Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 kwi 2016, 18:28
rolosz, Lusesita Dolores, nom :) a ja jem jak najmniej przetworzonego jedzenia i w zasadzie to jem fit ;) to tutaj jajo na odrobinie masla klarowanego usmazone :) a mialam taka ochote na obiad w tym stylu ze dzis go wyczarowalam :)

JERZY62, Witaj Jerzyku :papa: :papa: a czemu netu nie miales????
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 19 kwi 2016, 18:34
platek rozy, hej :smile: Burza była i mi siadła karta sieciowa przy komputerze która mnie kosztowała 50 zł... zdziercy... powinno to kosztować góra 35 zł.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 kwi 2016, 18:35
JERZY62, mnie tak siada router . juz od jakiegos czasu ale na nowy mnie nie stac niestety...czasami mi net ucieka na pol dnia albo tak muli ze nic sie nie chce otworzyc.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez rolosz 19 kwi 2016, 18:53
platek rozy to bardzo zdrowo jesz. A masełko klarowane własnej roboty czy kupne?
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 kwi 2016, 19:00
rolosz, swojej roboty :)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 kwi 2016, 19:27
Sklepałam nekromantów słuchając Rage'a, czyli jest dobrze 8)

Jeszcze muszę coś dzisiaj wyrzucić :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 kwi 2016, 19:42
Witam Kochani!!!

Ja wprawdzie nie jem tylko jedzenia fit, zdarza się również przetworzona żywność, ale staram się odżywiać zgodnie z intuicją, potrzebami mojego ciała i umysłu, uwzględniając cukrzycowe rygory i wyniki mam super, odebrałam wczoraj...
Okazuje się, że najważniejsze w odżywianiu są: częste, nieduże posiłki, warzywa, wcale nie musi być ich nie wiadomo ile /tak kiedyś myślałam/, owoców nie za wiele i najlepiej spożywanych do wczesnych godzin popołudniowych. Najważniejsza sprawa-ograniczyć węglowodany i tłuszcze. To się sprawdza!!!
Choć z wagą bywa u mnie różnie, bo choroba tarczycy i cukrzyca zaburzają poważnie metabolizm...trudno. Modelką już nie będę, niestety :mrgreen:

platek rozy, dowiedziałam się, że masło klarowane to też jednak tłuszcz zwierzęcy, więc zrezygnowałam z niego na rzecz oleju kokosowego.

Pozdrawiam serdecznie, także w nienajlepszym nastroju będąc :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez neon 19 kwi 2016, 19:54
misty-eyed, nie trzeba jesć duzo warzyw, ale uwierz, im więcej uda Ci się zastąpić jedzenia przetworzonego (nawet tego ugotowanego) na surowe-sałatki, warzywa itp tym lepiej bedziesz isę czuł/czuła.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 kwi 2016, 19:56
misty-eyed, jak się odzwyczai organizm od węglowodanów, zwłaszcza złożonych jak skrobia pochodzenia zbożowego, to on się uczy efektywniej metabolizować tłuszcz, żeby użyć go jako źródła energii :mhm:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 19 kwi 2016, 20:05
misty-eyed, masło klarowane - może i tłuszcz, ale ponoć nie podnosi poziomu cholesterolu we krwi (tego niedobrego).

neon co do warzyw zgoda, ale nadmiar błonnika pewnie też dobry nie jest ;) Generalnie we wszystkim trzeba zachować zdrowy umiar :smile:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 kwi 2016, 20:05
neon, nie zawsze surowe warzywa i owoce są wskazane w ogóle. Staram się jak mogę ogarnąć ten problem od lat, dbam o zdrowe żywienie rodziny, więc tym bardziej czuję się w obowiązku.

cyklopka, tak, znam to zagadnienie...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 kwi 2016, 20:12
rolosz, tak umiar najważniejszy...
Ja wolę smak oleju kokosowego, a właściwie jego brak, natomiast masło klarowane nie bardzo mi odpowiada, więc bez żalu z niego zrezygnowałam ;)
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 kwi 2016, 20:17
Proces klarowania usuwa krowę z masła :mrgreen:

Nie wszystkie tłuszcze roślinne są zdrowsze od wszystkich zwierzęcych, porównując zawartość różnych kwasów tłuszczowych można się nieźle zdziwić.

Dobra, uciszcie mnie, zanim przejdę do orangutanków.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 19 kwi 2016, 20:45
cyklopka napisał(a):Proces klarowania usuwa krowę z masła :mrgreen:

Może i dobrze, bo nigdy nie wiadomo czym ta krowa była karmiona ;) Większość nie widziała pewnie na oczy zielonej trawy i słoneczka, tylko stoją w szeregu w tych oborach, nieustannie dojone.

Sortuj wg