Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez WolfMan 13 maja 2016, 12:37
kosmostrada, Za ,,jakiś czas,, wpadam na golonkę ;) A tak poza tym Dzień dobry ;)

Spamowa wyspa

przez Aurora88 13 maja 2016, 12:51
kosmostrada, Twój "prosty" przepis jest dla mnie zbyt skomplikowany, trudno go przerobić na wersję bezlaktozową :D Ta maślanka i masło... To chyba jednak zostanę przy swoim pierwotnym planie zrobienia żytniej tarty. Myślę też, żeby obok rabarbaru wrzucić jabłka. Lubię połączenie.
A co do zagniatania ciasta, to ja mam konkretny blender z takim dużym pojemnikiem i specjalnym plastikowym "ostrzem" do zagniatania, wrzucam wszystko i maszyna sama robi ^^

Dobry dzień WolfMan, mirunia, niech Wam słonko grzeje :)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 maja 2016, 13:51
Aurora88, Marzę o takim urządzeniu... :105: Może kiedyś dostanę na Gwiazdkę... :smile:
No tak, Ty jesteś bezlaktozowa, to musisz trochę pokombinować... Też lubię połączenie jabłek z rabarbarem, zwłaszcza kompot.

WolfMan, Ale to golonka z indyka... ;)

Chyba zasłużyłam na latte na słoneczku, tylko nie wiem, czy mam siłę zejść na ogródek... :bezradny: Strasznie to mi dużo czasu zajęło i złachałam się... :roll:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 maja 2016, 14:07
kosmostrada, placek z rabarbarem dodałam do ulubionych - lubię ciasta ucierane/ubijane, wszelkie babki piaskowe.
Nie przepadam za to na kruchych spodach, tym bardziej gnieść. :bezradny:

Kosmuniu, ja myślę, że ta moja głowa to od szyjnego boli, tzw. migrena szyjna. Potrafi 4 dni trzymać. A pogoda - no muszę na coś zwalić. ;)
Odpoczywaj teraz Kochana, bo się narobiłaś nieźle... a Twoja zupka pachnie mi aż tutaj, już czuję smak tego rosołku i tej wiosny w nim. :yeah:

Ja mam dzisiaj w planie pomidorową na żeberkach schabowych, a pomidorki całe z puszki, tylko zmiksuję. Wywar już mam, wczoraj gotowałam, ze świeżą gałązką lubczyku (dostałam od koleżanki). Dodam pomidorki, śmietanę i zupa gotowa, w międzyczasie makaron ugotuję.
Chyba głodna jestem.... :zonk:

Aurora88, witaj po dłuższej przerwie! :papa: A ja mam malakser do zagniatania, też z plastikowym "ostrzem". Najczęściej robię w nim ciasto drożdżowe lub placki ziemniaczane. :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 13 maja 2016, 14:34
Dzień dobry,

Dzisiaj piekę ciasto ze szpinakiem. :D

Jeszcze nie wykupiłam wenli. Podchodzę do tego leku z lekkim strachem, bo już miałam przygodę z antydepresantami (esci) i skończyło się na hipomaniakalnym cyrku w głowie. Działo się, była zabawa i nocy było mało, ale na uczelnię przychodziłam perfekcyjnie przygotowana. Z drugiej strony, w głębi głowy tłucze mi się myśl, że wenlafaksyna wywoła u mnie ten stan szczęśliwości, i go pożądam i pragnę. Błędne koło. Chcę i nie chcę.

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 15:30
Dzień dobry.

Zeszło mi całe opakowanie Essentiale Forte i wątroba już nie boli. :yeah:
Ale mimo to jeszcze jakiś czas się powstrzymam od tłustych potraw.
Arfour

Spamowa wyspa

przez tosia_j 13 maja 2016, 15:33
dzien dobry, dominik juz 18 paczke konczy po 2 kaps dziennie
outsider

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 16:47
Jednak jest na tym świecie jedna kobieta która mnie kocha. Matka Natura. :mrgreen:
Arfour

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 maja 2016, 16:55
Witam :papa:

Arfour napisał(a):Dzień dobry. Zeszło mi całe opakowanie Essentiale Forte i wątroba już nie boli. :yeah:

Pozażywaj Purpurowy przynajmniej jeszcze jedno opakowanie na tą wątrobę nie zaszkodzi na pewno a wiele pomoże.
Ta wątroba Cię boli od tego chyba denaturatu, tak?
®

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 13 maja 2016, 17:06
Na początku podkreślam nie jestem żadnym benzożerem alkoholikiem czy innym fetyszystą. Jestem prostu czysty, buteleczka piwka mnie kładzie( w cudzysłowiu bo tak naprawdę chodzi mi o to, że mnie po prostu muli).
No i tak załatwiłem se u psych klonika. w dawce 2 mg działa słabo bardziej jak placebo dopiero przy 3 mg coś czuć to normalne pytam się?
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Benzosy itp. możecie do mnie pisać

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 17:15
JERZY62 napisał(a):Witam :papa:

Arfour napisał(a):Dzień dobry. Zeszło mi całe opakowanie Essentiale Forte i wątroba już nie boli. :yeah:

Pozażywaj Purpurowy przynajmniej jeszcze jedno opakowanie na tą wątrobę nie zaszkodzi na pewno a wiele pomoże.
Ta wątroba Cię boli od tego chyba denaturatu, tak?

Witaj.
Denaturat swoją drogą, ale też te siarkofruty dzień w dzień pić to też dużo pogorszyło. :bezradny:
Arfour

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 13 maja 2016, 17:19
Czy ktoś potrafi odpowiedzieć na moje prościutenkie pytanie, na tej spamowej to jak widać to potraficie sobie tylko wzajemnie pucować
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Benzosy itp. możecie do mnie pisać

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 17:25
jaktobylo napisał(a):Czy ktoś potrafi odpowiedzieć na moje prościutenkie pytanie, na tej spamowej to jak widać to potraficie sobie tylko wzajemnie pucować

Na spamowej bardzo wątpliwe, lepiej spytaj tutaj klonazepam-clonazepamum-tzf-rivotril-t18519-994.html
Arfour

Spamowa wyspa

przez rolosz 13 maja 2016, 17:55
Dzień dobry!
Spadł deszcz i głowa jakoś lżejsza.

Carica Milica napisał(a):Jeszcze nie wykupiłam wenli. Podchodzę do tego leku z lekkim strachem, bo już miałam przygodę z antydepresantami (esci) i skończyło się na hipomaniakalnym cyrku w głowie. Działo się, była zabawa i nocy było mało, ale na uczelnię przychodziłam perfekcyjnie przygotowana. Z drugiej strony, w głębi głowy tłucze mi się myśl, że wenlafaksyna wywoła u mnie ten stan szczęśliwości, i go pożądam i pragnę. Błędne koło. Chcę i nie chcę.

To prawda. Esci w dawce 20 mg daje całkiem niezłego kopa. Z dnia na dzień odczuwam to coraz bardziej. A pomyśleć, że jeszcze dwa tygodnie temu narzekałem, jak bardzo esci mnie zamula. Dziś znowu, jak to ładnie określił parę dni temu Lord Kapucyn nie mogłem utrzymać języka za zębami. Trochę mam tego dość :bezradny:

Arfour, tamten kuń miał fajną czarną grzywę. Ten jest trochę jak z jakiejś baśni.

Sortuj wg