Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez rolosz 21 kwi 2016, 21:42
cyklopka niezależny budżet to bardzo wygodne rozwiązanie. Przynajmniej żaden producent nie będzie wywierał nacisków i wymuszał na Tobie swojej formy.
Może zacznij od krótkiego metrażu. Za taki też możesz zgarnąć Oscara, a i w kraju mamy dobrych aktorów, otwartych na niezależnych twórców.
Nie masz manii, masz pasję :D

Edit:
I znowu nie wyświetla mi się podpis :bezradny:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 kwi 2016, 22:18
rolosz, Uwielbiam mocną muzykę, elektryczną gitarę i to wszystko, ale jakbyś słuchał jednego riffa przez trzy godziny, to ja nie wiem... :pirate:

cyklopka, Ja kupuję z kosmetyków, co uważam za potrzebne, tudzież upiększające moją osobę. Mam stały sprawdzony zestaw. Już nie eksperymentuję, więc trudno mi coś doradzić. Moim największym szaleństwem był zakup w ubiegłym roku eyelinera ( w pisaku dodam), którym posługuję się nadal mało sprawnie. :roll:
Kup sobie to, co Ci sprawi frajdę. Z bronzerem bym uważała, bo cza umieć nakładać.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 kwi 2016, 22:42
rolosz, tja, pasja :lol: Mam mierną wiedzę o historii kina (z moją patologiczne ubogą pamięcią do nazwisk), nie jestem na bieżąco, w ogóle mało filmów oglądam w porównaniu ze znajomymi, filmy mnie często nudzą. Czasami mi się po prostu wydaje mi się, że nakręciłabym lepsze.

Jeśli mam być absolutnie szczera, to mój były namawiał mnie do pisania scenariuszy, skontaktowania się z autorką książki i ogólnie mnie "wspierał" w kwestiach mało realnych, a niemoc go ogarniała w kwestiach życiowych. Jak mnie wysłał do "Mam talent", bo byłam na warsztatach ćwiczeń oddechowych, to już nie wytrzymałam i kazałam przestać kpić :evil:

Hmm, czo to ja jeszcze wam chciałam dzisiaj napisać?

Powinnam nie wchodzić w niektóre rejony internetu, bo np. jest konflikt na jakiś temat społeczny i/lub etyczny, każda ze stron przedstawia jakąś wartość, ale przy tym generalizuje i jest niekonsekwentna. Nieraz mam ochotę wypunktować, pokazać szersze ujęcie, tylko po co. Szkoda czasu i nerwów.

Pewnie, że bym chciała być sławna i żeby mnie ludzie słuchali. Uwielbiam być słuchaną!!!

A już wiem o czym chciałam, o bliskości. Bo ja całe życie marzyłam o bliskości, zazdrościłam ludziom bliskiej przyjaźni, a teraz myślę, czy dobrze bym się czuła w takiej relacji.

I nie mam żadnych zastrzeżeń do mieszkania samej. Kiedyś będę tylko ja i WONSZ.

W ogóle wysłała mi na fb zaproszenie do znajomych osoba z klasy z podstawówki. Nie mam kontaktu z nikim z klasy. Na co ona liczy? Żyjemy zupełnie innym życiem, ostatni raz widziałyśmy się więcej niż pół życia temu. Po co jej ja. Zostawiam zaproszenie bez odpowiedzi, bo to bardziej wysublimowany olew niż odrzucenie. Jestem niedobra i dobrze mi z tym :twisted:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 kwi 2016, 22:46
Zbieram się na terapii od jakiegoś czasu za pewien temat i nie mogę się przemóc żeby go poruszyć, bo po prostu mi głupio. :oops:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 kwi 2016, 22:49
kosmostrada, podstawowe wyposażenie mam, uniwersalne. Nic jaskrawego do oczu nie mam.
Kosmetyków w płynie i w pisakach się wyzbywam, są głupie.
Bronzera nie chcę, bo musiałabym najpierw się ostro napromieniować. Ale chciałam się nauczyć podstaw konturowania. Tylko nie ogarniam tych zestawów.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 21 kwi 2016, 23:17
cyklopka mam nadzieję, że nie odebrałaś moich słów o krótkim metrażu w ten sposób, że sobie z Ciebie kpię. :nono: Broń Boże! ;) No cóż, ja żyję przyziemnym życiem, ale pomarzyć czasem trzeba :mrgreen:
Do "Mam talent" bym nie poszedł, bo nie mam żadnego talentu :P Jeszcze :twisted:

Purpurowy powiesz jak będziesz gotowy. Chyba, że bardzo Cię męczy, to może warto się wziąć z tematem za bary. :comone:

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 21 kwi 2016, 23:33
czuję się tak, jakbym połknęła słońce i mnie za karę paliło w policzki

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 kwi 2016, 00:07
rolosz, nie o to, nie o to. W każdym razie moja "kariera" ma być owocem Szczęśliwego zbiegu zdarzeń, a nie ciężkiej pracy od podstaw. Nie mam predyspozycji, żeby podejmować ryzyko artystyczne w postaci pisania scenariuszy bez gwarancji na realizację.

Bardzo lubię śpiewać, ale jestem za mało wydolna fizycznie, żeby śpiewać na żywo. Poza tym nienawidzę talent show, nie lubię być oceniana i uważam, że większości uczestników tylko robią fałszywą nadzieję i obietnice bez pokrycia. Dlatego tak bardzo mnie to obraziło.

HoyaBella, jesteś boginią Nut :uklon: Nie martw się, jutro wyplujesz słońce, albo urodzisz. :uklon: Rano Khepri-Ra wyruszy swoim rydwanem. :uklon: A skarabeusze wytoczą z ziemi kulki gnoju. :uklon:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Stracona100 22 kwi 2016, 09:15
Witajcie,
cyklopka napisał(a): HoyaBella, jesteś boginią Nut :uklon: Nie martw się, jutro wyplujesz słońce, albo urodzisz. :uklon: Rano Khepri-Ra wyruszy swoim rydwanem. :uklon: A skarabeusze wytoczą z ziemi kulki gnoju. :uklon:

hmmm, ładnie powiedziane :great:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 kwi 2016, 09:38
Ostatnio moją jedyną pociechą jest, kiedy słońce wyjdzie choć na chwilę, czyli Ra popatrzy na mnie ze zrozumieniem. Czy ktoś widział, żeby pod koniec kwietnia w pełnym słońcu było chłodno.

Część dzieci wyjechała, mam kilka wolnych godzin, udaję, że pracuję :great:

Na przystanku widziałam zapowiedź koncertu Marty Bijan dzisiaj o 18:00, koło domu, za 20 zł. Debiutująca piosenkarka, wydała dopiero jeden singiel, ale słyszałam go W serialu!
Frekwencja na koncertach osób z przebojami z radia jest dużo niższa niż na najbardziej podrzędnych kapelach metalowych czy alternatywnych. Umyję gufke, upieke biszkopt, będę mogła wyskoczyć, Czyż nie.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 kwi 2016, 10:23
Dzień dobry!!!

Na razie u mnie słoneczko i chmurki, a wiatr przerzuca nimi po niebie.
Zawzięłam się i jak się rano obudziłam, to zamknęłam jeszcze oczka i pospałam. Wcale nie czuję się świetnie, jestem zamulona, jakbym spała Bóg wie ile, a nie 8 godzin. :roll: A w cholerę, przestaję się już ekscytować moim spaniem, bo widocznie teraz mam taki czas, że co bym nie zrobiła, to będę nietomna.
Zaraz zabieram się za sprzątanie i gotowanie gara gulaszu wieprzowego. Kupiłam ładną łopatkę, a dawno nie było wieprzowiny.

O 17tej idę na babskie spotkanie - urodziny koleżanki - potajemnie zorganizowane surprise party. Najśmieszniej będzie jak solenizantka nie przyjdzie, wymiga się niedostatecznie zwabiona. :hide:
Wcale się nie ekscytuję, bo jak to ja teraz, nie mam feelingu na wyjście, większości bab nie znam, a w ogóle nie moje towarzystwo. Ale wyzwanie trzeba podjąć. Już mam sprytny plan, że około ósmej się zmyję.
Nie wiem, co ubrać, nie mam ochoty stroić się jak stróż w Boże Ciało, ale wiem jakie perfumy mieć na sobie! :D

Miłego dnia Wszystkim!

cyklopka, No to też dziś nogę wystawiasz. Dobry pomysł!

Stracona100, Jak tam dzisiaj, moc nadal jest?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 22 kwi 2016, 10:58
Witajcie
jestem w ŚDSie, w pracowni komputerowej
nudzi mi sie jak /cenzura/
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 22 kwi 2016, 12:05
Dzień dobry,
O 13 trzymać kciuki. Proszę. :) Mam kolokwium i jakoś niespecjalnie oceniam się jako przygotowaną. :/ Dobre myśli, będące ze mną są mi potrzebne i będę wdzięczna za duchowe wsparcie.
Wczoraj byłam u psychiatry i dostałam nowy lek. -.- Lekarz oznajmił, że za rzadko informuję go o swoim stanie i mam pisać częściej. Troskliwiec się znalazł i mam słać mu maile raz w tygodniu.
Równo za tydzień będę w Sarajewie. :D :D
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez WolfMan 22 kwi 2016, 13:06
Carica Milica, Będę trzymał ,jak zawsze ;)

Sortuj wg