Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez rolosz 25 kwi 2016, 21:07
misty-eyed Dla mnie Marlon Brando to najwspanialszy aktor w historii kina. Do tego zbuntowany i strasznie uparty człowiek ;) Ta jego technika gry aktorskiej - po prostu jestestwo. I tym mnie chyba najbardziej do siebie przekonał.

kosmostrada miło mi, że o mnie myślałaś :105: Już się trochę zadomowiłem na tym forum, nawet sporo postów natłukłem przez ten miesiąc :shock: I wiecie co Wam powiem? To nawet oczyszczające.

platek rozy ale to chyba dobrze, że staż będzie? Ja swój wspominam świetnie. A bałem się jak cholera. Trafiłem na świetnych ludzi, pamiętam jak ważne to było dla mojej terapii. Po pracy na pewno trudniej o przyjemności, bo też człowiek jest bardziej zmęczony, ale dla chcącego nic trudnego :smile: I tego się trzymajmy.

cyklopka a ja Ci życzę z okazji urodzin zdrówka. Jak się ma zdrówko to i o marzenia łatwiej zawalczyć, te bardziej i mniej przyziemne :P

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 25 kwi 2016, 21:09
Dobry wieczór,

Jestem w stanie sproszkowanym i nawet nie potrafię podać przyczyny, dlaczego tak się czuję. Po prostu i tyle. Płaczę. Znowu przekroczyłam granicę autoagresji, a było już tak dobrze i nic sobie nie robiłam od dłuższego czasu. Przedmiotami też rzucam. Jest źle.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 kwi 2016, 21:26
jetodik napisał(a):cyklopka, nigdy nie zrozumiesz moje poczucia humoru, nawet się nie wysilaj.

To, że twoje tępe teksty bawią wyłącznie ciebie bynajmniej nie świadczy o inteligencji i wyjątkowości. Może mów je sobie do lustra, po co to pisać, skoro i tak nikt "nie zrozumie".
Leci obiecany ignor, zmniejsza ci się publika.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jetodik 25 kwi 2016, 21:33
cyklopka,
chodzi mi raczej o wyczucie sytuacji.
tak jak do monka sie czepiałaś że pisze ile jego koleżanki mają lat, każdy wie, że on ma taką fantazję i chvj.
trzeba na serio dużego niezrozumienia by się o to wkurzać, a nie potraktować jako zwykłą ciekawostkę.

a moje teksty źle oceniasz za każdym razem, tym razem było to zaproszenie do lekkich sprzeczek, a nie żartowanie, liczyłem na kontry, bo chciałem się z kimś lekko pokłócić.
innym razem jak nie żartowałem to oceniałaś moje poczucie humoru, a jak pisałem na serio to się śmiałaś :bezradny:
dlatego dobrze, że wstawiłaś ignora :))
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 kwi 2016, 21:39
Ten post został napisany przez ignorowanego użytkowika (jetodik). Wyświetl ten post.

:great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jetodik 25 kwi 2016, 21:41
cyklopka, założe się, że kliknęłaś aby go wyświetlić :smile:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez jetodik 25 kwi 2016, 21:55
zmieniając temat, patrzcie na 5:35 jak ta prowadząca program go molestuje :shock:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 kwi 2016, 22:39
kosmostrada, mirunia, oczywiście, że cieszę się, iż rentgen nie wykazał niczego złego, jednak objawy są, to nawet nie chodzi o ból, ale o niespodziewaną utratę czucia w kończynach i niekontrolowane upadki :mhm: . Doktor rodzinna wyraźnie powiedziała mi, że właściwie prześwietlenie po prostu się wykonuje, ale w diagnostyce nie jest zbyt pomocne. 13 maja wizyta u specjalisty, więc dowiem się czegoś więcej. Najgorszy jest narastający lęk w związku z tym...

Ale każdy z nas, tutaj na forum, ma swoje małe i duże lęki, problemy i zmienne samopoczucie. Tak jest i już...trzeba jakoś żyć :D

rolosz
, mam bardzo interesującą biografię, właściwie autobiografię, Brando-bardzo ciekawa, dobre tłumaczenie...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 25 kwi 2016, 22:51
dobry wieczur

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 26 kwi 2016, 07:54
pobutka !!!!!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 kwi 2016, 09:17
Witajcie:**********
Ja zaraz na terapie i na ostatnie zajecia. Wstalam z telepawa i nerwem. W koncu znow mam zmiane w zyciu wiec moja glowa wariuje.

kosmostrada Kochana pracowac bede w godzinach od 8 - 16 wiec w domu pewnie bede kolo 17.30.
Przeraza mnie to . Dobrze ze chociaz mam niedaleko pracy Kazimierz w iec bede czasami mogla isc na chokolade po pracy.
Boje sie ze nie dam rady , ze caly etat za duzo dla mnie.

rolosz, wiesz ja juz stara na staze jestem :P No ale coz jak mialam ponad dwa lata przerwy w pracy to teraz musze isc znow od poczatku jesli chce pracowac w tym zawodzie w ktorym chce.

Carica Milica, Slonce tulam ! Aura jakas doooopiasta , moze dlatego te jazdy????
Kwiecien nas nie oszczedza w tym roku . Poniewiera jak diabli.

misty-eyed, Aniu a powtorzyly Ci sie te chwilowe niedowlady????

Milego dnia Kochani!
Ja sie wyperfumowalam dzis Just Cavallli for her na milszy dzien i pedze.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 26 kwi 2016, 10:10
Stracona100 napisał(a):HoyaBella ta Twoja szuflada jest straszna :shock: Pozbądź się jej.
A skąd u Ciebie taki "kwiatkowy" nick?

trochę dlatego, że ma śmieszne kwiaty, jakby z cukru
a trochę dlatego, że ten kwiatek ma podobny do mnie lajfstajl :great:
i jest niedotykalski. jak ja.

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 26 kwi 2016, 10:29
cześć wam wszystkim.
Jestem w tej chwili pod wpływem dxm/dextrometorfanu(słyszał zapewne ktoś z tutejszych bywalców o przeciwkaszlowym Acodinie?) w dawce 200 mg, jestem lekko pobudzony, wyluzowany i prawie totalnie odstresowany i odrobinę "alkoholowo" przyjemnie zmulony.
Dextrometorfan w dużych dawkach działa antagonistycznie na receptory glutaminowe, co może powodować psychozę u osób predysponowanych. W moim przypadku efekty takie jak napisałem, nie mam halunów i innych takich. Czy to może być takim dowodem, że jednak nie mam schizofrenii?
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Spamowa wyspa

przez Stracona100 26 kwi 2016, 10:40
Hoya Bella lajfstajl :mrgreen:

Cyt: "Pnącze odznaczające się powolnym wzrostem. Kwiaty małe i mięsiste, w kształcie gwiazdkowate, białe z czerwonym środkiem. Kwitnie bardzo obficie i przez całe lato. Kwiaty wydzielają mdły i dość wyraźny zapach oraz kropelki lepkiej, podobnej do miodu cieczy... Potrzebuje dobrego oświetlenia, ale bezpośrednie słońce może ją... oparzyć . Zimą temperatura nie powinna spadać poniżej 10 °C, latem nie powinna przekroczyć 24 °C. Nie lubi nadmiaru wody. Wymaga spryskiwania, źle toleruje przeciągi. Należy czyścić ją... z kurzu – albo poprzez spryskiwanie wodą, albo (jeśli nie pomaga) poprzez delikatne wycieranie wilgotną szmatką. Rozmnażanie w warunkach amatorskich jest trudne...najlepiej pod folią, w temperaturze ok. 21 °C..."

A poza tym to piękny kwiatek i u mnie ładnie rośnie i kwitnie :D

Platek rozy dasz radę, trzymam kciuki :great:

Wstrętna pogoda - dostaję świra :zonk:

Sortuj wg