Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 maja 2016, 20:43
jaktobylo, a po olere wpadasz tu co chwile z takimi pytaniami? Bo nie rozumiem , sa watki od tego to sie tam pytaj a nie snujesz jakies dziwne teorie i do tego jeszcze sie wkurzasz ze my tu nie odpowiadamy na Twoje pytania. Nie odpowiadamy bo nie diagnozujemy sie jak TY zazywajac jakies leki "z dupy " i badajac swoja na nie reakcje .

Witajcie Wszyscy :**********
Ja mega zmeczona ale tydzien za mna. Tyle ze juz nie mam na nic sil. Nawet na czytanie nad czym ubolewam ogromnie.
Dzis glowa mnie w pracy bolala , zbieralo na wymioty co jakis czas ale i tak sie ciesze ze to nie migrena w pelnej krasie.
Zaraz plumkanie i chyba pogapie sie na tv .Tylko na tyle mam sile. O ile nie usne.

Milego wieczoru !
Przepraszam ale nie mam sil juz odpisywac :bezradny: :bezradny:
Ostatnio edytowano 13 maja 2016, 20:45 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 maja 2016, 20:43
Witajcie wieczornie :papa:

Carica Milica, a może jutro spróbujesz porozmawiać tak znienacka, np. w kuchni przy jakiejś pomocy mamie, lub przy popołudniowej herbatce, żeby nie było tak oficjalnie. Czasami same tak spontanicznie rozmowy się toczą i wynikają z kontynuacji jakichś innych rozmów.
Przecież mama powinna to zrozumieć i wiedzieć, że masz problem. Poczujesz się bezpieczniejsza i lżejsza... "kamień z serca Ci spadnie".

misty-eyed, Aniu, widzę, że wizyta już poza Tobą i teraz czeka Cię dalsze diagnozowanie. Krok po kroczku i będziesz wiedziała w czym rzecz.
Najgorsze są te odległe terminy na badanie i to oczekiwanie, ale czas szybko leci. Ja na MR czekałam 9 miesięcy, najpierw 3 miesiące na termin rejestracji, :mrgreen: a później 6 miesięcy od momentu zarejestrowania do badania. :bezradny:
Może uda Ci się jutro coś wcześniej znaleźć. Trzymam kciuki!

Ḍryāgan, rolosz, Chłopaki, widzę, że Wam wesoło, no i fajnie. :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 maja 2016, 20:54
A ja już właściwie czekam żeby położyć się spać... pójdę spać o 21:30 :smile: Dzisiaj całą noc nie spałem ale myślę że tą noc prześpię.
®

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 maja 2016, 20:57
mirunia, nie wiem czy wesoło. Mnie tak sobie. ale próbuję zająć myśli czymś przyjemnym.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 maja 2016, 21:00
Ḍryāgan, to trza myśleć o dupie Marynie :smile:
®

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 21:06
JERZY62 napisał(a):Ḍryāgan, to trza myśleć o dupie Marynie :smile:

A ładna ona chociaż? :mrgreen:
Arfour

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 maja 2016, 21:14
Arfour, a chodzi Ci o Marynę czy dupę? :mrgreen:
®

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 21:17
JERZY62 napisał(a):Arfour, a chodzi Ci o Marynę czy dupę? :mrgreen:

Chodziło mi bardziej o Marynę, ale w sumie dupy też jestem ciekaw. :mrgreen:
Arfour

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 maja 2016, 21:25
JERZY62 napisał(a):Ḍryāgan, to trza myśleć o dupie Marynie :smile:
staram się właśnie o tym myśleć...
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez rolosz 13 maja 2016, 21:28
Panowie, czyżby się szykował nowy wątek na nerwicy pod tytułem "o dupie Maryny" , czyli błahe rozmowy w męskim gronie ? :P

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 21:32
rolosz napisał(a):Panowie, czyżby się szykował nowy wątek na nerwicy pod tytułem "o dupie Maryny" , czyli błahe rozmowy w męskim gronie ? :P

A czemu tylko w męskim? Panie też zapraszamy do dyskusji. :mrgreen:
Arfour

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 13 maja 2016, 21:37
Jutro jest jeszcze dzień, więc może się zbiorę w sobie i się przemogę w kwestii rozmowy. Rodzice się mnie nie wyrzekną, jak się dowiedzą, że ich córka jest chora psychicznie, To jest mój wewnętrzny problemem z przełamaniem się, jakbym się wstydziła swojej choroby.

Z chęcią się przyłączę do rozmowy "o dupie Marynie". :P
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
lit 750 mg, rysperydon 0,5 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon/prometazyna 25 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 maja 2016, 22:00
Zaraz 22.00, dzieci poszły spać - to w takim razie pora porozmawiać na temat seksu, co? seksu i relacji męsko-damskich. Wszelakich

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 22:09
Ḍryāgan napisał(a):Zaraz 22.00, dzieci poszły spać - to w takim razie pora porozmawiać na temat seksu, co? seksu i relacji męsko-damskich. Wszelakich

Mam iść razem z dziećmi? :oops:
Arfour

Sortuj wg