sie z domowych rzeczy poodrabiac , wczoraj kompletnie juz nic nie zrobilam . Dobrze ze mialam obiad ugotowany dzien wczesniej.
Na dzis mam jeszcze dwa klopsiki w sosie pomidorowym i resztke barszczu ukrainskiego to zjem .
Musze kupic koniecznie wyjsciowa , elegancka bluzke na eventy pracowe . Te moje sprzed ilus lat to juz biedniutkie.

Spamowa wyspa

przez Aurora88 14 maja 2016, 10:07
Ahoj!

U mnie słonecznie i zielono za oknem i zielono na parapecie, dzisiaj roszponka pokazała kiełki, szczypiorek i bazylia rosną sobie ^^ Za Tatrami tęsknię bardzo, nie stać mnie teraz zupełnie na nic, ale może w lipcu będzie szansa na parę dni wypoczynku nad morzem...

Robię sobie kawę i się ogarniam :)

platek rozy, mirunia, rolosz, miłego dnia wam życzę! :)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 maja 2016, 10:38
rolosz, daj się mamie wypłakać, to powinno dać ulgę, a jak się uspokoi, to dopiero porozmawiaj, pomóż. Są pewne okresy w życiu kobiety, kiedy takie nastroje bywają. :bezradny:

A ja wróciłam z ryneczku, kupiłam sałatę i koperek, parę rzeczy w spożywczym i chyba już nigdzie nie wyłażę. Tak mną buja i wozi, że strach przez przejście przechodzić. :shock: Co jest grane, nie wiem. :bezradny:

Płatuś, tak, do pracy potrzebna jest czasami elegancka bluzka. Jak coś kupisz, to się pochwal.

Aurora88, :papa: parapetowy ogródek? :D mam szczypiorek na oknie.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Sortuj wg