Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 25 kwi 2016, 14:09
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Czyżby coś się kroiło? :105: Ja mogę się wypowiadać, jak to jest po latach świetlnych w związku... :D :

Chyba wreszcie coś jest na horyzoncie. :shock: :mrgreen:
Już jedna osoba podjęła się porozmawiania na ten temat, ale czy mógłbym Ciebie też popytać na PW? Zależy mi żeby mieć jak najwięcej opinii.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 kwi 2016, 14:23
Purpurowy, :great: A pytaj, tylko teraz mogą być inne zwyczaje... :bezradny:

Stracona100, Ha, mam je na liście do przewąchania! :smile: Jest odlewka wody perfumowanej. :great:
O żesz, to faktycznie mocno ścisnął mróz. :?

Jeszcze trochę i do domku. Dziś na obiad chińszczyzna. Nie wiem, co porobię wieczorkiem, ta zimnica nie zachęca do łażenia...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 kwi 2016, 14:43
kosmostrada, :papa: nareszcie jesteśmy na "swoim"....

Już zacieram rączki, że za chwilę do domu. Ciężki dzień w pracy, ciśnienie mi skoczyło w górę, musiałam się uspokoić hydroxizinką 10, żeby móc dalej funkcjonować za biurkiem. Trochę pomogła.
Zimnica straszna, do tego popadało u mnie w samo południe. Dobrze, że mam kaptur przy kurtce, to otulę łepetynę. Jabłonie kwitną, a taki ziąb. Kasztany już też zaczynają kwitnąć malusimi kwiatkami na razie.... matura lada moment.

Witam niewitanych i pozdrawiam! :papa: :papa:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Natla_Miness 25 kwi 2016, 16:23
Cześć ludzie tutaj zgromadzeni. U mnie dzień jak zwykle. Rano herbata (tym razem mam cytrynową z Biedronki). Do tego komputer. Przeglądałem stronę o przemyśle. Rety, jakie to nudne. Kto to czyta? Potem się złoszczę na siebie, że nic nie rozumiem z tego co czytam. Ale trudno się dziwić, specyficzny żargon i pełno nazw własnych.

Oglądam dziś z mamą Ojca Chrzestnego. Po raz pierwszy. Mam zapisaną na komputerze wersję w FULL HD. :great: :pirate:
Wcześniej monk.2000

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 kwi 2016, 16:54
Natla_Miness, Ojciec Chrzestny to jeden z niewielu filmów, który oglądałam kilka razy :D Jest znakomity, a Marlon Brando, Pacino, Duval są po prostu rewelacyjni :great:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez rolosz 25 kwi 2016, 17:01
misty-eyed napisał(a):Natla_Miness, Ojciec Chrzestny to jeden z niewielu filmów, który oglądałam kilka razy :D Jest znakomity, a Marlon Brando, Pacino, Duval są po prostu rewelacyjni :great:

Nie bez powodu Marlona Brando uwieczniłem w swoim awatarze :mrgreen:

Cześć wszystkim, bałem się przez weekend, że się z Wami już nie zobaczę :why:

Purpurowy idzie dobre :D

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 kwi 2016, 17:17
rolosz, nie jestem "filmomanką" :D , ale Brando jest moim idolem od zawsze, filmy z Nim obejrzałam prawie wszystkie... :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 kwi 2016, 17:32
misty-eyed, Hej Kochana! przegapiłam Twojego posta. Myślę, że to dobre wieści, że w kręgosłupie tragedii nie ma. Ja wiem po sobie, że potrafi mimo to pieruńsko boleć... :( Nie wiem jak Ty, ale mi pogarsza sytuację to nerwicowe napięcie mięśni, co powoduje uciski, a jak w miejscu zwyrodnienia, to kaplica... Ćwiczenia na wzmocnienie mięśni trzymających kręgosłup, relaksacje, masaże, ciepło, i chyba tyle co pomaga. :bezradny:
Rezonans na pewno by się przydał, żeby wykluczyć jakieś niespodzianki.
Dobrze, że jakoś się trzymasz, widzę staramy się jak możemy, żeby nie polecieć głową w dół.

Natla_Miness, Doskonały wybór co do filmu!

mirunia, Nooo, fajnie że znów forumujemy!
Ale wiesz, teraz jesteśmy zabezpieczone przed niespodzianką, kontaktu nie stracimy! :great:
Nie mogę z tego zimna, dziś śmigałam w trampkach do spódnicy i z lekka mi niekomfortowo było. :?

rolosz, Hej! A wiesz, że o Tobie myślałam - my jak my, ale Rolosz dopiero co się rozgościł, a tu koniec? ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 kwi 2016, 18:11
jetodik, weź podszlifuj swoje poczucie humoru, albo ci wlepię ignora.

Purpurowy, ja mam doświadczenie, ale prawie samo złe, to nie wiem czy pomogę ;)

Dobra, słuchajcie co się wydarzyło w urodziny.
Jedna rzecz zajęcia, druga rzecz spotkanie fanklubu,
poszłam na wernisaż, jak się zapowiedziałam, poznać malarkę.
Trochę się krępowałam, że przyszłam sama i będę wyobcowana, z drugiej strony, to ja bardziej lubię chodzić swoimi drogami niż komuś czas organizować.
1. Spotkałam znajomego fotografa, na którego się gniewam, bo mi zdjęć z festiwalu 4 lata temu nie wysłał :P Powiedział, że ma zlecenie, sam by nie przyszedł, bo nienawidzi sztuki. A to akurat widać, bo on tak się spina o bycie fotografem, a nie ma nawet wyczucia kadru, kompozycji.
2. Na jednym obrazie był David Bowie, wszyscy myśleli, że moja bluza to jakaś część performance'u, ogólny zachwyt i pozowanie do zdjęć.
3. Podeszła do mnie siostra malarki i powiedziała, że chodziłyśmy razem do szkoły, ona do klasy z moją przyjaciółką.

Ci malarze to mają lepszą pamięć do twarzy.

:shock:

Ogólnie, dzięki wyimaginowanym przyjaciołom poznałam nowych ludzi. Zauważyłam wyraźne plusy bycia wariatem.

Ale wymyśliłam, że musi istnieć jakieś zaburzenie typu dysleksja, dysortografia, dyskalkulia, która utrudnia zapamiętywanie nazwisk. Mam małą wiedzę o filmach, sztuce współczesnej, dużo zapominam z literatury ze studiów, no i wyszukałam. Będę się legitymować dysnomią albo afazją anomiczną albo afazją nominalną. Które brzmi najlepiej? :mrgreen:

W niedzielę był wernisaż siostry malarki. Weszłam, przywitałam się, zrobiło mi się słabo, poszłam do domu i przed 20:00 już spałam :shock:
Nie wiem, co się stało.

Na weekend majowy jadę do kolegi, będzie ok. 15 osób z fanklubu. Chyba nie będę pić alhoholu, bo nawet po małej ilości jestem następnego dnia bardzo osłabiona :bezradny: No i dobrze, niech inni piją, będę się z nich śmiać i robić im zdjęcia 8)

Ach, swoją drogą, wielu kolegów mnie uściskało na urodziny, przez co ja z rozpędu objęłam też tego ładnego nieśmiałego, zanim sobie przypomniałam, że nigdy wcześniej nie wyszliśmy poza podanie ręki :oops:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 kwi 2016, 19:14
Nieprzyjemne popołudnie, ciemno za oknem, buro i coś kropi. Poleżałam z godzinkę pod kocem, ale nie usnęłam... tak mnie ścinało do pozycji horyzontalnej, więc chętnie poległam. Teraz herbata gorąca.

kosmostrada, wszak chciałaś brzydki ranek strojem i zapachem nadrobić, więc spódniczka była si, tylko zimno, co? :D
Niech nam więcej takich niespodzianek nie robią. A kontakt jest ok. :great:

misty-eyed, to należy się cieszyć, że badania wyszły niezłe - tylko jeszcze żeby nie bolało. :D

cyklopka, wszystkiego naj... naj... z okazji 18-tki! 100 lat :great: A jak ciasto wyszło w środku, kisiel? :D

To wiosenny kwiatuszek dla Jubilatki.:***
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 kwi 2016, 19:27
Hey Kochani:********
ja tez zmarznieta i obolala bo przecez kregoslup mi w kosc daje.
W pracy ok , staz najpewniej zaczne albo od 4 albo od 6 maja . Dumam teraz bo czasu bede miala niewiele na przyjemnosci:P
Nie wiem jak to ogarne ale pewnie tak jak ogarniam teraz.
Jutro ide ostatni raz na warsztaty pozegnac sie z moja grupa :(

A dzis w pracy dostalam taka ksiazke od kolezanki z ktora pracuje :)
Obrazek

Tulam wszystkich cieplo , nie mam sil na wiele. Kregoslup nawala wiec staram sie juz w domu przy kompie jak najmniej :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 kwi 2016, 20:26
cyklopka, Jetodik zepsuł forum, żebyśmy Ci życzeń nie mogli złożyć... :D
Kochana wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta!!! Przede wszystkim tak przyziemnie - fajnej pracy, więcej odpoczynku i czasu dla siebie, przyjemnych relacji z ludkami, nie tylko płci przeciwnej (ale ze wskazaniem na nich ;) ) i spokojnego brzuszka.
Wygląda na to, że plan urodzinowy został całkiem sympatycznie zrealizowany. :great:

mirunia, Taki sam scenariusz miałam - po obiedzie padłam, po prostu przewróciłam się na łóżko. Jakaś masakra... I jak tu żyć... :why:

platek rozy, Słońce ogarniesz... Czas ma to do siebie, że się rozciąga, jak go mamy mało. ;) Jak znam Ciebie, znajdziesz czas na drobne przyjemności, wykorzystasz na maksa weekendy. Na całe szczęście małe dzieci nie płaczą nam w domu, więc w amoku nie trzeba lecieć do chałupy i brać się za kolejny etat.
Może źle siedzisz w pracy? Ja odkryłam ostatnio, że jak jestem zawalona robotą i nie ruszam się zza biurka, to potem okrutnie cierpię. Okazało się, że krzywo siedzę przy kompie, odwracam się korpusem do monitora, który stoi lekko z boku, żeby mnie nie zasłaniać.
Fajna książka, na temat... :D
Już wiesz w jakich godzinach będziesz pracować?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Natla_Miness 25 kwi 2016, 20:51
@płatek

Jak ja lubię takie zdjęcia, kompozycje z przedmiotów codziennego użytku.
Wcześniej monk.2000

Spamowa wyspa

przez jetodik 25 kwi 2016, 20:56
cyklopka, nigdy nie zrozumiesz moje poczucia humoru, nawet się nie wysilaj.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg