Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 kwi 2016, 19:57
mirunia, wczoraj się napiłam piwa z syropem, następna okazja dopiero w weekend majowy :mhm:

platek rozy, Ḍryāgan, było prawdopodobne, że nie przedłużą umowy, bo zwyczajnie może nie być dla mnie godzin, ale to co innego niż zarzucać niekompetencje, wierzyć w pomówienia i szukać jeszcze na siłę argumentów, żeby przyłożyć :(

kosmostrada, ładnie ubrana - tak, uśmiechnięta - nie. :evil:

Ach, a obrazek prześliczny, zapomniałam zwrócić uwagę!
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 kwi 2016, 20:06
cyklopka, zarzucili Ci niekompetencję? No to niefajnie. Układy w pracy bywają kiepskie. Ja mam szczęście mieć stałą umowę, ale swego czasu też mnie przeczołgali nieźle. Trzymaj się jakoś. Może nie napiszą Ci złejopinii jak będziesz odchodzić i znajdziesz lepszą robotę
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 17 kwi 2016, 20:11
Ḍryāgan, uwierz, że nawet wystawiając dobrą opinię potrafią człowieka przeczołgać psychicznie. Wiem coś o tym, bo rok temu pomimo wystawionej bardzo dobrej opinii przez pracodawcę usłyszałam na do widzenia takie słowa, że po wyjściu miałam ochotę rzucić się pod pierwszy lepszy rozpędzony samochód i długo zajęło mi dojście do siebie.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 kwi 2016, 20:14
acherontia-styx, o! wiem, napisałem to tylko w kontekście kolejnej, ewentualnej pracy.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 17 kwi 2016, 20:47
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 kwi 2016, 20:53
Ḍryāgan, dyrektor "łaskawie" zaliczy mi staż, dzięki temu będę mogła kiedykolwiek w przyszłości pracować w szkołach publicznych.

Dyrektor nie ma się do czego przyczepić, natomiast nie rozumiem, czemu rada rodziców ma jakikolwiek wpływ na przebieg stażu i zatrudnienia, a oni kłamią.

Ale mam nadzieję, że wcześniej zdobędę uprawnienia do apteki.

acherontia-styx, ja nie mam skłonności samobójczych, więc nie zlikwiduję się sama przed końcem umowy, a leki też mi trochę ograniczają agresję i płaczliwość.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 kwi 2016, 20:59
Dziękuję Wam za miłe słowa dotyczące moich pierwszych prób! :uklon: :uklon: :uklon: To dodaje skrzydeł.
Nigdy Wam tu nie zaprezentuję malarstwa botanicznego :D , aspiruję do poziomu prostych ilustracji, jak z książek dla dzieci.

acherontia-styx, To faktycznie trochę niesympatycznie, ale wierzę, że poradzisz sobie. :smile:

cyklopka, Dlaczego nie uśmiechnięta, pokaż skunksom, że masz ich opinie głęboko w ..... :P A dzieciaki nic nie winne, niech mają nadal tą superaśną panią.
Z tego wszystkiego zapomniałam Tobie również pogratulować owocnego wyjścia i miłego szoppingu. Znaczy wymarzona spódnica kupiona! :great:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 17 kwi 2016, 21:02
Matkobosko, dawno mnie nie było. Dzień dobry!

Lista "bilecików", które trzeba było rozwiązać w pracy była zbyt duża. No ale jestem, pojutrze Węgry. Najchętniej bym już nie wracał w ogóle, tylko skręcił na Wiedeń, Bratysławę, potem Gruzja (marzenia!) i się tam zabunkrował razem z G.
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 kwi 2016, 21:08
kosmostrada, dlatego, że ostatnio zostało mi zarzucone, że się uśmiecham :roll:
A dzieci winne, bo mówią, że mnie lubią, a potem kablują :evil:

Spódnicę kupiłam dość uniwersalną, nie jest to niemodny półdługi plisowany model ;)

Dzisiaj pierwszy raz jadłam kaszę jaglaną :shock: Jakie to dobre :!:

A potem się jeszcze doprawię ciastkami :evil:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 17 kwi 2016, 21:09
cyklopka, pierwszy raz z kaszą? No to następnym razem pudding jaglany, jaglanka, krem jaglany, z tej kaszy można zrobić wszystko xD
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 kwi 2016, 21:12
AtroposIsDead napisał(a):cyklopka, pierwszy raz z kaszą? No to następnym razem pudding jaglany, jaglanka, krem jaglany, z tej kaszy można zrobić wszystko xD

No bo sama nie miałam czasu, ale w przyszłości chętnie się nauczę, żeby zastąpić ryż i zimniory. Poza tym kisiel i ciastka.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 17 kwi 2016, 21:22
AtroposIsDead, rafaello z kaszy jaglanej wymiata <3 :105:

kosmostrada, jak mnie wkurwią to jebne L4 na miesiąc [pozdrawiam panią doktor, która powiedziała, że jak mi się zachce urlopu to mam śmiało pisać smsa i wypiszemy co potrzeba :twisted: ] i przynajmniej moja magisterka, która leży i kwiczy powstanie z martwych :lol: a że akurat szefowa niechętnie patrzy na L4 to w moim przypadku wiem, że złego słowa nie powie :mrgreen: sama ostatnio zapytała czy przypadkiem za dużo nie pracuje i nie chce trochę wolnego :mrgreen:

cyklopka, a ja bym im tam na złość była wesoła, co prawda to taki trochę śmiech przez łzy, ale bardziej ich zaskoczy Twój uśmiech niż przygnębienie ;) będąc smutną dasz im tylko satysfakcję.
A na komentarze odnośnie chudości i niejedzenia polecam mój sposób. W ciągu zaledwie 3 dni skutecznie ucięłam wszelkie komentarze nt. mojego odżywiania. Przy pytaniach o to czy coś jadłam moją odpowiedzią było 'nie, ja się żywię powietrzem' . A kilka osób zapytałam czy zazdroszczą mi figury, że tak na siłę starają się mnie dokarmić :twisted: był foch i mam spokój :twisted:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 kwi 2016, 22:01
cyklopka, to w szkole nie można się uśmiechać do dzieci? Czy ta szkoła to obóz?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 kwi 2016, 22:12
acherontia-styx, ale osoby, które zmyślają rzeczy akurat tego nie zobaczą.
A te co zazdroszczą figury, to akurat tego nie ukrywają. Z tym że ja aktualnie nie jestem w dobrej formie, brak kondycji, nie ma czego zazdrościć :bezradny:

Jeszcze ok. 45 razy będę się tam musiała udać. Czy to dużo, czy mało, raczej średnio.
Na każdy dzień biorę jeden wers znanego poematu i jak tylko potrzebuję się skierować do wnętrza, to międlę te słowa, by je lepiej zapamiętać. Nie mam czasu na piwo i gry, więc to jest taki element, żeby się trochę oderwać.
I Miss Forum

Sortuj wg