Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 kwi 2016, 22:14
Stracona100, zazdraszczam, bo o niczym innym nie marzę, niż walnięcie się na hamak/leżak/krzesło turystyczne na działce i nie musieć już tego co muszę.

Ciasto ocalone. Każden jutro dostanie mały kawałek, jest bardzo szłodkie.
Dokupię jeszcze jakieś precelki albo sowy.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Stracona100 22 kwi 2016, 22:33
Cyklopka - prawfe mowiac mam tu wiele do roboty i lezenie w hamaku nie jest najlepszym pomyslem, ale czasem inaczej sie nie da :(
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 kwi 2016, 22:37
Działka to powinien być odpoczynek, a nie masa obowiązków :nono:

Kupię sobie kiedyś węża. To jest zwierzę wdzięczne i niewymagające, nawet nie je codziennie.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Stracona100 22 kwi 2016, 22:50
Zgadzam sie, ale dla mnie przedtem to byla przyjemnosc i odpoczynek. Teraz jest meka :( Nie dobrze mi z tym.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Spamowa wyspa

przez jetodik 22 kwi 2016, 23:07
Stracona100, jak tam plecki?
widzisz gdybyś chodziła na fitness regularnie to stabilizatory pleców byłyby odpowiednio wytrenowane i nie byłoby takich numerów :nono:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 kwi 2016, 23:29
Stracona100, tak mi się przypomina, bo ja bardzo żałuję, że już działki nie mamy (działka była dziadka), a rodzice do mnie z oburzeniem, kto by tam robił. No jak ktoś chce owoce uprawiać, to już trudno. Natomiast normalnie to tu jałowiec, tu kompost, tu piaskownica i tyle. Jałowiec był ogromny, na pół działki. Ja tam nie planowałam ogrodów zakładać, tylko posiedzieć sobie w jałowcu.

No dobra, co jutro? Mam paznokcie niepomalowane. Nic nie umiem na zajęcia. I muszę się tak spakować, żeby nie chodzić z nadmiarem toreb z pudełkami do pakowania żywności. Będzie ciężki dzień, mimo że go dla własnej przyjemności zaplanowałam. Teraz już selerzę i się boję, że o czymś przez noc zapomnę.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 22 kwi 2016, 23:35
ja się wzięłam za szufladę niekoniecznie fajnych wspomnień :hide: muszę w końcu zrobić z nią porządek. muszę. powinnam się pozbyć wszystkich rzeczy, które budzą we mnie niekoniecznie fajne skojarzenia...

Spamowa wyspa

przez jetodik 22 kwi 2016, 23:44
HoyaBella,
przestań pajacować, jakieś szuflady wspomnień co to za psychologiczny bełkot, skąd to wzięłaś, z najnowszego numeru "Charakterów" ?!
wstyd :bezradny:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez jetodik 23 kwi 2016, 00:24
cyklopka, a Ty cyklopka też nie pajacuj, co chwile opowiadasz tu o swoich paznokciach albo o nowym kolorze włosów, co to za porządki?! do czego to doszło?! to jest forum publiczne ogólnopolskie a nie kosmetyczka!!!

Spamowa wyspa

przez jetodik 23 kwi 2016, 00:34
Stracona100, a Ty też pajacujesz, bez urazy, ale to nie jest gazetka działkowicza, uprawiasz tu jakieś cyrki :bezradny:

Spamowa wyspa

przez jetodik 23 kwi 2016, 00:36
Natla_Miness, a Ciebie to chyba ładnie yebło, "|błogosławiony wątek bez hejtu" a ciekawy jestem z czym jutro wyskoczysz? :bezradny: pewnie z tym, że masz nową pasję i nitowaniem się teraz zajmujesz :bezradny:

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 23 kwi 2016, 00:41
mam szufladę, do której od gimnazjum odkładałam różne przedmioty, papiery, dokumenty. lądowały tam też popsute broszki, uwalone sprawdziany i kolokwia, skasowane bilety, pechowa biżuteria, dyplomy z jakichś chujokonkursów, zapiski których dziś się wstydzę, zapisane kalendarze, zapiski dokumentujące nieszczęśliwy żywot zakochanego paszteta, dojczwypracowania pokreślone na czerwono tudzież inne szpargały ze smutną historią w tle, źle mi się kojarzące rzeczy albo przywołujące niezafajne wspomnienia z gimbazy-liceazy i studiów jednych i drugich. tyle.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 kwi 2016, 22:47
No wreszcie działa!

Spamowa wyspa

przez AnissemSirch 24 kwi 2016, 23:13
Ja już chciałem sobie pętelkę na głowę zawieszać, że forum się zawiesiło. :shock:
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Sortuj wg