Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 kwi 2016, 23:35
Witajcie nocnie!

Czy można dłubać w farbkach, rozmawiać o farbkach od godziny 12tej do 21.30, ano można. ;) No dobra była przerwa, poszłyśmy na pierogi, potem na zakupy spożywcze i do rosska, bo ja musiałam kolejne testy niuchowe uskutecznić. :D Po pożegnaniu gościa poszłam na długi wieczorny spacer z psem, bo przestało padać ( w międzyczasie zmieniła się pogoda) i zadowolona wskoczyłam do wanny z maseczką na twarzy. Teraz piję herbatkę o smaku czarnej porzeczki i trochę poczytam.
Parę razy mnie zmuliło, zemdliło i takie tam atrakcje, ale nie dałam sobie francy zepsuć dnia. Ale jestem zmęczona takim byciem na stand by-u tyle godzin.
Wszystkich ściskam, poczytałam Was, ale nie mam siły odpisywać. Życzę Wam spokojnej nocy i niech nam niedziela przyjemnie się ułoży!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez neon 16 kwi 2016, 23:48
kosmostrada napisał(a):Parę razy mnie zmuliło, zemdliło i takie tam atrakcje

a pierdłaś sobie dzisiaj?
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Spamowa wyspa

przez tahela 17 kwi 2016, 05:39
chyba sobie pomaluje paznokcie , jak sie obudzę to bedą , mam nowe lakiery czerwony, różowy i granatowy i bawie sie nimi i mam frajde póki co :D :mrgreen: :105: z Maybelline
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 kwi 2016, 10:17
neon, Po ruskich pierogach? :shock:

Dzień dobry Spamowa!!!

Jak niedziela Wam się zapowiada? U mnie leje... :roll: Czyhaliśmy z psem w oknie na jakąś przerwę, żeby wyjść, no ale niestety chyba dziś cały dzień tak będzie, więc kaloszki, parasol, pies kurtka i zaraz idziemy chociaż kółko zrobić.

Miłego dnia!!!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 kwi 2016, 10:19
kosmostrada, dzień dobry. U mnie cudne słońce, jestem u kobiety, niby wszystko fajnie a ja mam spadek mocy całkowity. Nie wiem czemu to przypisać, bo powinno być chyba odwrotnie
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 kwi 2016, 10:40
Dzien dobry :*********
U mnie piekne slonko.
Ja trzeci dzien z migrena ale wczoraj dzien mega aktywny mialam.
Przynajmniej nie mam poczucia straconego weekendu.
Bylismy i na spacerku na rynku , w taniej ksiazce na zakupach , pozniej zakupy w markecie a po obiedzie wybralismy sie na ciacho urodzinowe do kolezanki . Mialam okazje ubrac moja piekna czerwona suknie retro vintage :105: :105: a do niej eco skore z wiazaniem gorsetowym z tylu oraz szpilasy .
Czerwono czarne skorzaste bransolety z blyszczacymi krysztalkami dopelnily stroju .Czulam sie ladna :105: :mrgreen:
Wrocilismy pozno wieczor a dzis od 4 rano koeljny atak migreny . mam sie zebrac na festiwal jedzeniowy ale poki co to tylko sie poce i jest mi niedobrze.

kosmostrada
super dzionek mialas :********** wazne ze roblas to co Ci sprawia radosc . Takie dni laduja nam akumulatory , dlatego nalezy ich miec jak najwiecej:)
Jesli wezmiesz z biblioteki ksiazki to wrzuc bom ciekawa szalenie :) jako zem mol ksiazkowy to dla mnie raj :D

Ḍryāgan, :papa: :papa: moze masz jakis gorszy dzien po prostu.

Milej niedzieli Wszystkim !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 17 kwi 2016, 11:05
Wczoraj spędziłam prawie cały dzień w łóżku
I dzis to samo.
Dopiero jutro wyjdę do ŚDSu
I do krawcowej
Miłej niedzieli
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 kwi 2016, 11:20
Ḍryāgan, platek rozy, ***** Słońca Wam Kochani zazdraszczam, bo to jednak inaczej ten dzień wygląda...

Ḍryāgan, Zmęczony jesteś pewnie po wczorajszym siedzeniu w pracy, a i możesz mieć taką fazę. Niby fajnie, że wiosna, ale jednak jakoś nam organizmy wariują. Ja się zmuszam do wszystkiego, inaczej leżałabym w wyrze w niemocy tępo gapiąc się w sufit. Fajnie, że jesteś u kobietki, pokorzystaj ile się da, nie obwiniaj się, że taki skapciały jesteś. Taki czas.

platek rozy, Kochana, może uda się wystawić nogę mimo migreniszcza. A jak nie, to trudno, wczorajszy dzień miałaś wspaniale "doladowujący" za cały weekend.

Lusesita Dolores, :papa:

mirunia - jak u Ciebie niedziela? Czytałam, że wczoraj też aktywnie spędziłaś dzionek. :great: Masz dziś zakwasy? :D

Dopijam kawę i idę do biblioteki i na kolejne testy zapachowe do rosska. Trzeba sobie też wyrobić zdanie na temat perfum celebryckich, z niższej półki. :smile:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez WolfMan 17 kwi 2016, 12:30
Dzień dobry ;)
Wiosna panie sierżancie ;)
Jedziemy !!!

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 17 kwi 2016, 12:43
mam strasznie tęgą rozkminę, czy brać paro. :? muszę być przytomna, ogarnięta i niepanikująca przez najbliższe 2 dni, mam też do załatwienia super ważną sprawę we wtorek rano :-| . muszę być spokojna i niewkręcająca sobie uboków. nienawidzę siebie za tchórzostwo i panikarstwo. nienawidzę. boję się krwawych mini-wylewów podskórnych i samoistnych siniolców, ataków płaczu i paniki.
no i kołatania serca.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 17 kwi 2016, 12:52
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 kwi 2016, 12:56
Dzień dobry! :papa:

W nocy jeszcze lało, ale od rana piękne słońce i cieplutko. Byłam już na dworze tylko w samej marynarce i wąskiej spódniczce. Fajna niedziela, czuję się dzisiaj dużo lepiej niż wczoraj. Po obiedzie następny spacer, trzeba korzystać ze słońca.

kosmostrada, :D niee, zakwasów nie mam i czuję się ok!
Kochana, podziwiam Twoją wczorajszą wenę malarską... cała sobota spędzona z farbami, pędzelkami! :D Porządna i sumienna uczennica z Ciebie! :great:
Czekamy na pokaz zdjęć akwarelek... na pewno coś stworzyłaś!

platek rozy, owocnie spędziłaś sobotę i z pewnością w dobrym nastroju.... to też będzie procentowało. A dzisiejsza migrena też nie popsuje Ci niedzieli, bo ją czymś ujarzmisz przecież i nie dasz, żeby zepsuła Ci taki dzień. Dobre jedzonko na targach poprawi humor, bo lubisz smakołyki. :angel:

Lusesita Dolores, wyjdź z tego łoża Dziewczyno, bo szkoda dnia... taka pogoda! Spróbuj wyjść na słońce, nic złego Ci się nie stanie. :D

Miłej niedzieli!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 kwi 2016, 13:01
Paskudy zamknęły mi bibliotekę w niedzielę! :why: Najpierw skrócili o godzinę, teraz to. Wielkie otwarcie i unowocześnienia, niedługo zamkną w środę i będzie jak dawniej. :time: A tak się cieszyłam.
No nic, zapachy chociaż wypróbowałam, zaraz idziemy z młodym na kawkę, bo dostałam bony na 50% do costy.

WolfMan, :great: Miłego rozpoczęcia sezonu!!!

HoyaBella, Nie brałaś jeszcze tego tabsa?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 17 kwi 2016, 13:01
Cały czas siedzi mi w głowie piosenka Aqua Doktor Jones.

Sortuj wg