Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez neon 19 kwi 2016, 21:26
[quote="misty-eyed"]neon, nie zawsze surowe warzywa i owoce są wskazane w ogóle. Staram się jak mogę ogarnąć ten problem od lat, dbam o zdrowe żywienie rodziny, więc tym bardziej czuję się w obowiązku./quote]

Chyba wtedy nie są wskazane, kiedy nasz układ pokarmowy jest już zdegradowany,nie radzi sobie z trawieniem,a wiadomo, warzywa jak sie nie trawią to gniją. A jak układ bułke nie przetrawi, pradopodobnie tego nie odczujesz.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Spamowa wyspa

przez JERZY62 19 kwi 2016, 21:59
Obrazek
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 kwi 2016, 00:00
Chciałabym umieć odpoczywać.
Niby przytulnie pod kordełką, ale myśl, że jutro trzeba działać skutecznie nie pozwala się poczuć dobrze.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 20 kwi 2016, 00:12
20 kwietnia.
Dzisiaj mija dokładnie 3 lata od mojej pierwszej rejestracji na tym forum.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 20 kwi 2016, 07:41
Dzieńdoberek :papa:

Purpurowy, a ja nie patrze ile już jestem na forum.

Poza tym zapowiada się słoneczny dzionek... oby był słoneczny jak teraz jest.

Idę robić sobie śniadanie bo głód mnie ściska :bezradny:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 kwi 2016, 09:34
Dzień dobry!

U mnie też piękne słoneczko, ale podchodzę do tematu z dużą nieufnością, bo wczoraj było to samo, a co się potem porobiło...
Skoro świt bawiłam się w małą czarownicę, montowałam fiolki ( zamówiłam fiolki, a dostałam przesyłkę DIY, muszę je poskładać, przyciąć ogonki od sprayów do odpowiedniej długości), przelewałam odlewki z perfumerii do tych z atomizerem. Ależ pachnę.... :105:
Tradycyjnie już w tym tygodniu pracować mi się nie chce. Zaraz dzwonię do przyjaciółki, czy się widzimy. Monsz zaprowadzi ja odbiorę psa od fryzjera -będę dziś miała pachnącą nówkę sztukę. ;) Czekam na kuriera z psim żarciem. I tyle co mam dziś zaplanowane.

Miłej środy Wam życzę!

Purpurowy, JERZY62, Hej Chłopaki!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 20 kwi 2016, 10:01
kosmostrada, hej ;) Tak, słońce wychodzi i się chowa i tak na zmianę.
Środa to już połowa tygodnia.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 kwi 2016, 13:06
JERZY62, Cieszę się, że to już środa, a jak jutro będę się cieszyć... ;) U mnie o dziwo nadal słonko, ale wieje.

Właśnie się dowiedziałam, że 2giego maja idę do pracy... O żesz, a tak się cieszyłam na długi weekend... :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez dobras4 20 kwi 2016, 13:25
Witajcie :)
Dziś uświadomiłem sobie, jak wiele bliskich i ważnych dla mnie osób straciłem przez to g*wno izolując się od września :(
Straszne uczucie. Zastanawiam się, czy da się to naprawić i odnowić kontakty...
Może być tak, że powiedzą "teraz pocałuj się w d*pe skoro miałeś nas gdzieś przez tyle czasu"...
Sam nie wiem co o tym myśleć.
Spadnijmy w dół
Objęci w pół
Otuleni liściem
poprośmy wiatr
o ciszę zimą...
II Mister Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 kwi 2016, 13:27
Dzień dobry! :papa:

Do południa pogoda była w kratkę, ale nie lało. Teraz błękit nieba i słońce, tylko chłodno i wieje.
Nieźle sobie dzisiaj popracowałam mimo złego samopoczucia. Wracają poranne lęki, niepokój, chaos w głowie.
Dopiero teraz zaczynam odczuwać lekki spokój. Na pewno wpływ ma też odstawianie esci... zanim się z tym oswoję, to nieźle mną przetrzepie ta odstawka. :shock: Do tego jeszcze huśtawki pogodowe...

kosmostrada, witaj poranna mała czarownico... :D mieszasz w tych fiolkach od rana i odczyniasz zaklęcia zapachowe... :shock: :shock: :shock: podejrzane mikstury, ale przyjemne! :lol:
No i psiaka będziesz miała wiosennie ufryzowanego.
Rano też się popsikałam odlewką Mistral 157 (Armani), ostatnio tylko to używam, bo takie są właśnie wiosenne.
Szkoda mi na co dzień do pracy mego oryginalnego Yves Roche. Te są raczej wieczorne.
A ja biorę wolne na 2maja, o!

Pogodnego popołudnia!

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 20 kwi 2016, 13:30
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 kwi 2016, 14:52
dobras4, da się naprawić, ja po wielu miesiącach wróciłam na facebooka, nikt o nic nie pytał, większość znajomych się utrzymała i poznałam dużo nowych :great:

Dzisiaj załatwiłam wszystko, co sobie zaplanowałam!
- Dzieci były dla mnie milsze niż zwykle, ale dalej im nie ufam :evil:
- Dzisiaj pachnę Salvador Dali "Dalia" i bardziej jestem zadowolona, niż kiedy je kupiłam :105:
- Oddałam nadliczbowe podręczniki do szkoły, więc powoli się odgruzowuję
- Oddałam książki, które pożyczyłam od rodziny dziewczynki, którą uczyłam w zeszłym roku, był tylko pan dziadek, nie wiedział, o co chodzi, ale i tak oddałam
- Kupiłam tacie prezent na imieniny Adidas Born, bardzo fajna woda, dość delikatna jak na męską, będę podbierać :twisted:
- Kupiłam naboje do Parkera, bo szkoda mi gunwo lać do markowych piór 8)
- Kupiłam koperty do CD, żebym mogła zostawić płyty w szkole, pudełka dawno połamałam, poza tym trochę miałam luzem, a nesesera im nie zostawię, za dobry towar ;)

Kod: Zaznacz cały
ok. 32 dni roboczych
ok. 148 arkuszy naklejek (nic nie dokupiłam!)
24 wersy "Mariany" nauczone (dwie strofy z refrenami)

Jak myślicie? Pisać do pana W. jeszcze przed moimi urodzinami, próbować gdzieś wyciągnąć, pożalić się...? Czy niech już się idzie utopić z całą tą szkołą, jego wszyscy lubią i pewnie jeszcze dostanie godziny z mojego dyżuru :blabla:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 20 kwi 2016, 15:15
cyklopka, może napisz sobie to tak "na brudno", żebyś to miała napisane, ale nie wysyłaj. Tak po prostu napisz ten tekst/ list, wiadomość bez zastanawiania się "czy to wypali, czy może już niech sobie spada". Po prostu, żeby mieć ten tekst. Przeczytaj to, pomyśl nad tym - jak coś, to jeszcze coś dopiszesz, coś usuniesz. Wysłać to możesz w każdej chwili, w każdej chwili też rozmyślić się ;)

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 20 kwi 2016, 15:32
trochę trudno to rozegrać bo:
- trzeba mieć trochę asów w rękawie do wyciągania, jak on zacznie "ja nie mogę, bo..."
- nawet jak się uda go wyciągnąć gdzieś, to atmosfera może być niesprzyjająca rozmowie na ten temat, który chcesz poruszyć :? czyli wtedy akcja "wyciąganie2"

Sortuj wg