Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 maja 2016, 22:11
Arfour, dlaczego? Wstydzisz się takich tematów?
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 13 maja 2016, 22:13
Arfour, ja się zwinę z Tobą, bo Smok mnie od dzieciaków przezywał ostatnio, więc no ten tego nie wypada mi uczestniczyć w rozmowach o seksie i relacjach damsko-męskich. :P

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 maja 2016, 22:13
Ḍryāgan, a dlaczego takie ograniczenia stawiasz? :P
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 22:17
Ḍryāgan napisał(a):Arfour, dlaczego? Wstydzisz się takich tematów?

Wcale, ale jeśli ma być rozmowa na temat seksu i związków damsko-męskich (wszelakich) to ja po prostu z braku jakiegokolwiek doświadczenia w tych tematach odpadam z dyskusji. :bezradny: Chociaż nie, mogę o tym jednym jedynym razie napisać. Ale to nie z miłości było.

Zawsze oczywiście mogę poczytać tą dyskusję, bez włączania się w nią. Ale tylko z ciekawości, bo śmiem wątpić żebym miał okazję kiedykolwiek wykorzystać którąkolwiek z porad.
Arfour

Spamowa wyspa

przez rolosz 13 maja 2016, 22:31
Trochę pikanterii w piątkowy wieczór na Spamowej ...?

Arfour napisał(a):
Ale tylko z ciekawości, bo śmiem wątpić żebym miał okazję kiedykolwiek wykorzystać którąkolwiek z porad.

Arfour tego nigdy nie wiesz na pewno.

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 22:35
rolosz napisał(a):Trochę pikanterii w sobotni wieczór na Spamowej ...?

Arfour napisał(a):
Ale tylko z ciekawości, bo śmiem wątpić żebym miał okazję kiedykolwiek wykorzystać którąkolwiek z porad.

Arfour tego nigdy nie wiesz na pewno.

Na pewno nie wiem, ale na podstawie dotychczasowych sukcesów w relacjach damsko-męskich (a właściwie zupełnym braku jakichkolwiek sukcesów) mam podstawy tak przypuszczać. Bo kurde w wieku 22 lat to chociaż by wypadało być po pierwszej w życiu randce. :bezradny:
Arfour

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 maja 2016, 22:41
Arfour, to może potrzebujesz jakiejś rady w tej kwestii. Doszkolimy w teorii z praktyką pojdzie łatwiej/
Carica Milica, nie przesadzaj ;-)
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 maja 2016, 22:43
cyklopka, jaki ograniczenia? Nie stawiam ograniczeń. Mam ochotę poświntuszyć w piatek 13 maja. Żeby się odstresować

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 22:44
Ḍryāgan napisał(a):Arfour, to może potrzebujesz jakiejś rady w tej kwestii. Doszkolimy w teorii z praktyką pojdzie łatwiej

Po prostu chyba nie jest mi to pisane. Mówili "wyjdź do ludzi, na pewno kogoś poznasz". No i wyszedłem, zapisałem się na kurs gry na gitarze. A tam same dziewczyny w grupie. :shock: Niby fajnie, ale wolałbym żeby miały trochę więcej niż te 14 lat...
Arfour

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 maja 2016, 22:52
Ḍryāgan napisał(a):cyklopka, jaki ograniczenia? Nie stawiam ograniczeń. Mam ochotę poświntuszyć w piatek 13 maja. Żeby się odstresować

Poświntuszyć to rozmawiać o normalnym seksie :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 maja 2016, 22:54
cyklopka, jak wolisz o nienormalnym też może być. Ja jestem tolerancyjny.

Spamowa wyspa

przez rolosz 13 maja 2016, 23:00
Arfour, nie myśl w ten sposób, co wypada, a co nie wypada w wieku 22 lat, albo że coś nie jest Ci pisane. Szczęściu trzeba trochę pomóc. To nie działa w ten sposób, że zapiszesz się tylko na zajęcia z gitary i akurat tam kogoś poznasz. Jeśli nie tu to gdzieś indziej.

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 23:09
Jak już jesteśmy przy takich tematach, to do seksuologa trzeba mieć skierowanie?
Arfour

Spamowa wyspa

przez Monster6 13 maja 2016, 23:12
Jak mam hipomanię to poznaję wszędzie gdzie jestem.W autobusie,na kursie,na ulicy,w barze.Gdziekolwiek jeśli tylko zobaczę że mi się podoba.Od razu podbijam i bajeruję.Czasami dla samego treningu ale i tak wybieram tylko te najładniejsze.Szkoda że tylko w hipomanii bo reszta mojego czasu w życiu to depresja.

Sortuj wg